תקשורים

כשרגש משתנה באופן אקראי

אם כל מה שיכול להתהפך אכן עושה זאת, למה שלא נפרע קצת סדרי בראשית ביחס לדפוסי השכל והרגש שלנו. המאמר שלפניכם, מתוך דברי הקוסמיים השבוע,

קרא עוד »

 "הגלים האלקטרומגנטיים היו שם כל הזמן, ורק חיכו למישהו שיקשיב להם"- גלי כבידה חדשים ועולם הרגש

בהעדרה של מודעות, מערכת הייחוסים הרגשית שלנו נותרת מצומצמת, מסתובבת סביב אותן האפשרויות. גלי כבידה מסוג חדש, יוצרים אתגר סיננכרוניזציה מסוג חדש, שהמערכת הביולוגית שלכם אינה מכירה מאף ייחוס אנושי קודם. אתגר שהיא צריכה להתמודד איתו בלא שהאדם ידע עם מה הוא מתמודד.
הם יוצרים תחושת כובד, תחושת שקיעה, נסיגה לעיתים, עצב וכדומה. רגש או תחושה שמתעוררים ואשר אינם מעוגנים בהכרח בסיבה ותוצאה ממערך החיים המוכר.

קרא עוד »

מטפלים שמחזיקים בתפישת עולם טראנספרסונאלית מידע זה עשוי לסייע לכם כעת

חלק משמעותי מהשינוי שאנו עוברים הוא תלוי הכרה: אנו מפתחים תורת הכרה חדשה שיש בה טרמינולוגיה חדשה והיא מתייחסת לדרכים חדשות דרכן אנו יודעים מכירים ולומדים את עולמינו. אישית אני מייחסת לכך חשיבות רבה ומקדישה זמן במפגשים אישיים כדי להסביר זאת.
ניסיוני מלמד אותי שהמרכיב ההסברתי הזה מאוד חשוב ועשוי להביא להקלה בתחושות הפנימיות, אם ישנן, של מצוקה, חרדה, חוסר אונים ואף חוסר הבנה.

קרא עוד »

כוחה של נשיות לשנות עולמות

צפוי עידן מטריארכלי מתחדש. היבטי גברי נשי מצויים בעין הסערה באירועי אוקטובר 2023 והלאה. יש בתוך ההקרבה הזו עצמה נשית. האומץ להיות במקום הזה, בזמן הזה, בעת אירוע שכזה. האומץ לעבור חוויות כה מצמיתות, מפני שהרוח יודעת את אשר היא קובעת לעצמה כהתנסות אנושית.

נשמות בעלות עצמה, שידעו כי התנסויות אלו שלהן לא יושתקו עוד, ולא יצטרפו לשרשרת החוויה הנשית הקדמונית. הן ידעו שסיפורן יצטרף בדרכו לקול הנשי בעולם כולו. הן בחרו להיות שם בדיוק כפי שגברים בחרו ליטול נשק ולהצטרף לקרב.

סיפורן של נשים שעוד ייחשף, קולן של נשים שעוד ישמע, ההצטרפות למאבק האמיץ על הבית החדש, ארצי ועולמי, כל אלו יוצרים הסללה לעצמה הנשית, שמשתתפת בבניית עולם מתחדש ותודעה משתנה."

קרא עוד »

השבי התודעתי שלכם מצוי בין השתופפות ליוהרה; בין התנצלות לגאווה

תודעת הברק העברית- יהודית היא תודעה שלאורך ההסטוריה מסרבת להתבולל, אבל הסיבה המטאפיסית, היא רעיון העליונות שביקש לשמר את עצמו מובחן ומיוחד.יהירות וגאווה מפנים מקום לצניעות וענווה, הגם כי מורגלים אתם לחוש מותקפים על ידי העולם, וסבורים אתם כי אתם משלמים מחיר על מי שאתם.

קרא עוד »

למי אני מאמין? או במה אני מאמין? עולם בתהפוכה

עולמינו עובר טרנספורמציה ענקית. אם זה נכון בעינכם, איפה תרשו לזה לפגוש אתכם מבפנים?
לאן תרצו להסיע את השינוי הפנימי שלכם? מאיזו נקודה לאיזו נקודה תנועו מבפנים? אולי נעסוק פחות בשאלה: למי אני מאמין? ונתעסק ב- במה אני מאמין?

קרא עוד »

העצמי במעבר: "הכל זמין הכל אפשרי והכל מצוי בתנועה דינאמית כל הזמן"

הבוחרים, גם אם באופן לא מודע, לשהות בארץ זו בעת הזו הם בעלי הזדמנות, רצון וכוונה לחולל טרנספורמציה. משמגיעים העת והעיתוי להחליף פרדיגמת חיים אחת באחרת, יבוא השבר, יבוא המבול, יבוא הכאוס ואיתו האפשרות לנפץ ולברוא מחדש".

קרא עוד »

"אתם חוד החנית, אתם השרביט והערוץ" -מלחמת חרבות ברזל, אוקטובר 2023

העם היהודי הציב עצמו מבודד. לרוב מתוך פחדיו, אך גם מתוך איזושהי גאוות יכולת וחוסן, על כי ראיית המציאות הנכונה נמצאת בידיכם אך הדבר יצר עיוורון. קריסת פרדיגמות ישנות – אף אחד לא יכול היה לתאר לעצמו באיזה אופן יקרה הדבר, וזה קורה באופן הפיסי ביותר.תם תמשיכו להאיר ולשם כך עלכם להתעורר ולהתפכח וכן, הדבר עובר דרך הכאב העצום. השכל מגיע לתקרת יכולת ההבנה שלו, כשמדובר בחוויה קיצונית, קוטבית כמו אכזריות שכזו.

קרא עוד »

העם היהודי לא יודע לשבת קבע במקום אחד ולהרגיש בבית לאורך זמן.

העם היהודי לא יודע איך לשבת קבע במקום אחד ולהרגיש בבית לאורך זמן. טבע הנדודים, הפיזור, הפיצול, טבוע בדמו.לאורה של תודעה עולמית חדשה, אתם יכולים לוותר על הזיכרון שפועם ודוחף אתכם להתפלג כדי ליצור פוטנציאל לנדידה חדשה. כבר אין לכם צורך לשבת על המזוודות, את מצריים עזבתם ואת המדבר חציתם. הזיכרונות העתיקים שלכם יכולים להיאסף אל הארכיוניים וניתן לכתוב לסיפור על בית חדש.

קרא עוד »

"נקלעתם ללולאת זמן"

המעבר, מהולוגרמת קיום אחת לאחרת, כרוך ביכולת שלנו להתעורר, תודעתית. להתעורר פירושו להיחלץ מלולאת הזמן שהפרט/העם/העולם מצויים בה, כי בתוכה אנו חוזרים על מצבי עבר אקוטיים, אך מייחסים אותם להווה, עם כל העוצמות האפשריות ולא רואים את ההבדל בין אז לעכשיו.

קרא עוד »

שינויים במערכת הלימבית במוח וזיכרון נשמתי

השינוי במערכת הלימבית הוא חלק מהתהליך, בו מערכות הגוף שלכם ירטטו באופנים חדשים, ככל שקוד הנשמה נחשף ומתגלה מעבר להסוואות, שעטפו אותו לאורך הזמנים.נוצרת אפשרות של איון זיכרונות עבר. זהו פוטנציאל; מעבר חפשי, היכן שהיה בעבר מעבר חסום. זו אופציה שפתוחה בפני האנושי כעת.

קרא עוד »