תקשורים

לאיין זיכרון לשכחה

מוכנות לשכוח ולא להיאחז ברצונות, שעוטפים זיכרונות ארכיוניים של הנשמה, מה שקשור בתהליך ההזדהות שלה עם חלקיה הארציים.

קרא עוד »

זכרונות ממה שאף פעם לא היה

הזיכרונות הקרמתיים עוברים ניטור: מה ישאר? אך ישנם זיכרונות ממה שאף פעם לא היה פה פיסית. הולוגרמות חיים אופציונאליות, שנרשמו כתנודה גלית, אך לא כתנודת חלקיק.

קרא עוד »

ווירוס הקורונה: שלב חדש במוטיב "ההתהפכות" של הפלנטה

 אדם שואל האם יצטרך להיאבק על ההישרדות שלו? הווירוס עושה זאת כשהוא נוגע בחלקי התא שזקוקים לחמצן, שדורשים מאבק על הנשימה, שדורשים מבן האדם להתגייס להישרדות פיסית כשבעצם המשמעויות הנשמתיות תודעתיות הן עצומות.

קרא עוד »

הכשל שמגולם במושג הכישלון

מושג ה"נוכחות" מחליף את הדואליות הקוטבית של "הצלחה וכישלון". זושפה חדשה, שעוסקת ב"נוכחות מיטבית", זו תנועה על ספקטרום של אופנויות ולכן זה מובילי; נייד לא קוטבי.

קרא עוד »

התודעה החדשה: מטוטלת הנעה במעגלים

תודעה חדשה : כמו מטוטלת אורלוגין, שנעה במעגל, שמכיל את הכל, במקום המטוטלת שנעה מימין לשמאל, כאותה תודעה מקוטבת המוכרת לכם.  אדם שתודעתו  נעה דרך מטוטלת מעגלית, רואה את סך ההתנסויות האנושיות שלו כשוות ערך.

קרא עוד »

לפוצץ את הבועה

"חגי תשרי בפתח ועמם אפשרות למעבר בתנודת האור של נשמות. נשמות שמסוגלות לעבור בשער זה הן נשמות שעצמת האור ה- האולטרה סגולי והאינפרה אדום בהן

קרא עוד »

מה עומד מאחורי דלקת הפרקים שלי: פרדוכס רוח-חומר

"אמונה משתרשת בדפנות התא. נשמה, שמגיעה לעולם פעם אחר פעם ועוברת חוויות אנושיות מאפשרת לאנושי ללמוד דפוס. הפסיכולוגיה שלכם מתייחסת לכך כאל תבנית נרכשת דרך החיים העכשוויים. הנשמה לא לומדת דפוס – היא יוצרת ערוץ אנרגטי דרכו היא מניעה אנרגיה בכל הקשור לנושא מסוים.

קרא עוד »