תקשורים

שנת תשס"ב – זמן להסיר את המצור

תודעתכם עושה הקפות סביב העיר הקדושה, להפיל את חומותיה האנרגטיות, שנבנו במהלך אלפי שנים, מתוך הזיכרון ההיסטורי הן דרי ארץ ושל העולם.

הזיכרון אומר, כי זו עיר מצור, עיר שעברה כיבוש, הגלייה, ניסיונות לשלוט בה, לנכס את קדושתה. זו תודעת מצור, תודעת "תשמור נפשי", תודעה של: "מה שמצוי מאחורי החומות לא חשוף למרחבים הגדולים, ומה שמצוי במרחבים הגדולים לא יכול להיכנס מעבר לחומות, כי הוא נתפש כפולש פוטנציאלי".

קרא עוד »

השדה הקוונטי משתנה

אי אפשר לומר לכם יותר מה לעשות. אפשר לקרוא את השדה האנרגטי הקוונטי (ריבוי מצבים לאותו חלקיק) שכעת מתרחב והולך, ומאיר את עצמו, ככל שהאנרגיה החדשה מתעצמת ומוטמעת. כאשר קרמה פעילה, מתקיימת אינטראקציה מסוג מסוים בין השדות הקוונטיים. אם מתקיימת התוויה ללמידה, שטרם מיצתה את עצמה למשל, השדה הקוונטי מתנהג באופן מסוים, אם למידה מיצתה את עצמה השדה יפעל אחרת.
המגנטיקה הוא רעיון משיכה ודחייה שעובד לפי ייחוסים משתנים כשתודעתכם משתנה.

קרא עוד »

אינכם חייבים לאף אחד שום דבר חוץ מאשר לעצמכם

הצעיף שעטף את ליבכם כעת נפרם, ויש לכם לב שפועם בחופשיות דרך קוד הנשמה ללא זיכרון מחייב.
את מה מיציתם כדרך למידה? לדוגמא: "מיציתי את הלמידה דרך הפחד שיחסר לי : כסף? הערכה? אהבה? חברות?
"מיציתי את הלמידה דרך התפישה ש-רק מאמץ מתמיד יביא לתגמול"; "מיציתי את הלמידה דרך הפחד, שלא כדאי להתבלט כי תמיד יקטינו אותי" וכו.
המזיגה הזו של התודעה המקומית עם זו היקומית (בינה גבוהה, אינטואיציה מתרחבת) היא משנת חיים,

קרא עוד »

היקום שמשתקף בנו משנה חוקי יסוד

עולמות שעוברים טרנספורמציה, הם עולמות שיהפכו על פיהם חוקי קיימות בסיסיים בינהם גם חוקים פיסיקאליים, שנראים כרגע בלתי אפשריים לשינוי. צפויות תהפוכות נוספות בסדר גודל עולמי, שיעוררו את הצורך לשלב ידיים כדי לצלוח אותם, הקוטביות היא בסיס לתנועה אך השפעתה עליכם תהיה אחרת.

קרא עוד »

העולם עובר מהלך של חניכה יקומית

 אנרגיה בין כוכבית יוצרת הקשרים בין פלנטות ומשפיעה על תהליכים פנימיים. אנרגיה זו מצויה בסוג של "עידן קרח"  שמטרתה פרדוכסאלית לרעיון הקיפאון: היא שואפת להטמעה, טרנספורמציה והתמרה.

קרא עוד »

קורס: "הפסיכולוגיה של הנשמה"- הקורס השלם, נובמבר 2021

"הפסיכולוגיה של הנשמה- האתחול החדש", הוא קורס שפורץ מחדש ומרחיב את מסגרת הידע שלנו לגבי מושגי "העצמי", "הנפש", תהליכי ההתהוות שלהם ובעיקר, איך אנחנו משתנים? באמצעות ידע חדש, שנמסר בתקשור, בשילוב המומחיות והנסיון הרב של הכותבת בעולם הטיפול נוצר קורס מרתק שיכול להפוך את ידיעותינו על עולם הפסיכולגיה מקצה לקצה.

קרא עוד »

העולם עובר מאנרגיה גלית לאנרגיה מפצית

מי שעובר לשלב המפץ – מנפץ כל מה שקשור לתלות, כולל תלות ביקום, תלות בעבודת התודעה. החירות חסרת ההתניה, המיטבית, היא זו שמתנגנת בלבבות של מי שעובר לתנועה מפצית. האינטואציה הופכת למורת דרך יומיומית, עכשווית, מיידית שלא צריך לעצום בשבילה עיניים ולתקשר. אתם תעברו לפעול כמו רוח לחשוב מתוך העצמי הגבוה ולא כמו בני אדם.

קרא עוד »

האתחול החדש

אנחנו בעיצומו של האתחול החדש.
ימים של שינוי גלובאלי עמוק מביאים איתם קשיי הסתגלות, חרדות ופחדים. יש שחווים סערת נפש ויש שמגלים שהמציאות ממש דוחפת לקראת התחלה חדשה, לא ברורה עדיין. המאזן האנרגטי על פני כדה"א משתנה ומשפיע המציאות האנושית

קרא עוד »

זה לא פתיר זה ניתן להכלה

הימים האלו ממשיכים להיות מורכבים להרבה מאיתנו. מילה ברשותכם לכל הפונים אלי בעניין החיסונים, שלא הספקתי לענות להם באופן פרטי. מה שקורה לעולם שלנו הוא

קרא עוד »

למצוא חלקיק בתוך מרחב כל פרט יודע- איך למצוא מרחב בתוך חלקיק, זהו אתגר גלובאלי

למצוא חלקיק בתוך מרחב אנו כבר יודעים: "אני ועצמי, בשבילי, לדעתי" . למצוא מרחב בתוך חלקיק-  זה כבר אתגר גלובאלי.  איך אפשר להושיב את כל ה"עצמיים" האלו באופן שיוויוני סביב שולחן עגול? "  

קרא עוד »

לשחרר תודעה כלואה

המהפך שלכם עובר דרך שחרור תודעה כלואה: עוצמות כוח פראי, כאוטי, ייצרי ואינסטינקטואלי, שלאורך הזמן נאגר ברחבי הפלנטה.
מבחינת ההיסטוריה האנושית שלכם, זהו הפרא, שהפך לאדם מתורבת, ולמד לכלוא את היצרים הכאוטיים שלו במאגר ה- "לא מודע", לטובת פיתוח אגו (מתווך את המציאות) והסופר- אגו (מוסכמות חברתיות, מוסר ומצפון).

קרא עוד »