איך נולדו משמעויות של צבעים?

אשמח לקבל הסבר לגבי: מדוע צבע מסוים מהדהד ומבטא משמעויות מסוימות?  למשל, מקובל לחשוב כי גוון מסוים של הצבע הירוק מבטא ריפוי, הכתום יצירתיות וכדומה. תודה.

ערב טוב.

אנחנו קבוצת מדענים גלקטית, המגיעה כדי להעביר מידע לגבי מה שמתממש בצורות החומר השונות ואופנויותיו, לטובתכם, בני האדם.

השאלה שואלת על משמעות הצבעים: כיצד צבע רוכש לו משמעות וכיצד משמעות מתרגמת לפעולה, לחוויה או לתוצאה מסוימת בחומר. ולכן אומרים אנו כך:

כאשר נוצרו בריאות שונות ברחבי הקוסמוס, הם נוצרו במגוון של פרמטרים שונים, ביניהם בריאות שונות שנבראו בתדרים שונים.

על מנת לאפשר את מגוון האפשרויות ואת מגוון האופציות, נבראו בריאות במרקמים שונים של תדר, צליל ומנעד, ושל מיני פרמטרים פיזיקאליים.

ואולם, התדרים הינם מצויים בבסיס כל חוויה ובבסיסה של כל תנועה.

מקבץ של תדרים יחדיו, באורכי גל מסוימים ובצלילים מסוימים, יוצרים גוון של צבע.

המשמעויות עליהן אתה שואל הן רק חלקי מידע, חלק זעיר מאד של מידע רב ועצום, שמשקף את אותה פרספקטיבה ואותם רעיונות של אותה בריאה.

כלומר, כששואל אתה מדוע הירוק הינו תדר מרפא? נאמר לך, כי באותה בריאה שנוצרה מתוך המשמעויות של הצבע הירוק, נוצרה זו שמשמעותה- חקירת התנאים והנסיבות בהן אפשר לרפא. אורכי הגל, הגוונים שלהם, הצלילים שלהם, האופן שבו הפוטונים מתרכזים במקומות מסוימים לאורך הגל, המפגשים בין חלקיקי השלם השונים, מסה קריטית ביחס למסת אור, האם בתוך חור שחור או על פני פלנטות, ועוד מימדים שונים שרובם אינם מוכרים לכם.

מה שאתם מכירים כצבע בעל משמעות, הינו שיקוף חלקי וקטן של משמעות של בריאה, שמשמשת בקוסמוס בהיבטים המלאים שלה.

קח לדוגמא את היבטי הצבע הסגול: אלו הם היבטים הוליסטים שקושרים רבדים שונים של משמעויות, של תכנים ויוצרים מקשה אחת, אשר בסיכומו של דבר הינה גם התנועה וגם השינוי בו זמנית, זהו צבע מיוחד במינו המורכב מן הגוונים של האדום והכחול, מן הפריצה ומן הבדידות.

הסגול, על גווניו, שייך לבריאות המאוחרות יותר, שהופיעו כאשר הופיע הצורך למצוא את ההקשרים והחיבורים שבין מה שכבר נוצר והיה קיים.

או אז, התארגנה שרשרת של נסיבות… ונבראה בריאה הקשרית מעגלית, שיוצרת את החיבורים וההקשרים ומאפשרת להרמוניה לשרור בין החלקים השונים, ובכך הפך הסגול והמידע עליו בעולמכם, למשקף של מידע זה.

בעולמות שונים לגוונים ולצבעים יש משמעויות נלוות נוספות, מכוון שחיי החומר ביחס לרוח שם, הם שונים. אותו ירוק ואותו סגול יחזיקו לעד חלק מן המשמעויות הבסיסיות שלהם בעוד חלק ישתנו בהתאם לנסיבות המחייה באותן פלנטות.

אנחנו קבוצת מדענים.