הישויות

מיהן הישויות המדריכות?

מאחר שהתודעה הינה אנרגיה אחת כולית וקולקטיבית, אנשים שונים יכולים ליצור קשר עם חלקים שונים שלה. כל אחד יכול ליצור קשר עם האני העליון שלו (החלק המקשר בין האישיות לנשמה ולקוסמוס) ועם מדריכי הרוח שלו. יתרה מכך, מדריכי הרוח תמיד זמינים ומזמינים אותנו ליצור עימם קשר ולהתחבר באמצעותם להדרכה הפנימית (לקול הפנימי שלנו).

אחרים יכולים ליצור קשר עם ישויות אנרגטיות, שחלקן הופיע בלבוש אנוש בעבר וחלקן פועל בחלקי יקום אחרים. ישויות שיוצרות קשר במטרה להדריך ולהעביר מסרים הן, לרוב, בעלות איפיון ספציפי: "יש להן תחום התמחות" אותו הן רותמות לטובת הקשר. לפעמים מופיעה קבוצה כמקשה אחת, שמורכבת ממספר אנרגיות אינטליגנטיות, שעובדות בשיתוף פעולה לטובת מטרה מסוימת. כך למשל קבוצת המדענים מעבירה מידע על המתרחש בפלנטות אחרות ומסייעת לחוקרים שונים לכתוב ספרים בנושאים שונים. דרך קבוצה זו אני יכולה להעביר מידע בנושאים שאין לי בהם כל שחר.

משען, הינו עורך דין שחי באנגליה הויקטוריאנית ואשר בקוסמוס משמש בין האחראים על ספרי החיים ברשומות האקשיות. העבודה עימו משולה לחיפוש "בגוגל יקומי": הוא מוסר מידע שמתמקד בהתנסויותיה של נשמה ביחס לקושי/דילמה מסוימים או ביחס למערכת יחסים עם אדם כלשהו. המידע מכיל גם את תוכן ההתנסות וגם את תוצאותיה- מה נצרב בזיכרון הנשמתי כנושא שיש לפתור אותו? משען בורר את המידע הרלוונטי ביותר לנושא הנדון מתוך ספר החיים של הנשמה, כדי לסייע לאנשים להבין מה היו דפוסי ההתמודדות שלהם בעבר ומה מזומן להם כעת. הוא זה שגם מוסר את פרטי ה"חוזה" (עו"ד לא?) שבין נשמות לבין עצמן ובינן לבין אחרים.

אחיהוד הוא רופא נשמות שמסייע לי רבות בעבודתי. הוא היה אציל פרסי מתקופתו של המלך כורש והוא מוסר מידע שקושר בין רפואת הגוף לרפואת הנשמה. מה מבקשת הנשמה ל"השיג" כשהיא יוצרת מחלה בגוף הפיסי? איך לתמוך מצבים רגשיים מסוימים בתזונה שמתאימה לתדר הגוף?

ישנן גם אנרגיות אינטליגנטיות שמעולם לא היו פה- כמו תמורה, פסיכולוגית קוסמית ששייכת לחלקי קוסמוס אחרים. תמורה מאפשרת לאנשים להבין את עולמם הרגשי ודפוסיו השונים וביחד אנו סוללות את הדרך להבנה איך נבנית הנפש, שמורכבת מאופי הנשמה ומטבע האישיות. הנשמה הרי מגיעה לכאן עם יכולות ועוצמות וגם עם חולשות ופחדים. היא עוברת דרך האישיות המתפתחת משפיעה ומושפעת ממנה. זהו הצביון האנושי שלנו שמשתנה מפעם לפעם.

ישנם מדריכים שמופיעים בקביעות והפכו לחלק אינטגראלי מעבודתי ומחיי, וישנם כאלו שמגיעים לביקור…לעיתים.

אחרון הופיע יהוה והציג עצמו כישות אלוהית המוכרת לנו. מאז הופיע- מסר דבריו הוא עקבי ואחיד: על כולנו לדעת ולהיזכר כי אנו היבטים שונים שלו, שותפים ליצירה ולבריאה של כדור הארץ, משתתפים ומשפיעים על עתידינו פה בארץ. העת הנוכחית קוראת להנהגה הפנימית שמצויה בכל אחד מאיתנו, עלינו לצעוד קדימה ולהפסיק להעביר את כוחינו להנהגה חיצונית שמתיימרת לדעת מה טוב בעבורינו. מצב הרארכי זה משתנה כעת במהירות ובא לידי ביטוי בכל העולם, במקביל נחשף מידע על קשרינו עם היקום. את פרטי המידע המתרחב הזה אני מעבירה כעת בערבי התקשור השונים.