מדע גלקטי


תקשור מאת קבוצת מדענים, אוקטובר 2010

אנו תודעות שמגיעות ממרחקים ומגלקסיה רחוקה.
אנחנו כוכב על- שביט, מצויים ברדיוס של מליון וחצי שנות אור ביחס לכדור ארץ. הזוית אל כדה"א היא דיסהרמונית, של 45 מעלות מימין ו30 מעלות משמאל. אנו מוקפים בכוכבי שביט נוספים אשר נמצאים סביבינו ואשר מידע עליהם ימסר בעתיד. אנו מבקשים למסור מידע על הקשר שבין כדור הארץ לגלקסיה שהוא משתייך אליה, ובין האלוהות המוכרת כיהוה, לבין הכוכב שלנו.
הכוכב שלנו מוגדר כשביט: יש לו תנועה ותודעה ברחבי הקוסמוס שאינה דומה לתנועה שלכם. כוכבכם נע באיטיות גדולה יותר מאיתנו. אתם קוראים לכוכבים האלו כוכבי שביט מכיון שהאור שלהם מבהיק בתדירות מסוימת ומספר לכם על התנועה והתנודה שלהם ברחבי היקום. בעבורינו הביטוי הוא מספק בקושי, מכיון שמעבר לתאורה שלנו, שאותה אתם רואים במימדים ובאמצעים שלכם, מה שחשוב זו הפעילות שמתקיימת על פני הכוכב ובאיזה אופן היא קשורה לפעילות שמתקיימת על פני כדה"א.

בראשית ברא היקום לא את עצמו אלא אלוהויות. בראשית נוצרו הכוחות הגדולים שמהם התפרצו השאר וההסכמים מבחינה רעיונית ופילוסופית הם אלו שסללו את הדרך לכל דבר אחר.

כבר מזמן נמסר על שיתוף הפעולה שבין אלוהויות שונות ברחבי הקוסמוס ולאט לאט מחלחלת בתודעת אלו שקוראים כי יהוה הינו אלוהות מסוימת המשרתת אתכם לא פחות מאשר אתם משרתים אותה. אלוהות זו שותפה עם אלוהויות נוספות אשר אחת מהן מוכרת כאילוניס. כאשר הסכימו האלוהויות על פתיחתו של עידן חדש, הן הסכימו כי נושא של שיוויון הערך וחלופת הברירות , יתקיים בין גלקסיות שונות. חלופת הברירות אומרת שאלוהויות יסכימו לשתף פעולה בתחומים מדעיים. להתפתחות המדעית על פני כדור הארץ יש מטרה: היא יוצרת קשר עם גלקסיות רחוקות באמצעות ההתפשטות וההתרחבות, ונוצרים הקשרים חדשים אשר מזכירים את החוטים האנרגטיים שנקשרים בינכם כשאתם יוצרים קשרים רגשיים או מחשבתיים. כעת הגיע הזמן כי תגלו כי קורים אנרגטיים אלו נוצרים ונקשרים גם בין פלנטות שונות בקוסמוס. הקשרים הללו מקרבים בין הפלנטות, בין ההסכמים בינהן ובין מה שמתרחש עליהן. בדיוק כפי שכלי התעופה והמדע בעולמכם מאפשרים לכם ליצור קשרים בין חלקי עולם שונים, המדע האינטרנטי, סלולרי, התקשורתי, שמאפשרים לכם להעביר מידע מחלק עולם אחד לחלקים אחרים. דמיינו בנפשכם שרעיון זה לא נולד אצלכם אלא הוא מתקיים בקוסמוס ובאופנים שונים.

המחשבה המהירה, הבזק הרגש, האור על גווניו השונים, ובעיקר רעיונות שמבקשים ליצור לעצמם איזון שהוא הרבה יותר קולוסאלי מהמוכר לכם.
כאשר נוצרים הסכמים בין אלוהויות והדבר משפיע על הסכמים בין פלנטות, ישנה יצירתיות נוספת בקוסמוס, שמאפשרת לנושא מסוים להיות מקודם במהירות הרבה יותר גדולה, מאשר אם כל פלנטה היתה מפתחת את הנושא בעצמה בלבד: כמו צוות עבודה שפועל יחד.

כבר נמסר לכם שבתקופה הנוכחית ועד 2012 תהיו אתם מתבקשים ליצור שותפויות ושיתופי פעולה שמתאפינות בשיויון ערך. זהו עיקרון אשר מסייע לכדור שלכם למלא את חלקו של יהווה, אשר אתם חלק ממנו, ביחס לכוכבים אחרים.

כוכב השביט שלנו הוא כוכב שפועל בשותפות עם אלוהות נוספת, שלישית במספר, שטרם הכרתם. אפיה של האלוהות הזאת אננו שונה בהרבה מהמוכר לכם מבחינת השותפות עם הברואים אולם הרעיונות הם שונים. לדוגמא: נושא שיויון הערך על פני הכוכב שלנו לא נמצא באותה מידת התפתחות כמו אצלכם. אצלינו מגיעים הברואים, כאשר מידת החופש שלהם מוגבלת למפרע. יש מידה מסוימת של היתכנות ומידה מסוימת של חופש בחירה, אולם ישנם מצבים, רעיונות ואירועים בחיים, שהם מוסכמים וידועים מראש ומידת המסוגלות של כל נשמה לבחור את הדרך היא מוגבלת יותר.

לעומת זאת, נשמות מגיעות אצלינו עם מפתח זיכרון יותר רחב מאשר אצלכם, כלומר השיכחה אינה כה פעילה, ולכן כשנשמה מגיעה לכדור כמו שלנו מצד אחד היא מוגבלת יותר ביכולת התמרון שלה אולם מצד שני היא זוכרת הרבה יותר ממה שאתם זוכרים. היא זוכרת חיים קודמים, זוכרת את ההסכמים שלה וגם את מה שארע בינה לבין אחרים במידה מסוימת. כל אלו מסיעים לה להתמקד במטרה שלשמה היא באה בצורה טובה יותר.
אם מסתכלים על מה שמתרחש אצלכם ועל מה שמתרחש אצלינו ניתן לומר כי השכחה שלכם מאפשרת לכם את חופש הבחירה הרחב ביותר והזיכרון אצלינו מאפשר את ההתמקדות בנושא אחד עד כדי השלמה ושלימות.
כאשר נוצרים ההקשרים בין מה שקורה אצלכם לבין מה שקורה אצלינו, החוויה היא חוויה של התמזגות והתבוננות על נושא מסוים משתי פרספקטיבות: האחת רחבה והשניה ממוקדת.

כמובן שישנם רעיונות נוספים שקושרים את הכוכבים שלנו אולם האלוהויות הן אלו אשר לוחצות ידיים ומסכימות להסתכל על נושא או רעיון מסוים ללא שיפוט לטובת רוחב היריעה או ההתמקדות בה. אלו שתי פרספקטיבות שמאפשרות להתבונן על אותו הנושא משני צידיו: עדשת טלסקופ אחת שמרחיבה ככל שניתן את הפרטים ומצד שני עדשה שמצמצמת וממקדת כל פרט עד למכסימום.
בעולמכם הדבר בא לידי ביטוי בכל נושא הראייה החושית שלכם, דרך העיניים. אלו מכם אשר זקוקים למשקפים יודעים כי לפעמים הם זקוקים לזכוכית מגדלת כדי להגדיל את אשר הם מתבוננים בו ולעיתים יש צורך בעדשה ממקדת שיכולה להראות כל פרט. יש צורך לשפר ראיה מקרוב או למרחוק.
בעולם שלנו נושא הראיה מתבטא באופן אחר, הברואים אצלינו אינם מסתכלים באמצעות עיניים פיסיות אלא (בשל מפתח זיכרון רחב של הנשמה המפעמת) הראיה היא אל חושית. זה אומר שנשמה יכולה לראות בשני אמצעים בו זמנית: את תנודות החומר ותנועתו יחד עם המוצקות. מצד שני ניתן לומר כי מוצקות החומר אצלינו היא שונה: מכיון שמידת הבחירה אצלינו היא הרבה יותר מצומצמת אין לנו צורך במידת המוצקות והמאסיביות כמו אצלכם, ולכן הראיה האל חושית מאפשרת תנודת חומר יותר מהירה וצפיה יותר פשוטה במהויות חמריות, והאופן בו הרוח מתרכבת אליו. הדבר אומר כי מסעה של הרוח בחומר אצלינו הוא שונה: מצד אחד הוא יותר מצומצם בשל מה שתארנו מצד שני הוא יותר רחב מכיון שהראיה לא מוגבלת. הנה רואים אתם! המושלמות אינה קיימת! קיימים הסכמים שפועלים לקראת איזון מסויים: במקומות בהם מתאפשרת הרחבה- מתקיים צימצום במקום אחר וההפך.

החשיבות של הדברים שאנו מוסרים היא מכיון שאחרי 2012 ועד 2015 תהייה תקופה שבה יבקרו חלק מהמדענים שלנו על פני כדור הארץ ואנו זקוקים לתודעות רחבות ומאפשרות על מנת שלא יבהלו בני האדם. אמנם כל נושא החייזרים והחוצנים, החלליות שמשוטטות בחלל מעסיק אתכם מאוד והרבה מהסרטים הבדיוניים שלכם דנים בתפישה האנושית לגבי מה שקורה מחוץ לכדור הארץ שלכם ובאיזה אופן אתם יכולים ליצור קשר עם חפצים, ישויות, או כוכבים שהינם מחוץ לתפישה החושית שלכם, ואף מחוץ ליכולת המדע לאשר או להסביר. אך על מנת שכדה"א יעשה את המשך עבודתו ועל מנת שאתם כולכם תוכלו לתפוש את המקום הנכון והראוי שלכם בקוסמוס, שאינו מבודד אלא מקושר, מתפתח מתוך ואל מערכת שלימה של כוכבים ושל התהוויות, של בריאות וברואים, של תפישות, של הוויות חומר ורוח, ועוד, על מנת שזה יקרה אנו רוצים ליצור את המצע המאפשר כי מפגשים "מהסוג השלישי" יקרו יותר על פני עולמכם.

אנו מעבירים את המידע מכיון שהשנה שתפתח את השמיים שלכם לאפשרויות כאלה היא השנה עליה אנו מדברים באמצעות המתקשרים שלכם, שנת השותפות, שנת האלוהות המשותפת, שנה שבה יותר תודעות חוברות אל הידיעות הפנימיות שלהן ויודעות מיהן.
ככל שיותר מכם יקרים ידעו את החלק שלהם באלוהות ואת ההסכמה שלהם כך יותר זיכרון קולקטיבי יאפשר את ההתעוררות ואת הידיעה.
הידיעה תאפשר את החזרה על הדברים שהוסכמו טרם נולד הכדור וטרם התפעמתם אתם. אנו מדברים על הרבה מאוד…שנים לאחור. התפישה האנושית מתקשה אולם הזיכרון הנשמתי יודע..
כאשר יופיעו תודעות נוספות באמצעות ברואים אשר להם אתם קוראים חוצנים, על פני כ.א. בין 2012 ל- 2015 , יתבקשו אנשים מסוימים מכם להיות החלוצים אשר יקבלו את פניהם לא יבהלו מהם באמצעות הידיעות המתפתחות בתוככם. מאסטרים ומורים: אתם תדעו לזהות מי מהמגיעים פניו לשלום אל המחקר המשותף ואל ההתפתחות ובאמצעותכם יווצרו ההקשרים האלה, כאשר אט יעברו הם לכל התודעה הרחבה. כמובן בעולמכם תהיה פלוגתא: לא תמיד תהיה הסכמה, לעיתים הפחד ישתלט והחרדה עלולה להכות גלים בעולמכם. ולכן אנו מתחילים לטפטף את המידע הזה עכשיו. מי אשר יחשוב כי הנמסר פה הוא פרי הזיה יוכל להמשיך לעצום עיניים למתרחש.. אולם המציאות תטפח על פנים- אם לא עכשיו בשנים הקרובות.

לא מדובר על פלישה או על השתלטות אלא על שיתוף פעולה. מדובר על מימוש הסכמים שכבר קיימים. אט אנו מעבירים את המידע באופן שיאפשר לכם לספוג אותו, לשמוע ולהרהר בו, לבדוק אותו בליבכם ולדעת כי כדה"א סופסןף מסכים להתעורר ולוותר על השיכחה שאפינה אותו בפעמים האחרונות.
ועוד דבר- על פני הפלנטה שלנו לא מתקימים הבדלים בין זכר ונקבה. זו היתה החלטת האלוהות אשר אנו חלק ממנה. יש בננו ברואים אשר נראים אחרת- לא כולנו נראים אותו דבר אולם נושא המין אננו חלק מההוית החיים שלנו. אנו עסוקים בפיתוחה של הרוח באופן שהיא יוצרת את עצמה מחדש באמצעים חמריים- כלומר כל ברוא בהתאם למפתח הזיכרון וההתפתחות הרוחנית שלו יכול ליצור לעצמו את הגוף שלו, גם אם במקצבים שמשקפים את יכולותיו המתפתחות. תפישת האלוהות, יכולת הבריאה והיצירה, האינטואיציה וההשראה יותר מפותחים אצלינו- אין לנו כמעט ברואים אשר מתנגדים להיותם חלקים אלוהיים בעלי יכולות יצירה ובריאה ברחבי הקוסמוס. האתגרים שלנו הם אחרים, שקשורים לקודים התפתחותיים של הרוח: מה היא מבקשת? איזה חומר היא מבקשת ליצור? וכיצד הוא משרת אותה? אלו איברים ישרתו היבטים מסוימים? כיצד הפרט יכול ליצור במסגרת עצמו היבטים שמסיעים לכלל ועוד נושאים שקשורים ל"תרבות ומוסר".

אצלנו המושגים האלה שונים מכיוון שאנו לא חיים חוקים שנולדים כתוצאה מדת, שמכתיבה קודים תרבותיים או "מוסריים- חוקיים". אצלינו הכללים ידועים מראש מכיון שמרחב הבחירה יותר מצומצם. ככל שמרחב הבחירה גדול יותר כך יש יותר צורך לקולקטיב ליצור לעצמו מערכת של חוקים וניתוב דרך. המותר והאסור נקבע על ידי הכלל. כאשר הפלנטה מסכימה להסכמים אחרים יכולת הבחירה מצומצמת. מן הסתם ישנן פעולות אשר אנו מראש לא נבצע כיון שאין לנו הטבעה שמאפשרת זאת. לא מדובר במאבק פנימי ולא בבית סוהר ובשעבוד, מדובר בבחירה של הרוח להופיע בדרך מסוימת ולחוות את עצמה באמצעות מעברים חמריים שהם שונים משלכם.
כמובן שגם את ההיבטים הללו יהיו כאלו שישפטו, מכיון שאתם מעריכים מאוד, ובצדק את החופש שלכם, ומי אשר עובר על החוקים שלכם יודע שהסכנה הגדולה שנשקפת לו היא שיאבד את חירותו. תארו לעצמכם שהנשמה, או החלק הרוחני נכנס לגוף מסוים ואצלנו יש לו את היכולת לנתב את עצמו על פני האפשר והבלתי אפשרי בכוחות עצמו. אין אנו זקוקים לא למשטרה ולא לבתי סוהר- מן הסתם אנו לא פועלים על פי חוקים מוכרים וידועים לכם. אנו פועלים על פי ההטבעות הפנימיות שלנו שמאפשרות( או לא) לפעול בדרכים מסוימות. זוהי קונספציה שונה לחלוטין והיא תתרחב ותלך מבחינת הבנתכם אותנו ככל שהקשרים ביננו יתהדקו. על מנת שזה יקרה יותר מתקשרים מוזמנים להסכים כי המדענים שלנו יעבירו דרכם את המידע הזה שחושף בפניכם היבטים חדשים על ההתקשרות שלכם על היקום כולו ועל התפקידים שלכם.
אנו באים בשלום.