מדע וחקר היקום

כשנוצר קשר עם ישויות מדריכות, הן מבקשות להעביר לנו מידע שיש ביכולתו לקדם ולפתח אותנו. יש חשיבות גדולה לעיתוי שבו נמסר המידע, מפני שהוא כרוך במידת הנכונות והמוכנות של השומע לקבל אותו.  המידע שנמסר דרך קבוצת המדענים נועד להעמיק בנו את הידיעה כי אננו יחידים בקוסמוס, כי צורת חיינו אינה יחידה. מעבר לכך, המידע נמסר כעת כדי שנבין כיצד אנו קשורים לחלקי יקום אחרים ומהו תפקידינו במציאות הרחבה יותר . נראה שהגיע הזמן -ואנו מוכנים לשנות את תפישותינו בנושא זה.

פוליטיקה גלקטית בצל מונוטוניות וחוסר נפרדות פברואר 2011–02–06

מאת: קבוצת מדענים גלקטית

אני הוא זקן השבט של קבוצת מדענים גלקטית, הפוקדת את תודעתך ומעבירה אל בני אדם המתגוררים בכדור ארץ מידע, שחושף טפח על המתרחש בקוסמוס, כדי שתתפשו מקום הירואי בתולדות הגלקסיה. מבחינת ההתפתחות הפנימית והמטרות שאתם שמתם לעצמכם בפעם הנוכחית, אפשר לומר כי כדוה"א הינו כדור צעיר, למרות ששבע ימים הוא. היו כאן מספר פעמים ניסיונות והתנסויות של עמים יקומיים, אשר ניסו את מזלם להפריח את הכדור ולהביא לכך שהוא יוכל לממשאת התקוות שנתלו בו במקום הנוכחי.

כפי שחלקכם יודע, ניסיונות אלו הגיעו עד שלבים מסוימים ואז נותרו חסומים, שכן הנשמות שפעלו כאן בחרו לשוב לביתן. הפעם אנו מפארים אתכם ומבקשים לספר לכם על האופן שבו מתקיימת פוליטיקה גם בין כוחות עליונים גלקטיים.

לא קיימת במה פיזית היכן שאני מצוי, והקהל אינו מצוי מולי אבל אני יודע באמצעים העומדים לרשותי באיזה מיקום אני מצוי ביחס לגלקסיה כולה ובאיזה אופן אני מקושר עם תודעות אחרות. יש לי מבנה פנימי חיישני, שמאפשר לי לדעת, כמו האינטרנט שלכם, אל מי אני מקושר ומי יוצר קשר עימי. מאחר שאני בנוי באופן כה שונה מכם מתאפשרת לי הפונקציה ההתקשרותית הזו. כשאני מבקש להעביר מידע לאלו שמקושרים עימי ואני בוחר איזה תוכן להעביר ולמי, אני משתמש בכוח הכוונה והראיה המרחבית הפנימית שלי וכהרף עין יוצר את ההתקשרות הזו.

הפוליטיקה: אמנם ניתן לקיים ישיבות הנהלה ממרחקים גדולים באופן הזה, בשל החיישנים שלנו ויכולת ההתקשרות ממרחב אך הקושי האמיתי טמון בנטייה שלנו להתערב אחד בענייניו של השני. כפי שאתם רואים כל נושא ההתערבות וההתערבבות לא הומצא על ידי בני האדם שחיים בפלנטת ארץ. יש לנו בגלקסיה נטייה להתערבבות אחד עם הנושאים של השני.

אנו באים עם תפישה מונוטונית ולא דואלית כמו שלכם. אנו לא פועלים על פי עקרון הקצוות שמבקשים איזון (חם-קר), אנו באים ממקום אחדותי ובשל כך אנו לפעמים חווים את עצמינו כשלמות אחת ולא יודעים היכן לשים את הגבולות בעניינים הפוליטיים הנפרדים שלנו.

זוהי בעיה, מכיוון שאנו, הברואים בעלי המבנה שלי, שמאכלסים יותר מפלנטה אחת, אנו מצויים בכל מני מקומות, מכיוון שיש לנו תפקיד מעברי. תפקידינו הוא להעביר סוג של תדר, שכאשר הוא מגיע לתדירות מסוימת בתנאים אטמוספריים מסוימים הוא מקדם את הברואים המצוים סביבו לכלל מטרה מסוימת- לתדר האהבה, שהאלוהות שבאחריותה הפלנטה מעוניינת בו.

אנו יכולים לעזור לצמצם את הפערים של התדרים, שמתקיימים בין אותה אהבה, שמתממשת על ידי הישות האלוהית, לבין אלו שחיים יחד עימה ופועלים בשמה. מכיוון שהחיים בפלנטות אחרות מתאפיינים בהרבה פרמטרים שונים משלכם, אין זה נדיר שהברואים ידעו שהם יכולים להעלות או להוריד את תדר האהבה הרצוי באמצעות מעבירי טווח כמונו. אמנם אתם עושים את עבודתכם בעיקר באמצעות עבודה רגשית- ההתפתחות שלכם מפתחת את רגשותיכם ואתם שואפים לפעול מתוך ההבנה ולא רק מכורח התחושה שהאהבה תמקם אתכם על פני גן העדן שלכם.

אתם מגחכים- כמה קל היה שהעבודה תהיה טכנית במקום לעבור את מהמורות החיים הרגשיות…אולם- התדר אותו אנו מעוררים אצל הברואים מתקשה לעשות את דרכו אל האלוהות שלנו בשל אותה מונוטוניות. רואים? חייכם בנפרדות ובפיצול מאפשרים לכם לנוע בין מקום אחד לאחר על הטווח שבין שתי נקודות. אצלנו, כאשר תדר מבקש להתעלות לרמה גבוהה ונאצלת יותר ואין לו אופציות תנועה (בין קצוות) הוא אמור למצוא בתוכו כוחות עילאיים כדי להעלות את עצמו באופן יחידני.

אני מסביר רק חלק מהמידע…יש לכך השלכות על חיי היומיום… יש ברואים שונים חסרי מגדר בחלק מהפלנטות והבעיה העיקרית שלהם היא שהם מתקשים להבחין את עצמם אחד מן השני. זוהי הסיבה שאנו באים ומנסים לתווך להם את התדר, כי כשכל אחד ימצא את הכיוון שלו אז גם תתפתח אינדיוידואליות. בינתיים ישנם מצבים מאוד מוזרים (בשבילכם) על פני הקוסמוס, שמפריעים להתפתחותן של קטגוריות חיים מסוימות, מפני שהמונוטוניות וההתערבבות מביאות למצב של אחדותיות (ללא יכולת ראית אינדיוידואליות) ולא אחדות. אתם יכולים לתאר לעצמכם איך פוליטיקה מרחבית מגיבה למצב, בו הפרטים לא בקלות רואים את ההבדלים בינהם. זהו, בעצם מצב הפוך משלכם.

עד כאן, היינו קבוצת מדענים גלקטית.