ברוכים הבאים

                                                   למצוא את החרות – לדעת את החופש

הצטרפו אלי בפייסבוק לקבוצת "הפסיכולוגיה של הנשמה" ותוכלו לקרוא ולשתף, לתרגל, לשאול שאלות, ולפגוש אותי ואת חברי הקוסמיים על בסיס יומי. 

אם אתם לקוחות gmail ורשומים לרשימת התפוצה שלי,יש מצב שהניוזלטר נוחת בתיקיית promotion שלכם. הצטרפו אלי לקבוצת "הפסיכולוגיה של הנשמה" בפייסבוק ותוכלו להשתתף בתכנים חדשים, שאלות ותשובות בנושאי הכתיבה שלי וליטול חלק בקבוצה שעוסקת בתודעה החדשה.   

 שמי ד"ר ליאורה בירנבאום ואני עוסקת בחיבור שבין הראציונאלי למיסטי, ובין המדעי לאינטואיטיבי.

לא נולדתי מתקשרת, רק עם חושים מחודדים. להפך: קיבלתי "חינוך אקדמי קפדן" שאמור היה להוביל אותי לעסוק במחקר ובהוראה באופנים המקובלים: השכל החוקר הוא גם זה שמאפשר את התשובות. אלא שהגורל, ואלוהים, רצו אחרת, ומצאתי את עצמי מורדת באושיות הממסד האקדמי, כששילבתי בכתיבה במחקר ובהוראה שלי (שומו שמיים!!) רעיונות חתרניים כמו שימוש במצבי תודעה משתנים ומדיטציית מיינדפולנס.  זה לא נגמר טוב..

החלטתי לא להמתין עד שהאקדמיה הישראלית תבשיל כדי לקלוט ולהכיל דרכי חקירה טרנספרסונאליים: החלטתי  לפתח בית ספר מזן אחר. בתור מי שעוסקת בטיפול, מחקר והוראה מעל 25 שנה, אני רותמת את יכולת התקשור המיוחדת שלי, שמאפשרת לי להגיע למקורות ידע נרחבים ברחבי היקום, ואת קשרי עם ישויות גבוהות, כדי ליצור ולהציע לכם עולם ידע אינטגרטיבי, שיוצר חיבורים מפתיעים בין מה שידעתם- למה שנחשף כעת, ושופך אור חדש על תחומי חיים שונים.

בעשותי כך יצרתי תחום ידע חלוצי: הפסיכולוגיה של הנשמה, ומתוך ידע זה נגזרות שיטות עבודה חדשות אותן אני מיישמת בקליניקה/קורסים שלי.

המידע שנאסף אצלי מצביע על האפשרות כי תהליכי התפתחות שאנו מכירים כפסיכולוגיים וממוקדי אישיות, ראשיתם במקור הנשמה, כלומר בראשית הולדתה של הנשמה, ובשלבים אותם עברה מהיותה חלק משלם אנרגטי אינטגראלי, להוויה אינדיוידואלית מובחנת.  שלבי התפתחות הנשמה, טרום כניסתה לעולם הפיזי, והאופנים בהם היא פועלת עם הגוף והאישיות הם שדה המחקר העיקרי שלי. בקטגוריית 'מאמרים' תוכלו למצוא מאמרים וותיקים וגם חדשניים, שמתארים נושאי עבודה שלי הקשורים בפסיכולוגיה של הנשמה, בדרכי התפתחותה, ובאופן בו תקשור מהווה גורם טרנספורמטיבי בקרב האדם המתפתח בתקופתינו.

במקביל תמצאו פה מידע גלובאלי, מטאפיזי ועדכני, כזה שיכול לשפוך אור על המתרחש במקומותינו ובעולם כולו.

שוטטו באתר להנאתכם; הוא מכיל מידע מגוון ואם ברצונכם לשמוע אותי מלמדת או מתקשרת, הכנסו לקטגוריית יוטיוב דרך האתר ותמצאו שם מבחר סרטונים בינהם הרצאות במוסדות/פורומים ציבוריים.

לראיון ב"רדיו סול" על הפסיכולוגיה של הנשמה, תקשור כחלק מתהליך טיפולי ועוד…

לראיון רדיו "מהות החיים" איתי 

להמלצות 

 

אז שיהיה בהנאה!

ליאורה

 

 

מפגש תקשור אישי  "מישהו שם רואה אותי בדיוק רב…" 

דר' ליאורה בירנבאום- 052-4495666

 

מזה שנים רבות אני מתקשרת עם מגוון רחב של ישויות, בינהן יהווה ולהלן מובאים דבריו:

אני יהוה,

"אלו הם זמנים שונים ומפתיעים. חלקכם אולי עדיין מהסס אולי אף שואל לגבי האפשרות וההיתכנות של שיח ושיג עם האל. ובכן, הדברים אכן השתנו. לא רק הרים גועשים ואדמה רועדת, תודעה משתנה והרוח משנה את כיוונה.

עליכם לבחון את לבכם: אלו מכם המשוכנעים עדיין כי האלוהות מרוחקת, הירארכית, שופטת, מאפשרת או לא מאפשרת, יוכלו לדלג מעל קריאת דף זה לעבר אופציות אחרות אשר נראות מתאימות יותר ללבם.

ואלו מכם, אשר לבם מהדהד בעליצות כאומר- מוכרים אלו הדברים, מוכרות המילים, מוכרת התהודה של  מה שמתעורר בכם דרך המילים… המשיכו וקראו."

 

@ דר' ליאורה בירנבאום- כל הזכויות שמורות. חוק זכויות היוצרים חל על כל המידע הכלול באתר זה. אפשר לקרוא, להפיץ הלאה לצורך התפתחות תוך ציון המקור. אין לשנות בכל אופן שהוא או להוציא מהקשר.

@ כל הכתוב באתר זה חל עליו חוק הקניין הרוחני וזכויות היוצרים שמורות למחברת בלבד.

דיוור אלקטרוני