לא תמיד זה יהיה כאוס: כשהעולם הופך מתוכנן פחות ואקראי יותר

"צוות היגוי חדש מנווט את הפלנטה שלכם והמהפך התודעתי בעיצומו. נוטה הכף בכיוון חדש, נצברת מסה רעיונית חדשנית, כי שצף מידע מגיע דרך מתקשרים ברחבי עולם, ולכן חשוב לבחור בתשומת לב: האם התוכן מהימן עבורכם?
בעוד כמה שנים המילה תקשור תהפוך מקבילה למילה מחשבה. אני חושב ואני מתקשר ישמעו זה בצד זה.
גם בעולם חושב לימדתם עצמכם ללכת אחר קולות; לבחור לכם את הוגה הדעות שלכם, לבחור את מסלול ההכרה והידיעה שאתם סומכים עליו.
העולם מלא בחושבים ובמחשבות: הוגי דעות ופילוסופים, מדענים, מדינאים ופוליטיקאים, פסיכולוגים, רופאים, אפידמיולוגים… כולם חושבים . אתם השתמשתם בכלים מוכרים כדי להחליט אחר מי לעקוב.
התמורה המשמעותית הנוכחית היא האבולוציה של החוש האינטואיטיבי, בלעדיו אי אפשר לעולם להוביל עצמו בדרכים חדשות.
חוש זה, הוא הראשון והבסיסי. תנועת המקור היא התנועה האקראית האלוהית שתמיד יודעת את מקומה ומיקומה בכל רגע נתון, גם אם דרך ההסוואות האנושיות לא יכולתם להיות ערים לכך. האם אתם ערים לחלק זה בכם?
זו האלוהות, כמקור של אקראיות שלא ניתנת לניבוי או תכנון, שמתלבשת בלבוש אנושי. עוטה על עצמה חושים פיסיים, שיוצרים מגבלה על האקראיות הזו, ויוצרים בעבורכם עולם, שבו סדרים ליניאריים וניתנים לניבוי מעניקים תחושת ביטחון.
פה ושם ישנן הבלחות אינטואיטיביות, שנתפשות כביזאריות, מיסטיות, הזויות כמו: תחושות בטן...תקשור…חלומות נבואיים…ראייה על חושית וכדומה. כל אלו היו מקוטלגים כחיצוניים לקונצנזוס ההכרתי, כי הם סדקו את תחושת הידיעה המקובלת והמדעית של העולם על עצמו.
אינטואיציה היא אקראית, באה והולכת כרצונה, איך אפשר לסמוך עליה? איך אפשר לתכנן את החיים עם חברה לא צפויה?
בואו נהפוך את המטבע: מה דעתכם על כך, ששאר החושים שעליהם ניתן לסמוך, שתמיד יספרו לכם מה קורה במציאות, הוזמנו והותאמו לרוח שמבקשת להתנסות בחוויה אנושית?
לכן, כשמדובר בשינוי פרדיגמה יש להבין את התפרקות שלטון החושים הפיסי (קורונה גורמת לאבדן חוש הריח והטעם) ואת ההגמוניה המקורית של חוש האינטואיציה; של הידיעה האקראית שנכונה בכל רגע, ללא התראה, תכנון, חקירה וסממנים מקדימים. לכן גם חשוב מאי פעם לשאול לאיזה קול אתם מקשיבים?
זוהי חשיפת הטבע הנצחי של המציאות : היא אקראית ואינטואיטיבית, בשבילכם כרגע היא כאוטית כי אינה מתגשמת בחייכם באופן רציף, סדור ועקבי. הטרנספורמציה העולמית היא בהטיית התנודה שמגלמת כבידה, לטובת תנודה שמגלמת חירות של תנועה אקראית.
שתיים אלו נשזרות אלו באלו שתי וערב ונוצרת תודעה שמרחפת בין שתי המציאויות.
המהלך משפיע על כל העולם אך מאחר שמציון החדשה תצא תורה, נכנסת ארצכם ספציפית לישורת חדשה, של מהלך מסכם, בו מתפרקים זנבות ונגזרות של תכנים ומבנים שנהלו אתכם זמנים רבים.
בשארית ההתמוססות הזו תודעה אינטואיטיבית תופסת מקום מתרחב, ומאפשרת כי רוח חדשה תנשב בארצכם. נאמר לכם כי הממשל הנוכחי שלכם מסיים דרכו, מגיע למיצוי ובקול זעקה רמה קורס אל אבותיו.
לפניכם עוד מספר חדשים והם הרי גורל, מורכבים, מסובכים ומאתגרים: שמרו טוב על עצמכם! שימו לב אחר איזה קול אתם הולכים, למי אתם מקשיבים, ואל תהססו לקפץ, לנתר ואם יש צורך להחליף את הערוץ אליו אתם קשובים.
אלו מכם שקשובים אלינו- מגיע זמן התמיכה בלבנה. נחזור על דברינו האחרונים:
מהמאמר הקודם, הנה גרסה ערוכה:
"התלכדות נושאי האור בארצכם משמעותית מסוף אוקטובר. בנובמבר-דצמבר 2020 כל מי שחש שיש לו חיבור לתודעה הגבוהה מוזמן להתגייס.
עובדי האור עובדים עם הירח שמשנה התייחסות, ומקרינים כלפיו אנרגיה סגולה בכל יום חמש דקות, רצוי במדיטציית בוקר. אתם בארץ של קודש, מקרינים מתוככם אנרגיה סגולה (של עם הסגולה) ומדמיינים איך ירח שלם, קולט את האור הזה ומטמיעו לתוכו.
אף פעם לא הייתם במצב בו אתם טעונים אנרגטית מספיק כדי לתמוך בגרם שמיים ובפעולתו הקוסמית. זו ציון חדשה שנכונה לכולם.
צברתם מסה קריטית אנרגטית סגולה ויציבה, שכרגע נקראת לשתף פעולה, כדי לייצב את העולם שלכם והפעם הפוך: לא רק מכילים ומטמיעים אתם את ההקרנה של היקום אליכם, אתם יכולים כעת לתמוך בגרמי יקום באופן הזה! האמינו בזה!
יש צורך באנרגיה שמופקת מברואים בעלי תודעה מתעלה: 'תודעה מרחפת'.
זמן להתלכד: מה שנוצר אצלכם הוא ראש חנית. הרעיונות שמשקפים תנועת התעלות של האנושי לתוך הטרנסצנדנטלי תופסים את התאוצה החזקה ביותר אצלכם. אינכם רק מובלים על ידי רועה אחר, אלא מתוככם יוצאת הובלה קולקטיבית".
מעונינים במבט מטאפיסי על ארועי התקופה הגלובאליים?