סדנאות ייעוד הנשמה

הסדנא אינה מוצעת כרגע.

אל תחמיצו הזדמנות להיחשף לייעוד הנשמתי המתחדש שלכם!

להזמנת סדנא נא להתקשר ל-052-4495666

"נשמות יודעות את דרכן, ובתקופה הנוכחית הן יכולות לשנות את בחירתן! האם אתה יודע מהו הייעוד הנשמתי האמיתי שלך? מהי דרכך החדשה?  ומהי המשמעות, אם כך, לחייך?"

בכל פעם שכדור- הארץ סיים מהלך וחזר הביתה, כלומר, נשמד הכדור ונפתחה פאזה חדשה בדברי ימי פלנטת ארץ, רק החומר התכלה. ומה אירע לכל אותם רישומים, לכל אותן תכניות, לכל אותה קארמה, כפי שאתם קוראים לזאת, אשר הייתה מתוכננת בתודעתן של הנשמות ושל הכדור למימוש?.

שבע פעמים קם ונפל כדור- ארץ. שבע פעמים נקברו קרמות במעמקי האדמה. זו הפעם השמינית והבחירה איננה דומה, ולכן מה שמאיץ תהליכים ומה שמסביר בעבורכם את התנועה קדימה אל השינויים אשר אתם מבקשים ואליהם אתם צועדים, היא שחרורה האיטי של אנרגיה קאמטית ממעמקי האדמה.

במקביל, משתחררת לה מאליה אנרגיה קארמתית- פלנטרית, מה שמשנה את הקארמה של כדור- הארץ והופך את החוזים הנשמתיים של כל אחד מכם לחוזים חדשים, אשר נקבעו מבעוד מועד על ידי כל נשמה.

האם כולכם הולכים בדרך זו? לא. חלקכם מתנגדים, חלקכם מתכחשים, חלקכם טוענים כי הדבר איננו רציונאלי, איננו חקיר מבחינה מדעית, ולכן טוב יעשו שאר בני האדם אם יתרחקו מכל הוזי הדעות והמסוכנים שמבין המתקשרים.

אנשים אלו אשר פועלים במסגרת האנרגיה הישנה יפנו הם לדרכם. מנגד, אלו אשר שמים להם לנר את דרכים הרוחנית, אלו אשר מאזינים לדברים ויודעים בליבם כי הם חווים חוויות ויודעים ידיעות, ליבם יודע כי אמת מדברת זו הדוברת אותנו.

אנשים אלו מוזמנים אחר כבוד, בכל הזדמנות, לשמוע על חוזה הנשמה המתחדש, אשר מאגד בתוכו את הגשר שבין שמיים וארץ ובין דרכיכם הקודמת והישנה לבין דרככם המתחדשת. עליכם לשמוע, עליכם להבין, עליכם ליטול את המידע בין ידיכם ולהמשיך הלאה בחייכם כדי לראות כיצד מיישמים אתם אשר קבעתם במו נשמתכם.

אנחנו שש אלוהויות.

הסדנה מתארת את האופן בו נבחר ייעוד הנשמה, וחושפת מידע חדש על הקשרים שבין הנשמות לאלוהות, טרם יציאתן למסע בכדור הארץ.  לכל משתתף ינתן תקשור אישי ביחס לייעוד המתחדש.

ליאורה יקרה,

אתמול הייתי בסדנה שלך (בפעם הראשונה בחיי בתקשור). רוצה להודות לך ולהגיד שמאוד התחברתי לדרך בה את מציגה את הדברים. היה מעניין, מאלף ומבחינתי גם מרגש. (כל הגוף שלי עדיין מגיב לחוויה שעברתי).
תודה לך.           הילה דוד

"בעזרת יכולת תקשור נדירה, מעמיקה ורהוטה, מעבירה דר' בירנבאום את המידע היישר מספר הנשמות".

"היי ליאורה, תודה לך על המסרים שהיו מאוד מדויקים וברורים:) נהנתי, את עושה עבודה נפלאה וחשובה. שבת נפלאה! "
מאלי אמיר

 

לבירורים: 0524-495666 ; liorachannel@gmail.com