שער אנרגטי לקראת חג השבועות

נמסר ב-15 במאי 2011

רוחות חדשות מנשבות, רוחות של ידיעות, כוונות… רוחות של כוכבים המשנים את היבטיהם כלפיכם. רוחות חדשות שמבשרות סיומה של התקופה… הזמנים מואצים והתודעה ממהרת..מה שנפתח כעת היא אינטנסיביות אנרגטית שנותנת את אותותיה בכל אחד מכם ולא רק בהאצת ההתפתחות התודעתית, שמשפיעה על האופן בו פונה כעת כדור הארץ אל כוכבים אחרים.

מה יתחדש בתוככם? ידיעות שקטות ושלוות בקרב המתעוררים שבכם וניצני זיכרונות שיצוצו בקרב אלו אשר האינטואיציה שלהם מתחדדת כעת …הזמנים מתלכדים לכלל זמן שהוא עבר- הווה ועתיד, וזיכרונות נשמתיים צצים ועולים. אלו שימשיכו לחסום את ידיעותיהם יחושו כאילו משהו מצטבר והולך בגרונם ואין הם משחררים אותו לדרכו. אחרים ימשיכו בשלווה ובניחותא את דרכם ויבינו כי אין להלחם בתודעה המתפתחת ובכל אשר אנו מעבירים לכם… יזרמו עם השינויים החדשים ויאפשר לזמנים לנווט אתכם אל התחלות חדשות ואל מזמורים חדשים שליבכם ישיר, כאשר הוא יבקש מכם לערוך את השינויים הנדרשים.

אומר הדבר כי אתם יכולים לצפות כי האדמה תמשיך לרעוש במקומות שונים בעולם, ההרים ימשיכו להתרגש…זוויות פנימיות משתנות, שמסמנות את מרכזי הכובד שלכם ביחס לפלנטות אחרות, אשר אתם נמצאים איתם בקשרים אנרגטיים וקרמתיים. אתם לא יכולים להבין את המשמעות העצומה של התזוזה הזו מכיוון שלא היה ברור כמה זמן ייקח לאותה נקודת כובד מרכזית לנוע.

אמנם אתם שופטים ארועים אלו כ"רעים", כשהאדמה רועשת ובני האדם חווים את הקושי…אלו הן נשמות שמסכימות להתלכדות עם ה"אחד" ולהשתתף בשינוי מאזנים אנרגטים, שמאפשרים לכולכם להמשיך את הדרך, להמשיך ולשמר את לשון המאזניים שלכם בין הקטבים המשתנים וההסכמות שלכם.

מה מתבקש מכם? מנוחה.. ועם זאת ברק בעיניים והתרוממות הרוח. צפו לשינויים דרסטיים ..

אלו שעוסקים ברוח ובהוראתה יקבלו הזדמנויות חדשות- כמו לקפוץ קפיצת מדרגה אל עיסוקים חדשים שיחשפו אותם לקהל רחב יותר ויאתגרו אותם לקראת מטרות רוחניות נעלות יותר . הם מתבקשים שלא לדחות ריקם פניהם של אלו שמבקשים להתקרב וללמוד מהם מפני שזהו הזמן לראות כיצד כל אחד יכול להיות מורה לאחר.

שלבו ידיים.. הרוח סבה במעגלים לקראת שיתוף הפעולה ויחדיו תקפיצו עצמכם אל העידן שקופץ הוא קפיצת מדרגה בשבוע זה.

נפתחים שערי שמיים בחג השבועות שלכם ואתם יכולים להשתמש בשער זה כדי לקדם את המטרות שלכם . הלילה שבין ערב חג השבועות ליום החג .. מחצות הלילה ובמשך שלוש וחצי שעות – לפניכם שער אנרגטי יוצא מגדר הרגיל שמקפיץ את כולכם למקומות חדשים .

שבו וחישבו ובקשו את הבקשה הנעלה ביותר.

שימו לב שאין אתם מבקשים את החומר כי יתייצב לצידכם..בקשו את הבקשה הנעלה ביותר באמצעותה אתם יכולים לקדם את עצמכם ..אתם תפתחו את השערים, שערי התודעה ושערי השמים שלכם. אתם כולכם יחד .. כולכם מתקנים תיקון ליל שבועות . אין אתם צריכים לשבת על המדוכה ולחשוב על נושאים אלא תהיו מתכנסים אל המדיטציה הפנימית.. תודו על השיתוף והשותפות …וזכרו כי שערי שמיים יפתחו לקראתכם במשך שלוש וחצי שעות.

אני יהווה ועימי אלוהויות