נשים ויצירת יש מאין

בוקר,
לאחרונה דיברנו פה על סממני השינוי התודעתי שמתרחש בעולם ובין השאר על תודעה נשית שמסוגלת ליצור " יש מאין" אל מול התודעה הגברית שמאופיינת יותר בשמירה הגנה ואפשור.
טוב, מבט אחד על מה שמתרחש בגוף הנשי בעת הריון מסביר את פלא הבריאה יש מאין לא? הרי לא מדובר ביצירת גוש תאים פיסי- מדובר על יצירת חיות, רוח ותודעה שהופכים זרע וביצית למופע אלוהי. כן, זה מתחולל בחסות הנשיות.
היום יש לנו הרחבה על אותה בריאה נשית בעיקרה, ולכן חשוב להדגיש שמדובר בהיבט תודעתי ולא בחלוקה שרירותית לנשים וגברים.
נכון, שנשים, כקבוצה אנושית, תופסות מקום בולט בתהליכי שינוי פורצי דרך על שלל ההישגים והמחירים הכרוכים בדבר. את זאת אני יודעת על בשרי ואלו חוויות שצרובות על לוח ליבי.
אבל אני פוגשת את הרוח הנשית הטרנספורמטיבית בחיים עצמם ולא תמיד בתפקידים בעלי חשיפה לציבור, ואני בטוחה שגם אתם.
מספיק שאחת שואלת שאלה סקרנית, שהביאה את המידע הזה לעולם, והנה הוא הופך פומבי,ויכול להגיע ולגעת בכל המעוניין. בלי מאמץ , ככה בפשטות.
הנה הקוסמיים בהרחבה על רעיון הבריאה יש מאין:
"האנרגיה החדשה מטיבה את מהלכיה.
לכולכם יש זיכרונות היסטוריים ומפעמת בכם התחושה, כי אתם מונעים על ידי תכנים פנימיים שאמנם מוכרים לכם מחייכם אלו, אך אתם מבינים גם את האינסופיות של תנועת התודעה חסרת הזמנים.
ישנה אבחנה בין ביטויי התודעה הנשית והגברית בעולמכם, אליה התייחסנו לא מזמן. נשים ברחבי העולם מייסדות את הקצוות והשוליים של השינויים הגדולים שהעולם כבר ראה ועוד יראה. נשים, שמובילות היבטים של שלימות, של איחוד וליכוד בין קבוצות או מסגרות, שלא ידעו הצטרפות קודם לכן .
נשים, שנחישותן לא נותנת מנוח לעולם פטריארכלי, שמתנהל על פני מוסכמות קבועות ומגודרות
הן דורשות שיתחוללו שינויים מבניים ופנימיים, והן יוצרות יש מאין, כשעולם שלם משנה פרדיגמה ומסכים, גם אם לא בקלות, לשנות נקודות מבט ולאפשר להתכנויות אנושיות חדשות לקרום עור וגידים.
את כל זאת יכולים אתם לראות במו עינכם.
מבחינה תודעתית- אלו הן נשים שיוצרות מסה תודעתית שמסוגלת לפרוץ את אסופת הזיכרונות הנשמתים ההיסטוריים, ולהשתחרר מהכבלים, שמיושבים אצלכם במרכזי האנרגיה השונים (צ'קרות) המפוזרים בגוף.
כל זיכרון קדום מפעיל הוויה שלימה של תכנים. זיכרון שמיושב במרכז הביטוי (צ'קרת הגרון) אינו פועל באותו האופן כמו זיכרון שמצוי במרכז שאחראי על עיבוד המציאות (מקלעת השמש) או כמו זיכרון שמצוי במרכז תפקודי ההישרדות.
כל המרכזים האנרגטיים אחראיים על התפקודים הפסיכולוגיים והאחרים. כשהתודעה מעוגנת בזיכרון תאי קדום, הדבר משפיע על פרדיגמות פנימיות, שתפקידן לוודא שהתפקוד האנושי מנוהל בתאם לתוכנית שנרשמה ונקבעה.
מתחוללת הפיכה פנימית- אלו הן בעיקר נשים, שמגיעות עם הפוטנציאל הטרנספורמטיבי, אותו כינינו יצירת יש מאין, והן מדגימות איך יכולים הזיכרונות להתאיין. מודעותן וכוחן המנטלי והרגשי, יהוו ערוץ ראשי, שבו תודעה ארכיונית תפסיק לנהל את החיים על פי הבנייה מוכרת. הן עושות בעצמן בתוכן, ומקרינות את השינוי החוצה.
לא פעם צפונה שם הזדמנות שהיא לא מוכרת די צרכה לנשים עצמן, שמצויות לרוב בתחושה לא מוכרת של בלבול בצד וודאות, כמו מתקיים פיצול בתוכן. הן אמיצות בבסיסן, וערות לכך כי לעיתים הן חשות שהן חיות חיים כפולים בתקופה זו.
הן נעות בין חלקי חיים מוכרים וודאיים, לבין שאלות, סערות תחושות בולבול שטרם מצאו את הדרך החדשה למימוש חדש.
הן עשויות לחוש תחושה של מאבק פנימי, שמחפש דרך להתיישב מחדש וליצור את אותו חדש יש מאין. אנו שוחחנו על מרכיבי השינוי העיקריים ודיברנו על שינויים בעולם המחשבה ושינויים בעולם הרגש, אף שוחחנו על נטייה הסכמה ואף נוכחות שהופכת טרנספורמטיבית.
הדבר אינו אומר כי כולן תעמודנה על קדמת במה כמודל ויזואלי. חלקן סמויות מן העין אך עצם הווייתן יוצרת אדווה מתרחבת והולכת שמשפיעה על סביבותיה.
אין אלו גיבורי על שידגימו בפומבי את יכולותיהם, כמו בסרטי הפנטזיה. הכף נוטה על צידה בהתייחס להטמעה ושימוש בתודעה החדשה ככל שיותר אנשים יעברו תהליכים טרנספורמטיביים.
מהו היש מן האין? התפוגגות העולם שמבוסס על היכרות צרובה ושמורה, דרך חששות, סימני שאלה קיומיים והאופן בו ניתנות תשובות פנימיות לגבי החיים.
יהיה קושי בתחילה להבין לאן דברים הולכים, אך ככל שמשתמשת התודעה בכלים החדשים, מתאפשרת הטמעה של האנרגיה החדשה והזיכרון יאבד אט אט מכוחו ומשליטתו בהתנהלות האנושית.
שאלות יצופו שקשורות להחלפת נקודות מבט, הכרה ברגשות חדשים והסכמה לא להיכנע שוב לפחדים ששרתו את הלמידה האנושית לדורותיה
יהיו אלו זמנים מפוארים בהם האלוהי שבתוככם יחפש לברוא יש מאין בכל דרך אפשרית.
לכן מבינים אתם כי יצירת יש מאין אינה פונקציה שאפשר להפעיל, עם זאת כל אחת ואחד יכול לשאול את עצמו בעת הזו: מהם החיים שאני מבקש/ת לחיות?