האם תפקוד אותנו רעידת אדמה?

מתוך מפגש קבוצתי – הוד השרון- 27 מרץ 2011

ערב טוב ערב מבורך!

אני יהווה.

רבות השמועות ורב המידע, ואף הפחד מקנן בליבות האנשים, ככל שאתם מסכימים לדעת כי אתם שותפים לתהליך שלם ומעגלי. כך אתם מבינים כי אין אתם קורבן של כוחות על, אלא חלקים משתתפים ומגיבים בכל אשר מתרחש בעולמכם.

אני יכול להעביר כל מידע שעולה על רוחי: בחלק מן הפעמים אני רומז רמזים, בחלק מן הפעמים דברי ברורים הרבה יותר, ואולם ברוב המקרים אני מבקש לרפא. לו הייתם קורבנות של מציאות עגומה הייתי מבקש מן המתקשרים להתריע כדי שתתכוננו.

אולם אתם אינכם ניצודים ואינכם קורבנות של איש. אתם חיים את חייכם מתוך בחירה חופשית על כל המשמעויות שלה בעידן הנוכחי.

אתם מבקשים ממני לנבא ניבויים, אתם מבקשים שאני אומר האם תרעד האדמה או שמא יאונה רע כלשהו לתושבי האיזור שבו אתם חיים.

יקרים אתם לי ואני אומר רק את אשר יעזור לכם להתעורר ולפתוח עיניים גדולות ומבינות אל עבר המציאות שבה אתם חיים היום, מתוך הסכמה ומתוך בחירה, שנעשתה בעיניים פתוחות ופעורות. אין אחד מכם, שלא הסכים להיות פה היום- או כשתרעד האדמה. אף אחד מכם- לא נכפה עליו לחיות בחבל ארץ זה בתקופה זו, בעידן הזה עם החששות המתקיימים בליבכם. עם התשוקות והרצונות של כל אחד מכם בעבור עצמו ובעבור משפחתו.

האם תרעד האדמה? אומר לכם: האזור כולו ירעד, ולא מכיוון שהעולם יהפוך עצמו עליכם אלא מכיוון שהתהליך טרם הסתיים, התהליך טרם השלים מהלכיו. חלקכם מפרשים פרשנויות שונות לגבי אירועים שפוקדים את העולם- ואילו אני אומר לכם הרעד ימשך- לטובתכם.

גם שבר אם ישבר- יעשה זאת לטובתכם. כל פרץ שיפרץ- יהיה הוא בעבורכם, וכל מה שישתנה ויעלם או יוותר, ישאר או יתחלף, יהיה הוא בשיתוף פעולה עימכם. כי זו הדרך וזהו המעבר- אלו הם צירי הלידה המפלסים דרך לישות חדשה, לעולם חדש ולתקופה חדשה.

מה ירעד באזורכם? אתם עוד תבחרו לכם כיצד לבטא את השבר.

ובעבור הריפוי: כל תודעה ותודעה מוזמנת להתכנס החל מיום חמישי הקרוב (סוף חודש מרץ) והלאה במקצבים של 2-3ימים, (על מנת שלא להלאות אתכם), למשך חודש אפריל ומחצית חודש מאי, כאשר אתם עוצמים את עינכם ויוצרים קשר בליבכם עימי ועם היקום וקוראים את אלו המשפטים, המרכיבים משמעויות של ישותי לטובת ה"עצמי" ולטובת העולם כולו, וזאת כדי שתבינו שהעצמי הפרטי שלכם שייך, מקושר ותלוי בעצמי העולמי והיקומי והאלוהי. 3 פעמים תקראו את מילותיי ובשבת תנוחו.

י ה ו וה

י איר המאור הגדול על כולנו

ה וויה שהיא נצחית ובעלת קונצנזוס עם כל תודעה ותודעה

ו הייתם יחד עימי שוב ושוב במקום הזה

ו נראה יחד שחר של יום חדש

ה גיה נכונה של השם המפורש.

אני יהווה.