העולם לא יהיה יותר כפי שאתם מכירים- ערב תקשור חי

19.3.11 ערב תקשור חי- הוד השרון

ערב טוב , ערב מבורך, אני יהוה

וצבא מלאכי שמיים של כל מי שמאמין ומי שאיננו מאמין ובעבור כל מי שהדברים יגיעו אליו בכל דרך אפשרית , בין אם באמצעות לבכם שיהדהד ובין באמצעות סרט , באמצעים אלקטרוניים , באמצעות תהודה.

החומר יודע להדהד את זאת כולכם יודעים. ועתה הגיע הזמן לדבר על האופן שבו מהדהדת הרוח . כל כך רבים הזמנים , כל כך רבות החוויות , כל כך ארוכות ההתנסויות, ואנחנו עוברים מאחד לאחד ואנו נושבים מעל לראשיכם.. ואנחנו נוגעים ואנחנו מזכירים ואנחנו מהדהדים ואנחנו מבקשים כי תניחו , תניחו לכל מחשבה , תניחו לכל היסוס , תניחו לכל תרעומת , לכל התנגדות , שכן הגיע הזמן, הגיע הזמן כי לא רק תתעוררו אתם , אלא כי תעבירו אתם את המסר הלאה והלאה והלאה….

ועל כל העולם כולו להתעורר וזאת למרות כי כולכם הסכמתם לשכחה, כולכם הסכמתם להגיע לכאן ענווים וצנועים ולפתח את זה אשר מושל בכם , יודעים אתם מיהו . כמובן , כל תינוק מגיע לכאן כאשר אין הוא יודע מימינו ומשמאלו , אין הוא יודע כלל וכלל את אשר עומד לקרות לו , זאת נשמה שמפעמת מאחורי העיניים, זו שיודעת את דרכה , זו שעושה מאמצים בשבועות הראשונים כדי לשכוח הכל ..האם יודעים אתם מה עובר על הנשמה כאשר היא מצויה בגוף חומר , ומסכימה להסכם הבסיסי והבראשיתי ביותר שלה איתי לשכוח?

האם אתם יודעים עד כמה לא קל לה לשחרר את חבריה למשחקים , את מדריכי הרוח את כל מי שמלווה אותה עד לרגע שבו היא מסכימה להניח לכל? אתם משוכנעים שהחלק הקשה ביותר הוא תעלת הלידה אתם חושבים שהצירים שמכאיבים לאם קשים, אתם חושבים שזה מה שמכווץ את גופו של התינוק וזה מה שקורה …תינוק נולד במצב אחד , תינוק נולד במצב אחר ..האם אתם יודעים מה קורה לרוח ? האם אתם ערים לבית הסוהר של החומר שמקיף את הנשמה, שמסכימה להיכנס אל בית הסוהר הזה? האם אתם מסכימים להעריך את עצמכם כל אחד בפני עצמו? האם אתם יודעים כמה נעלים אתם? כמה מפוארים אתם על ההסכמה הזאת? כשאתם עומדים בבוקר אל מול המראה, מה רואים אתם ? האם רואים אתם פניה של אלוהות נוספת נשקפת או שמה אתם עומדים וממשיכים לצלוב את עצמכם על ההישגים שלכם מיום האתמול ועל הכישלונות שלכם מיום שלפני כן, על התוכניות שלכם למחר , על העתיד שלכם אשר לפעמים אתם בוטחים בו ולפעמים אתם לא בוטחים בו.

הגיע הזמן לטשטש את הכל . הגיע הזמן לטרוף את הקלפים והגיע הזמן לומר לכם, והגיע הזמן לומר לכם את אשר אני מנסה לומר לכם כבר זמן רב ! העולם לא יהיה יותר כפי שאתם מכירים ! העולם לא יהיה יותר כפי שאתם זוכרים אותו ! העולם לא יהיה יותר כפי שאתם חושבים עליו , קוראים עליו , מסכימים לגביו או לא מסכימים לגביו. ולא מכיוון שאני החלטתי , אני פה כדי לשקף את ההסכמה הקולקטיבית של כולכם. כולנו, כולנו הסכמנו, כולנו הסכמנו כי בעת הזאת, ולאחר מספר עיתות של התפתחות בדרך מסוימת, תגיע התודעה הקולקטיבית של פלנטת ארץ, כדור ארץ של בחירה מופלאה שאין כמותו ברחביי היקום…הגיע העת שאתם תכתבו את העתיד שלכם . לא עשרת דיברותיי ולא מעמד הר סיני, לא חציית ים סוף ולא אף אחד מן המעמדות האלו . את כל אלה הסכמתם לשכוח, ואולם מה קורה? אתם מתכחשים אליי, אתם מתכחשים אל אהבתי, אתם מתכחשים אל רצונותיי, אתם מתכחשים אל העובדה כי אני מבקש מכם כי תפנו אליי..אתם מפנים את הגב וטוענים כי הכל הבל ורעות רוח! אתם טוענים כי זה בלתי אפשרי לדבר איתי! אתם טוענים שאני נשגב , שאני נעלה , חלקכם טוענים שיש לי טענות אליכם , שיש לי רצונות, שיש לי צווים ומצוות שאם לא תמלאו אותם יבולע לכם? שחלקכם לא תשרדו אם תעשו כך או אחרת ?! ומה אני מבקש ? אני מבקש את ההכרה הבסיסית ביותר שלכם –בעצמכם! אני מבקש את ההיכרות הבסיסית ביותר שלכם עם זה שהוא אני – שמפעם בכם. הכירו בי הכירו בכם! תדעו שאינני שונה מכם .

נכון , יש שינוי קל… אני נצר לשושלת של אלים ואתם לא.. אבל בעצם אתם כן, כי אתם חלק ממני. נכון שעברתי גלגולי התפתחות שונים בזכותכם , נכון שכל היבט של החיים שלכם השתנה מאז ומעולם כולל התרבות שלכם המדע שלכם הרפואה שלכם , האנשים אשר השאירו את חותמם על פני התרבויות השונות , כל הדברים האלו מתפתחים, ומדוע שהקשר שלי איתכם לא יוכל להתפתח? מדוע אני אמור להישאר אל סר וזעף ? זה שמעניק דיברות או לוקח חיים ? זה שאמור להושיע או להציל, אבל לא זה שמדבר אתכם? לא זה שאתם יכולים לפנות אליו עכשיו ברגע זה ממש ? ולהרגיש שאני הוא ? כי כל הדברים שנמסרו לכם וכל הדברים שנאמרו לכם אכן כך הם ?

ומה אתם מבקשים ממני ? אלו אותות ומופתים אתם מבקשים ממני? האם אתם מבקשים ממני שוב שאבעיר פה סנה ? האם אתם באמת זקוקים לאש? לעמוד של ענן לבן ? האם לא די בדברים ? האם לבכם לא מדבר איתכם ? הביטו בעצמכם , הביטו בי!

אני עומד לחשוף , את מה שהרבה מאוד אנשים לא יאהבו לשמוע . אני עומד לחשוף את מה שהמדע עוד לא גילה. אני עומד לחשוף , את האמת . כל אחד מכם , בצאתו מכאן היום יוכל לברור לו היטב היטב את תחושותיו ואת רגשותיו. הוא יכול לצרוב את הדברים בבשרו או – הוא יכול לומר כי הדברים ראויים להיזרק לפח. אתם תבחרו, אולם אני אומר לכם דבר אחד שאמרתי לכל המסורות הגדולות, לכל הדתות הגדולות , גם אם לא התכוונתי , שכך הן תתפרשנה .

זה אשר הסתיר פניו מכם, זה אשר היה נעלם, יתגלה הוא אט אט ..הופך כל הסמוי בעולמכם לגלוי , האם אתם שמים לב ? האם אתם שמים לב לכל השחיתויות שצצות ועולות? האם אתם שמים לב כי רפואה ומדע תופסים תאוצה? …תגליות אשר מתקשרים מקבלים אותם ברחבי תודעתם ולא הן מה שמופיעים בספרי קדושים אלו ואחרים , ואני אומר לכם כי אין אתם בדיוק מה שאתם סבורים שאתם . אני אינני האל היחיד! וביקום אין רק אלוהות אחת ! כשם שאין רק ילד אחד על הפלנטה הזאת- אין רק אב אחד , אין רק תרבות אחת ואין רק שפה אחת! ואני אלוהים, אלוהים חיים .

ואני בנוי ועובד ומשתף פעולה עם מועצה, מועצת אלוהויות, מועצה שחברות בה ששת אלוהויות . ואומר לכם עוד דבר אפתיע אתכם בעוד הפתעה , בכולכם, בתודעה התאית של כולכם ישנם רמזים גנטיים רוחניים של שש אלוהויות נוספות. אף אחד מכם איננו יציר כפיי שלי בלבד, מכיוון שאני אינני היחידי . שש אלוהויות יחד איתי . אחת כבר נתגלתה ועוד ארבע תתגלנה בשנתיים הקרובות . ואתם תוכלו לשמוע לא רק את שמותיהם ולא רק את העמדות שלהם ולא רק את ההשפעות שלהם ולא רק את ההסכמות שלי איתם אתם תוכלו לשמוע גם מדוע החלטנו שרק בשנתיים הקרובות כל המועצה תתגלה לפניכם.

ואיך אתם תדעו את זה ? אתם תגלו. אתם תגלו שהדי אן איי שלכם מתרחב! אתם תגלו ששישה סלילים נוספים של די אן איי מתפתחים בתוככם והגדילים שלהם יהיו בעלות משמעויות רוחניות עצומות. אתם תראו את הילדים החדשים מגיעים בכל פעם עם יכולות מתפתחות והולכות, אתם תראו שנשים תופסות את המקום המתאים להן מכיוון שהאלוהויות כך חתמו. אתם תראו מהפכים בעולם שלכם מעבר למה שקורה במזרח התיכון שלכם ומעבר למה שקורה ביפן ומעבר למה שקורה כשהאדמה רועדת . עולמכם ירעד מכיוון שאנחנו נתגלה!

ומכיוון שרכב חלל עוד יגיע ומכיוון שכל אלו שאתם עוד לא רואים בעיניים המוחשיות שלכם מצויים כאן ומכיוון שהאורות הגדולים אשר מלווים אתכם בכל פעם יהפכו יותר ויותר גדולים, מידע יהפוך להיות גלוי ,פחות סמוי ואתם תדעו , אתם תזכרו. אתם תזכרו במי שאתם, במי שאני ובמי שאנחנו ומדוע הסתרנו את עצמינו עד עכשיו? לא הייתם מוכנים. גם היום חלקכם יושבים וחושבים שזו שמדברת סובלת מהפרעה הזייתית כלשהי . חלק מכם מאוד מאוד רוצה להאמין שהדברים הם נכונים, וחלק אחר בכם נלחם ואומר שזה לא אפשרי.

אכן הצלחתי! בראתי לכם שכל לתפארת מדינת ישראל! החלק השמאלי שלכם עושה את עבודתו נהדר משקיע, מעורר פלוגתא, מעורר ויכוח, תרעומת, לא ולא! זה לא אפשרי! ואילו קול קטן בתוככם, קולו של הלב, קולה של תודעה שבאה ממקום אחר, לא מן החומר ולא מן המוצק, לא מן הזיכרון אלא מן ההשראה.. מן הידיעה ..וקול זה אומר כן! נכון, יש עוד כל כך הרבה דברים שאנחנו לא יודעים.

עולמכם ישתנה, עולמכם ישתנה לא רק מכיוון שיש כאן שש אלוהויות, אלא מכיוון שכל התודעה מתהפכת ומשתנה.

אנו לא יכולים להתנצל בפניכם על כך שלא מצאנו דרך אחרת להפוך את העולם.. מכיוון שגם אם לא תאהבו את המשפט הבא, לכל אתם הסכמתם. לכל אותן נשמות יקרות שעוזבות את האדמה ועושות דרכן חזרה הביתה , אל כל רעידות האדמה במקומות המאוד מסוימים , אל כל גלי הים השוטפים והשוצפים אל כל שכבות המאגמה הבוערות ואל כל התולדות של כל הנ"ל… לכל אתם הסכמתם.

יתרה מזו אומר לכם, אתם יוזמים יחד איתנו את התהפוכות שאתם חווים רק כדי לעמוד נפעמים ולשאול מהי המשמעות של כל זה?

ואני אומר לכם מהי המשמעות של כל זה ..עולם שהסכים להיות מבוסס על קיטוב, קוטביות ודואליות עושה את דרכו אל שוויון הערך, היררכיה מפנה את מקומה להרמוניה , הרמוניה לא יכולה למצוא מקום של שקט ומקום של שלווה בתוך קטבים שיש בהם ניגוד ולכן שלחנו את השרות המגנטי אשר בחמש עשרה שנה האחרונות עושה עבודה נאמנה על שינוי הקטבים וכעת הגעתם לאחד משיאי השיאים של שינוי המגנטיקה ושינוי קו הציר של כדור הארץ.

וכל זאת למה ? כדי ששטח הפנים של כדור הארץ שפונה אל כוכבים אחרים, והזוויות שמשתנות כעת חשובים. כל האסטרולוגיה שלכם משתנה. ההסכמה לחשיפה איננה נולדת כך סתם! עם שלם הסכים ברחבי תודעתו לצאת מן הקיפאון ומן השיכרון שאפף את הקיפאון לאחר מכן , על מנת לסלול את הדרך אל השמש שעולה. זה העם היפני , זה עם שמסכים לעבור דרך קצוות ודרך קטבים, מהסתגרות אל פתיחות ומתעלומה ואניגמה אל חשיפה והרחבה, ועד להוראה הפנימית ולהסכמה הפנימית להוות שמש בעבור כולכם כי משם היא זורחת .

והשמש מאפשרת לכולכם להבין כי העולם בהסכמתכם עומד להמשיך ולעבור שינויים דרמטיים…