משמעותה של התקופה הנוכחית- א'

ערב טוב ערב מבורך , אני יהוה – 3.3.11

נפתחת תקופה אשר אין כדוגמתה , נפתחת תקופה שבה נפתחים שערי שמיים , מכיוון שתודעות כמו שלכם ושל עוד הרבה אנשים אחרים כה סקרניות וכה פתוחות לשמוע את הדברים ולקבל מידע שלא ניתן לחקור אותו באמצעים של שכל אלא באמצעות תהודת הלב בלבד.  ואכן הזרזיפים של האנרגיה שבוקעת ועולה בתוך כל אלו שמתעמקים בלימודי התודעה ובלימודי היקום כולו , כל אלו מצטברים ומתאספים יחד לכלל מקשה יפיפייה שפותחת וסוללת את הדרך וכן ! האמינו או לא , פותחים את שערי שמיים . מה היא התעלות אם לא התכנסות של כל האנרגיות האלו והשימוש בהן כדי להתמיר את החומר.

היום אנו מבקשים לשוחח עמכם על נושא של מהות , משמעות צורה והסכמה .

מדוע יש חשיבות בעולמכם למחזוריות הזו ולמעגליות הזו של הבנה של המהות והצורה? מדוע עליכם להתעמק בכך ? הלא מספיק כי תדעו כי מעפר באתם ואל עפר תשובו ? האם אין זה מספיק כי תאמינו לחכמי הדור שלכם ולנביאים הקדומים אשר כביכול תקשרו אותי בכל צורה ודרך?  הלא אמרתי את דבריי בדורות קדומים ,מדוע אני מעביר את הדברים מחדש? האם לא מספיק ולא די ?!

מדוע על הדברים ללבוש צורה חדשה ?   מפני שדי לכם בצורות! יש לחזור למהות !

המחזוריות המעגלית של מהות וצורה ושוב מהות ושוב צורה , איננה רק מחזוריות קוסמית , היא לא רק מחזוריות שמתוכה אתם יוצרים שפע בעולמכם , בעוד אחרים חווים מחסור , האם חשבתם על כך ? מדוע לחלק מאוכלוסיית העולם יש כל טוב וחלק חי במחסור ? בעבור אחד לשפע יש צורות רבות ולאחרים השפע הוא מושג אבסטרקטי ? מחזוריות זו איננה רק המחזוריות שמתארת את תנועת הכוכבים בגלקסיות מסוימות .

האם עלה בדעתכם כי יש קשר בין המעגל הזה לבין האופן שהסתדרו להם כוכבי הלכת בגלקסיה שלכם ? האם יש משמעות לצורה שבה הם פונים אחד לשני בזוויות כאלו ואחרות ? הלא כל האסטרולוגיה שלכם מושתתת על אבסטרקט וצורה … צורתן של הזוויות , היחס בין כוכב זה ואחר. האם מתקיים יחס של מולות , זווית הרמונית , או דיס הרמונית ? ובכלל איזה משמעויות גלומות במזלות השונים שלכם ? האם זו מהות או האם זו צורה ? אומר לכם כך : פתרונה של החידה עמוק הרבה יותר .

מדובר באלוהות שהסכימה לפשוט צורה וללבוש צורה ולגלם בתוכה גלגולי אלוהויות שונות ושונים , עד כדי כך שהיום כשאני מתייצב בפניכם וחלקכם לא יאהב לשמוע את הדברים , אני סוג של גלגול של עצמי. כן ! גם אני משתנה ! האם יכול להיות כי כולכם תהיו חלק ממני, תרחיבו אותי , תפתחו אותי , תהיו אני בכוכב ארץ זה ואני לא אשתנה ? האם יכול להיות כי כל הרגשות שלכם וכל החוויות שלכם וכל האוזניים שלכם , העיניים הידיים והרגליים שאתם משמשים בעבורי , האם יכול להיות שעם כל זה תחזרו פעם אחרי פעם אליי , לקוסמוס ואני לא אשתנה? האין זו בעצם פרדיגמה סותרת לכל מה שאני מלמד אתכם ואתם יודעים ?

הסכמתי להשתנות בעצמי ! ראשית דבר בהולדתי , כבן של אל ! כן ,כן , גם אני נצר לאלוהות מפוארת יותר ממני . כשיצאתי לדרכי ויצרתי שותפויות , הלא היא המועצה , בה חברות עוד חמש אלוהויות נוספות , כבר אז היה ברור כי כדי לפתח את הפלנטה הזאת , יש צורך במעגליות ובמחזוריות ואני עובר טרנספורמציה יחד איתכם . לא הייתי מסוגל לומר לכם את מה שאני אומר לכם היום, כשהייתם יחד איתי בתקופות שונות . היו תקופות שהייתי סר וזעף , היו תקופות שהייתי דורשני ופולשני היו תקופות שביקשתי את נאמנותכם הבלעדית , כאילו רציתי לדעת כי אין ……….אף לא אחד אחר .

עברתי אז תקופה של התייחדות , עברתי אז תקופה שביקשה יחד איתי לעצב ולייצב בתוכי את האלוהות הפרטית שלי , אל מול השותפויות עם אלוהויות אחרות , עברתי גם אני תהליכי אינדיווידואציה וטרנספורמציה , הקבוצה שימשה לי קן להתפתחות נהדרת , נוצרו קשרים ושיתופי פעולה , הסכמות , חוזים , מימוש ויציאה לדרך משותפת. מכאן אתם מכירים את המושג משפחה , מכאן אתם מכירים את מושג האחווה , אחים , אחיות .

ויחד עם כל זאת התפתחתי אני ועברתי תהליכים עד אשר אני מתייצב לפניכם היום ואני אומר כי גם אתם מוזמנים לעשות את אותו הדבר , ההבדל בינינו הוא שאתם עדיין חיים בחומר על מגבלותיו ולכן האתגר שלכם רב שבעתיים משלי. אתם הסכמתם כי דרככם תעבור הרוח שלי ותתעלה מעל ומעבר לכל צורה , לכל מגבלה , לכל הגדרה ,לכל פיצול לכל חלוקה, ותוכל מעל הכל לראות את עצמה כאחת וכאחדותית . זה אתגר לא פשוט והוא דן במחזוריות הזו שוב ושוב .