האתחול החדש

שלום חברים,
אנחנו בעיצומו של האתחול החדש.
ימים של שינוי גלובאלי עמוק מביאים איתם קשיי הסתגלות, חרדות ופחדים. יש שחווים סערת נפש ויש שמגלים שהמציאות ממש דוחפת לקראת התחלה חדשה, לא ברורה עדיין. המאזן האנרגטי על פני כדה"א משתנה ומשפיע המציאות האנושית. עד עכשיו התיחסנו לזאת כשינוי פרדיגמה.
אבל זה עמוק יותר זה אתחול אנרגטי חדש הן של התודעה הארצי, והן של תודעת העצמי האישי.
אני ערה להרבה פחד או חרדה אצלי בקליניקה. תחושה של אנשים שהמציאות סוערת, לעיתים נדמית כסוגרת, אך הכלים להתמודדות מצויים במציאות הסובבת: אין מרחב תמרון מעבר למה שיש פה.
הקושי, בשפה שלי, הוא להחזיק שתי מציאויות, שיש בהן שתי הכרות עצמי שונות: העצמי האנושי מתמודד עם קשיים, סערות או משברים, כשכל רבדי החיים משתתפים במשחק הזה: המשפחתי, הזוגי, הכלכלי הבריאותי. העצמי הנשמתי שמוצף בזכרונות שרוטטים עדיין בנבכי הזמן.
אלו שמסכימים לפרוץ את תקרת ההכרה האנושית שלהם, ולהיחשף למודעות גבוהה, מבינים כי אנו מוצפים, בנוסף לאירועי המציאות, בזיכרונותיו של עצמי נרחב יותר, נצחי, זה של הרוח. למרות הקושי, עצמי זה שואף להתפתחות. חשוב לזכור זאת.
מה אומר? התודעה הכלואה משתחררת, לוקחת מגפון, מתחברת לאמפליפייר וקוראת בקולי קולות לזיכרונותיה לפרוץ את מחסומי ההכרה שבין הרוח והחומר ולעורר את המציאות שלנו כך, שהמוטיבים המסעירים הללו יתייצבו לנו בחזית הבית, ויכנסו מהדלתות מהחלונות, מאיפה לא.
על פניו אנו לא זוכרים גלגולים קודמים, אבל … קיים זכרון ארצי לדורותיו. זו רשת זכרונית שהיתה מכויילת באופן מסוים עם התודעה האנושית, והיוותה חלק בלתי נפרד מפרדיגמת החיים שכעת מתפרקת. הכל תמך בכל.
המערכות הארציות- גם הביולוגית- תאית שלנו וגם הפלנטרית, משחררות את מה שמפריע לאתחול או לכיול החדש הזה שכולנו עוברים. לא כולם עוברים זאת באותו האופן, אחרי הכל, נשמות משמשות בתפקידים שונים, לאורך הגלגולים, בכל הקשור למאזן האור הפלנטרי. על זה בהזדמנות אחרת.
להרבה מהמודעים, לא קל להחזיק שתי מציאויות אלו בו זמנית: למי להאמין? איך להפוך זאת לכלי הסתגלות חדש, שאינו מוכר בפסיכולוגיה המוכרת לנו?
איך רבדים שונים של חווית העצמי, יכולים להתכנס, ולהפוך לאסטרטגיה חדשה של התמודדות והסתגלות לעולם החדש הזה, שאנו עדיין מנסים לעכל?
מתי כבר הכל יירגע ויחזור להיות כשהיה? זה לא. דברים בוודאי יירגעו, אך חלק מאוכלוסיית העולם נפרדים בסערה כעת ממציאות מסוימת ומשייטים בין לבין. כפי שאמרתי- לא כולם חשים את המעבר הזה כך.
מאחר שמדובר בכיול אנרגטי גלובאלי, ובאתחול של איסוף זכרוני חדש, עם אנרגיה חדשה, האופן שבו ייאסף הזיכרון הארצי החדש, יהיה שונה. לא אותו דבר. אחרת מה הטעם? אין.
האיסוף החדש הזה הוא גורם משמעותי שמשפיע על שינוי המציאות שלנו. האדמה משנה משהו ב"עצמי" שלה, אם אפשר להתבטא כך.
גם אצלי יש אתחול חדש. חלקו מלהיב, שקשור ברצף מידע חדש אותו אני כותבת כעת, וחלקו מבהיל, (אותי) כי הכיול עובר דרך שדים שמשתחררים מבקבוק הנפש. מושג חדש לא?
יש ימים, שאני מרגישה שהם רודפים אותי, השדים, יש ימים שאני קמה מעוצבנת ויוצאת לרדוף אותם. מתוך כל זה ייצא בקרוב קורס מרתק חדש שאכתוב עליו בהמשך.
בינתיים, אם אתם מזדהים עם התחושות הללו, הסדנה הבאה היא בעבורכם.
"האתחול מחדש"- על המאזן האנרגטי החדש, על איך להחזיק שתי מציאויות, שני רבדים של העצמי, בו זמנית ולהפוך זאת לכלי הסתגלותי פנימי יום ג' 30 למרץ, בשעה 1800. סדנה מלאה!
המידע שנמסור יהיה ציבורי עם נגיעות אישיות כדי שתוכלו לצאת עם איזו הגדת פסח פרטית, לכן נוכל לעבוד עם מספר מוגבל של אנשים.

סדנה נוספת בתאריך 4.4.21 בשעה 1800 בזום.

להרשמה