לשחרר תודעה כלואה

הנה הקוסמיים על שחרור תודעה כלואה חלק א'
"המהפך שלכם עובר דרך שחרור תודעה כלואה: עוצמות כוח פראי, כאוטי, ייצרי ואינסטינקטואלי, שלאורך הזמן נאגר ברחבי הפלנטה.
מבחינת ההיסטוריה האנושית שלכם, זהו הפרא, שהפך לאדם מתורבת, ולמד לכלוא את היצרים הכאוטיים שלו במאגר ה- "לא מודע", לטובת פיתוח אגו (מתווך את המציאות) והסופר- אגו (מוסכמות חברתיות, מוסר ומצפון).
ביקום- מציאות מאורגנת וסדורה, נולדת מתוך מציאות כאוטית. הסדר, שנוצר מתוך התנועה הכאוטית הוא אקראי ועם זאת אין בו דופי. האקראיות מאפשרת סדר שאינו פרי תכנון או הגייה מראש.
מה שאתם עוברים כעת זה מהלך- מהפך ; לא גיוון של הקיים. זה לא יכול להיעצר ולא לסגת לאחור.
כדי שהחיים יראו כפי שהם נראו עד כה, הייתם צריכים, בהסכמה, לכלוא הרבה מהטבע המקורי של התודעה קרי: את המרכיב הכאוטי שבא לידי ביטוי באנושי בתכונות מרי / מרד. אם תרצו, את אותו הפרא, שעד שהעולם הפך מתורבת ומסודר יותר, הסתובב חפשי וחי על פי יצרים ואינסטינקטים.
צרכים שיש לספק, ללא מחשבה או תכנון מרחבי יותר, שקשורים ל- זולת עצמי. אכפתיות ואחריות לקולקטיב היא פרי אבולוציה של הכאוטי אל התרבותי והממוסד.
כדי להפוך תודעה, שהטבע הבסיסי שלה הוא אקראי "פראי" לטבע אנושי מתורבת, צריך היה לביית אותה וליטול הרבה מהעוקץ האינסטינקטואלי שלה, זה שמורד בסדר. רובד ראשוני זה בכם, מבין, שהמקור שלכם הוא הפוך: לנוע באופן אקראי בתוך טבע רחב שכבר יודע ליצור את הארגון החדש בעצמו.
צריך היה לקחת את המרכיב הזה ו"לכלוא" הרבה ממנו, כחלק מהתודעה הפלנטרית ברחבי העולם, כדי שסדרי החיים שהתפתחו כאן לדורותיהם, מאיש המערות ועד היום, יוכלו לשגשג. לכן באתם כשהמוח שלכם בנוי בדרך מסוימת, והוטבעו בו הטבעות אנרגטיות שלא אפשרו לכם להכיר מצבי מציאות, שלא תאמו את התכנית הארצית.
מה עושים איתני הטבע בכל פעם שהאדמה רועשת? כשהר געש מתפרץ? או צונאמי סוחף ושוטף? זהו הטבע הכאוטי של היקום, שמידי פעם פורץ ועולה כדי לקדם התכנויות אחרות.
כל כך הרבה דברים נוצרים, כשהעולם עובר דרך תהפוכות לא צפויות. הטבע הוא איתן גם כאשר הוא פראי, ואתם עסקתם (ועדיין) בלביית אותו. לקחתם מים ממקורות טבעיים כמו ימים ונהרות, ובניתם סכרים או יובלי השקיה.
הצמחתם צמחייה באופן יזום מסוגים מגוונים כדי לתמוך בתזונה, בפרנסה ובכלכלה. לקחתם את החומר הגולמי בטבע, למדתם פיסיקה וכימיה כדי לביית אותו וליצור ממנו ודרכו, את מה שאתם זקוקים לו.
אתם יכולים לראות שהמקור של ה-יש בעולמכם הוא פראי, ראשוני ואקראי, מוצא את דרכו דרך ברירה טבעית, והאדם מתרבת ומביית את עולמו בהתאם לצרכיו.
לשם כך היה צריך לכלוא מרכיבי תודעה מהסוג הראשוני כמו האקראיות והיכולת המופלאה להיות כאוטי. ביקום, הדבר מתאפשר מבלי להיות פוגעני. להיפך: כאוס משמש תשתית והשראה ליצירה חדשה.
במהפך הנוכחי, אתם מבינים שאתם צריכים לפרוע פרע, להבין שהטבע הפרימארי שלכם הוא בעזרכם, גם אם כרגע אתם חווים אותו כ"מפרק הכללי" של החיים.
"לקחו" לכם את סדרי החיים ופרקו אותם – ויש כאב וסבל בעולם.
אתם משתנים, ולכן יותר ויותר אנשים פוגשים את ההיבט האקראי משתקף בחיים: סינכרוניות, שמתרחשת במציאות, אינטואיציה ומה שניתן ללמוד או לפתח דרכה כמו למשל המידע, פרטי או ציבורי, שנחשף בתקשור.
חלק אחד של המוח שלכם (ההשראתי) משוטט במרחב יקומי, וקולט משם אנרגיה מרחבית וחלק אחר של המוח (הלוגי) מתרגם זאת לשפה סדורה: מילים, שיוצרות משפטים, שיוצרים רעיונות. ככל שהאיזון והסנכרון בין שתי האיכויות הללו : הראשונית הפראית, והמאורגנת תרבותית מתקדם, אתם משנים מצב הוויה ומציאות.
חלק מההתרחשות הגלובאלית, קשור בשחרורה של תודעה כלואה: אם דרך מרי, מחאה פריצת סגרים וסדרים, תיאוריות סותרות ואמונות לגבי המתרחש, ועינכם הרואות כי נדמה, שיש אין סוף גוונים לאמת ולצדק בציבור.
התודעה החדשה יודעת להימצא בשתי מציאויות בו זמנית: התמיכה העצומה שמתקשרים ומודטים מעניקים לשינוי התודעתי הפלנטרי, היא בדרך השקטה שמעבר לתוכן. זו תמיכה הכרתית, שיש צורך להעצים עוד ועוד כי היא תומכת מכיוונים לא צפויים בטרנספורמציה שלכם.
אלו אינם עוד תרגולים זניחים איזוטריים ומיסטיים- אלו הם תרגולים אנושיים עכשוויים ומפתחים עד מאוד. מדיטציה ותקשור מאפשרים רצף תודעתי עם אנרגיית היקום שחוצה דרך ההפרדה ומחברת בין המציאויות. אתם כולכם זקוקים כעת לאימון לתרגול ולהרחבה הללו- איש בדרכו.
כדי לתרגל באופן אישי שחרור תודעה כלואה: מצאו בתוככם את החלק שרוצה למרוד, שמרגיש כלוא, חלק פראי שלו המציאות היתה מאפשרת זאת, הוא היה נותן לו דרור. לא מדובר על מרי שמתבטא בפוגענות או אלימות. מדובר בתרגיל הכרתי ממוקד בערך או ברעיון שאתם רוצים למרוד בו כמו : הצורך בסתגלנות, הדחף לווכחנות, הנטייה להעלמה והסוואה, קורבנות, התנשאות וכו. אל תמרדו במישהו חיצוני חפשו את הפרא הפנימי שרוצה שינוי ערך.
תכתבו עליו, תציירו אותו, תדברו עליו עם עצמכם, או בקבוצות למידה שלכם. תנו דרור לרעיונות שאתם רוצים למרוד בהם כדי לתרגל מהות שמצד אחד אתם רוצים לפרק תוך שאתם אוחזים בהכרה כי היה בה ערך שבעבר קידם ותמך באורחות החיים.
תרגלו את ההכרה שלכם בלאחוז ביותר מ"אמת" אחת בו זמנית. הכרה שמכילה יותר מביטוי אחד לאותו חלקיק, יותר מאמת אחת ביחס לאותו מושג היא תודעה חסונה".
"לשחרר תודעה כלואה- סדנת תקשור לבעלי נסיון " להרשמה