שנת 2021 וגם- הרשמה לסדנה ללימוד תקשור ב 31.1.21

שנת 2021

"מפאת גודל הפרע שעוברים הסדרים הארציים, ישויות ובינות גבוהות, שמשויכות לזמני מרחב וותיקים, ואשר תומכות בכם מרחוק, כולנו מתבקשים כעת לשנות את האופן בו אנו מדריכים ותומכים במהותכם. זאת, על מנת תוכלו להבין מה קורה לפרט ולכלל, מה רוצה להיות מובן ומבואר בדרכים חדשות.

השנה הנוכחית ממשיכה להיות שנת תהפוכות, ובכל זאת, ישנם שלושה מרכיבים משמעותיים שיהיו שונים בשנה זו:

1 אתם פה בציון, תמשיכו לחוש אי נחת גוברת כאילו הבית עומד להיחרב . זו תחושה חשובה שאין למדר או למסך אותה כאילו יש בה משהו "לא תקין".

ללא ספק בהרבה מקרים של מצוקה אנשי בריאות הנפש יכולים להתגייס ולסייע להפחית את עצמת המצוקה. עם זאת, מי שפונה אלינו ביוזמתו, קורא או מקשיב, אנו אומרים כי אלו תודעות שמסוגלות להפנים את הדברים למרות הקושי ואף להשתמש בכלים נוספים של ראיית מציאות.

מדובר באי נחת שיכולה להתעצם עוד, מכיוון שיש תקרה לפרוץ וטרם סיימתם. יש סדרים מבפנים מבחוץ, שלא רק מיצו עצמם, אלא שככל שהם נותרים על כנם ועוברים את נקודת המיטביות שלהם, ווכחותם עלולה להפוך מציקה יותר ויותר.

לדוגמא: רמת חרדה מסוימת מבחינות ומבחנים יכולה להיות תקינה כי היא יוצרת עוררות פנימית שמוודאה כי האדם יהיה ערני, יגיע בזמן לבחינה, ידאג להביא כלי כתיבה, וישים לב לזמן שעובר תוך כדי ריכוז. רמת עוררות זו (חרדה), במינון מסוים, מתורגמת לטובת הביצוע של אותו אדם.

מנקודה זו והלאה, אם עולה החרדה, היא עלולה להשיג את ההיפך: לשתק, לערפל את המיקוד לפגוע בזיכרון לעמעם את תשומת הלב הנדרשת לטובת ביצוע מיטבי.

לכן אומרים אנו, כי רמת העוררות הפנימית שלכם אמורה להמשיך ולהטריד אתכם, וכל נשמה תמצא את דרכה לגבי : האם ובאיזה אופן תפרוץ היא את תקרת ההכרה האנושית שלה, תפרוש כנפיים ובכך תפרוש בפני האנושי את מה שנכון לו להיחשף אליו. לא כולם מסכימים להיחשף לרבדי מציאות מגוונים, חכאן רואים אתם את הנהירה לקטבים שם לא מעט אנשים מוצאים מקלט בטוח מפני התמודדות עם עצמת המהפכה.

2   המוטיב השני היא העובדה, שהרבה נשים תהיינה ראשונות לפרוץ את תקרת ההכרה שלהן, מפני שחלק מהמהפך אומר כי התפישה כאילו הנשים נוטות יותר לחרדה /הסטריה אינה נכונה למצב מיוחד זה. ההיפך הוא הנכון.

האנרגיה הנשית הכינה את עצמה בתחילה בסתר בהיחבא וכעת יותר ויותר במופגן להתעלות התודעה המרחפת, להיכרות עם מצבי תודעה טראנס פרסונליים, להחצנה וחשיפה איטיות אך יציבות ואף פורצות של יכולות ראיית מציאויות מגוונות והדבר מאפשר להן כעת חוסן מסוג חדש, שחוצה את סף העבודה הרגשית המקובלת.

אנו מדברים על אנרגיה של אלה, ולא לראשונה. האל המוכר, שמבקש כי העולם יפעל על פי מצוותיו ובכך בורא מציאות אחת בלבד, אמת אחת שאין בלתה,  מפנה את מקומו ולא "בלי מאבק",  עם האלה שצומחת ועולה בקרב נשים רבות ברחבי העולם, על פי תכנית סדורה. זהו אחד מהסדרים החדשים.

ברחבי העולם ישנן נשים שמרגישות עוררות בתוכן, הן מרגישות שמשהו שונה מתרחש מבפנים. זו התעוררות נשית עצומה, שמוכנה לראות גוונים רבים נוספים של מושגי האמת והמציאות. הן מנהיגות את עצמן ואת סביבתן בדרך חדשה שמתעוררת בהן.

אלו נשים שמחוננות בראייה מרחבית אם דרך כישורי המוח המתפתחים או דרך ההסכמה לאסוף פעימות עבר קודמות, בהן הנשמה חוותה כיווץ דרך החיים האנושיים, ובין המעברים עברה תהליכי העצמה שנותנים לה את הדלק הנדרש, כדי להוביל בפעם זו את הדרכים הנכונות שגובלות במרחבי ובגלובלי.

יהיה זה העולם הגברי, שיעמוד על רגליים אחוריות, מפני שבראייה היסטורית הגברי ברובו סרב להכיר במציאות אינטואיטיבית ונטה לייחס לנשיות פגיעות רגשית בשל היותן מושפעות יותר "ממציאויות מדומיינות".

בזמן הזה, האנרגיה הנשית השתמשה בהתנסויות השמורות האלו כדי לפתח את הרגישות והנגישות של המוח אל המרחבי, אל הדמיוני שהופך למציאות, אל הלא אפשרי שהופך לאפשרי.

אלפי שנים של נשיות "הסטרית חרדתית ולא ראציונאלית" פיתחו "אונה חדשה" בלתי רגילה שנרתמת כעת על ידי הרבה נשים לטובת המהפך שהעולם עובר כעת.

3 המוטיב השלישי, מתייחס לגילויים מצמררים של אותה אמת, שלה גוונים רבים כפי שאמרנו, והיא סודית, מוסתרת ומתכחשת, הופכת פניה ואף מאשימה כלפי מי שמעז לחשוף אותה. חלק מן המידע הזה לא יכול יותר לעמוד ולשמר עצמו כחלקיק שלא ניתן להבקיע אותו . לא יכול לעמוד יותר בפני העצמה של אותן בינות גבוהות ביקום, שקיבלו צו לשנות את האופן שבו העולם שלכם נתמך.

גם אם היקום תמך עד כה בפרדיגמה ההרארכית כלומר בהסתרה (מי יכול לדעת מה? ) וגם אם העולם לא מסוגל היה לפרוץ את מסגרת ההכרה הזו- הכל משתנה כעת.

עצם העובדה שאנשים יעשו את התהליך הזה בתוכם, יתרום למהפך הגלובלי, כשתודעה חלקיקית מתקרבת לתודעת הגל.  אלו הם תהליכים פנימיים של נשמות, שלא תרתענה מחשיפה פנימית אל גווני מציאות נוספים של העצמי.

ייקח זמן, אך לא מעט אנשים, יפסיקו לפחד בשל "ערך עצמי" דימוי עצמי", תגובות סביבה וכדומה. עוד היבט ועוד גוון של העצמי צצים ועולים, ופורצים את הסדרים הפנימיים דרכם אתם מכירים את עצמכם, והדבר מפחיד ומטריד, אבל בעלי ובעלות האומץ יודעים כי אין דרך חזרה".

סדנת תקשור תתקיים ב31.1.21 בערב

לפרטים והרשמה לחצו על הקישור "סדנת ערב ללימוד תקשור"