האם יש צורך לזכור את אשר עשה לנו עמלק?

"הביטו על השיירה: שיירת ישויות בעלות תנודת אור גבוהה ביותר שמגיעה דווקא כשאתם נמצאים בבתיכם.  אתם מתפנים לתהליכים, עליהם שוחחנו אתכם, אתם מפנים מקום במרחב לאותן ישויות בעלות תנודת אור גבוהה.

ישויות חיצוניות תמיד שהו על פני הפלנטה שלכם וסייעו. חלק מהמתקשרים מצויים בקשר ישיר עמן. הרבה מפחדים מישויות חיצוניות, כי לרוב, התרבות הבדיונית שלכם משליכה עליהן את פחדי הקיום וההישרדות שלכם.

בתקופה זו, הכרחי הדבר כדי שמודעות הפלנטה ותנודת האור שלה יתעלו משמעותית לטובת הטרנספורמציה שלכם.

חילופי אנרגיה בין כל הקיים בעולמכם לבין היקום התקיימו מאז ומעולם. זו אינה השערה מטאפיסית אלא ידיעה מדעית, ומיסטיקנים יכולים להוסיף מידע לגבי טיב החילופים האלו בהיבט זה של הארה חדשה.

עבודת הישויות קשורה בהפריה. מבקשות הישויות ללמוד איך להסתנכרן עימכם דרך כך שהן נעות נוגעות, ומרפרפות במה שניתן כדי להעלות תנודה.

כדי לעשות זאת יש צורך ביצירת גרוי אלקטרו מגנטי ואתם מגיבים לכך מבפנים, ככל שאתם מסכימים להניח לאירועי העבר.

עידן קרמתי מפנה את מקומו- מה תרצו להזמין כעת ללמידה שלכם?

העבודה הקשורה לאיסוף רסיסי נשמה היא עבודה שהכינה אתכם לשלב זה. לחלק מכם הרעיון לשכוח את העבר נדמה כלא אפשרי. אתם נוצרים זיכרונות ורגשות כאב ואבל ביחס לאנשים שהמשיכו הלאה ועזבו את הגוף ולכן ממשיכים להפיק תנודה רגשית ביחס לאירועי עבר בחייכם.

חוויות צרובות של טראומות עבר, קשיים, תחושות של חוסר כלשהו, ורגשות של עלבון, פחד או כעס. אלה צרבו מזכרת נושאת מסר: "שנית מצדה לא תיפול!". זה לא יקרה לי שוב.

אלו הן אמירות של האגו האישיותי, שמטרתו לשמור ולוודא שמה שקרה בעבר לא יחזור על עצמו, וכך נשאר העבר בחיים : זכר ליציאת מצרים. זיכרון העבר מפריע לתנודה חדשה של ה"עכשיו" להתקומם בתוככם.

זה עלול להישמע מוזר להרבה מכם, מפני שאתם עדיין פועלים חלקית ליניארית. כרונולוגית. אך ככל שהטרנספורמציה התודעתית מתקדמת אתם מבינים את זמן העכשיו, זמן האחד בו הכל מתקיים באופנים שונים, לכן אין צורך לזכור רגשית את העבר.

התנודה של אירועי חיים לדורותיהם, רשומות בספרייה האקשית. עם המעבר לפרדיגמה אקראית לא מוטלת על הזיכרון האנושי יותר האחריות לשמר, שמא תחושו לא נוח לשכוח, וכדי שתישארו נאמנים לערכים מקובלים.

האישיות לוקחת אחריות לזכור ולא לשכוח, מפני שהזיכרון הפרטי והציבורי צריך להמשיך להכיל את אלו כמערך אבטחה ; להישמר ולהיזהר, או לחילופין, להמשיך הלאה לאור מה שאתם מיחסים לו ערך חשיבות.

ככל שהטרנספורמציה שלכם מואצת, אתם מבינים כי אין צורך לאחוז בספרי זיכרונות . אתם בתוך הכל, נעים ונדים עם שאלה פנימית שאנחנו נחצין אותה: האם תסכימו לעוף קדימה? או שמא תמשיכו לשאת על כתפיכם את זיכרונות העבר מתוך אותן אמונות שתיארנו.

האדם המודע יאפשר שכחה; הדבר אינו אומר התעלמות בכוח מאירועי עבר, הדבר אומר שאין צורך להמשיך ולייחס ערכים רגשיים אינטנסיביים לעבר. אין זו בגידה- להרשות לשכחה לתפוס מקום של זיכרון.

האנושות רגילה להיבנות על זיכרונותיה, על שימור ורסטורציה של העבר, אך אי אפשר למצוא מפתחות חדשים למנעולים ישנים, אם העבר ממשיך לחיות בזיכרון ולהפעיל מערכי רגש בעלי כובד.

לקראת חג חירות נדבר על האורחים הפרטיים שלכם שיסבו אתכם לליל הסדר. אוסף ישויות עם תנודת אור גבוהה מעין כמוה נאספת לקראת חג חירותכם.

שבו בבתיכם ללא צער או פחד, חייכו ושמחו כי בעצם האפשור שלכם את ההשקטה אתם מפנים מקום לאנרגיה יוצאת דופן שחוצה את ים סוף בעבורכם ואמורה להסתנכרן עמכם.

זהו מהלך שלא היה כדוגמתו (גלי גמה) : אור חדש צועד בביטחון ונושא את האבוקה, ואין זה מקרה.

מידת היכולת שלכם להכיל אור זה ולהשתנות לאורו היא פרטית, לכן הניחו למה שהיה ; הכל מבקש להיות מוכל, לא בהכרח נזכר".

יסודות התקשור- סדנה לחג חירות (תתקיים בוידאו- זום)

פרישה אנרגטית חדשה, יכולות חדשות לתודעה ולמוח והזכרות במקור האמיתי.  כל זה אומר שהיכולות התודעתיות קפצו ולא כולם יודעים זאת.  הקוסמיים ואני נעביר סדנת "יסודות התקשור"  ביום שני הבא 13 באפריל בשעה 1700 בערב. משך הסדנא כשעתיים וחצי עד שלוש (תלוי במספר המשתתפים) עם הפסקה של עשר דקות לרוץ מסביב לבית.

נדבר קצת על – מהו תקשור? איך ניתן להבין אותו מדעית? מי יכול? (כולם) איך יודעים שהיקום הוא מבנה קומוניקטיבי? מדוע הוא מגיב אלינו?

נרכוש כישורי תקשור החל ממיומנויות בסיסיות וקדימה, נחבר אתכם למדריכי הרוח שלכם ובעיקר נשתעשע כי ממילא אין לנו משהו טוב יותר לעשות כרגע.

 

כל זה בעלות מתחשבת של  300 שח – אך מספר המשתתפים מוגבל. אם חשקה נפשכם לעשות במודע את מה שאתם ממילא עושים בלא מודע – כתבו לי וואטסאפ או התקשרו.אם אתם רוצים ללמוד יותר על תקשור- שוטטו באתר שלי וקראו במאמרים את "מי מפחד מתקשור?".

ביטול/החזר כספי עד ה-8.4.20

 

שבוע סבבה

ליאורה