ווירוס הקורונה- כשראשית ההתחלות פוגשת את השלמת המעגל

שלום רב,

היום יש לנו פרספקטיבה מעניינת על מוטיב הבידוד שמתעצם והולך בקרב האוכלוסיה העולמית.

אני מזמינה אתכם לקרוא ואלו שלא הספיקו ממליצה לקרוא את המאמר מאתמול, נראה שיש רצף במידע.

אני גם מזמינה את כולנו פשוט להירגע, ושתפו את מי שנראה לכם שיפיק מכך תועלת.

 

"היבט נוסף של התהפוכה העולמית קשור לשפה והתבוננות על המציאות.
באיזו שפה משתמשת התודעה כדי להתבונן על המציאות?

בעוד העולם (והאנושי) מתבונן על נגיף ומגפה עולמית, השפה החדשה אומרת, כי העולם יושב וממתין עד אשר נחתם לו חוזה חדש.
המילה חוזה מתייחסת למעמד הפלנטה המוכר, כחלק מקונסטלציה בין כוכבית שמשתנה כבר זמן רב.

בנוסף לשינויים מגנטיים שהתחוללו פה הדבר השפיע על רמת התודעה של הכוכב. אין אתם מנותקים מן הגאולוגיה כשם שאין אתם מנותקים מהווירולוגיה.
מהלכים שהתרחשו מבחינה מגנטית שינו במקביל את התודעה הקולקטיבית, וגם תודעת הכוכב שנברא בדמותה ובצלמה של תודעה אלוהית עוברת אבולוציה. טרם מבינים אתם את משמעות המגנטיקה. מבינים אתם את הקשר שלה לקוטביות ולניגודיות את הדואליות והמשמעויות שנגזרות מפרדיגמה כזו.

מזה זמן רב אנו מוסרים לכם שהמיקום שלכם משתנה בקונסטלציה בין כוכבית אף מסרנו לכם על ירחים ושמשות חדשות ויצרים חילופי אנרגיה חדשים.
מסרנו כי ישנה תאוצה תודעתית כבר זמן רב. מאחר שתודעתכם אינה מנותקת מדבר שמתרחש על פני הכוכב יש להבין כי הנכם נמצאים
בה ש ה י ה. הפלנטה ממתינה לחוזה חדש, מכיוון שראשית ההתחלות מבקשת לפגוש את הסיום, סיכום מבקש לפגוש את ההשלמה, ולכל יש עת וזמן נכון.

דמיינו מעגל, שאין בו התחלה או סוף. מעגל הוא כזה כשעל קו ליניארי יש קצה של התחלה וקצה של סיום. אם תעגלו את הליניארי למעגל (זהו שינויי הפרדיגמה) הרי שראשית ההתחלות ראשית פריצת הניצוצות מן האלוהות, רוצה לפגוש את נקודת ההשלמה, זו נקודת מפגש שם נערך סיכום ההישגים. שם ישנו המיצוי, טרם הפריצה המחודשת (ראו המאמר מאתמול).
ראשית, הפוגשת סיום מעודדת אותו להפיק את התועלת, למצות את הלמידה, להכין את הדרך להתחלה הבאה.

יציאה לתנוחה הבאה עוברת דרך שבסאנה: תנוחת המת (יוגה, ליאורה). זו התנוחה בו הגוף והנפש מפיקים את מלוא התועלת מהאסאנה (תנוחה) הקודמת . כאשר אתם מתמודדים עם "תודעה ויראלית" ומתבודדים מטעמי בריאות: אל תשכחו! אל תסכימו שהווירוס יעורר מראשית ההתחלות את פחדי ההישרדות (ראו מאמר מאתמול).

הבינו שאתם בסוג של "שבאסנה פלנטרית" (יותר ויותר אנשים בבידוד, תהליכי הצטמצמות, התכנסות והסתגרות) כדי שהתזמון הנכון להתחלה החדשה יצא לפועל.
גם רכבת שמאיטה מהלכיה לקראת התחנה, ממתינה לשריקת הכרטיסן כדי להמשיך בדרכה עם נוסעיה.
אתם יכולים להירגע! ראשית, כי כל המתרחש בהסכמה מתרחש. מה שקורה ונראה מפחיד, מחריד ומתפרק, יעצור בשלב לא רחוק מדי. יתנדנד קצת מצד לצד, שוב ייתן דחיפה, ושוב יעצור, ובסיכומו של דבר אתם תנשמו לרווחה אך:

עליכם להאמין לדברינו אלו: מצבכם הרגשי והתייחסותכם לשפה החדשה שפת התודעה, חשובים. שפה חדשה זו מבארת תהליכים, לא רק במונחים ארציים מוכרים, אלא חושפת פעם אחר פעם כי לתודעה יש קיום עצמאי וקודם לפיסי, וכל תנועותיה על פני האדמה הן הדמיות אנושיות של רעיונות קוסמיים.

ככל שאתם מסירים לוט מעל עיניכם, תוכלו לגשת אל השפה המקורית כדי להבין מה בעצם מתרחש בחייכם?
בין אם אתם חולים, ובין אם אתם בבידוד, בין אם אתם מסתובבים בין הבריאים ושוקלים צעדים, שימו לב שלא לפחד!!.
הבחינו בין שמירה, זהירות, אחריות ומתינות, בין שיתופיות והושטת יד רעות ואהדה, לבין פחד הישרדותי קיבוצי, שלאורך ההיסטוריה שלכם אסף הוא את מלוא כוחותיכם ,ומסר הוא אותם "ליחידי סגולה" שטענו כי הם מנהיגי העולם.

הפחד, אם ייאסף שוב, לא ישרת הוא את ציבור הפוסעים אל פלנטה חדשה. הוא ימשיך ויפעיל את מוטיב הפיצול, יעורר פחדי הישרדות, וירצה לגרום לכם להרגיש, כאילו צריך לתת למסוימים את כל כוח הציבור המטיל יהבו על "המושיעים".
הפעילו שיקול דעת ביחס לרגשותיכם. עצרו, הפכו מודעים להם, עשו מה שאתם יכולים כדי להבין שלא נגזרה כאן כליה.

האזינו לדברים מרגיעים, והבינו שבכל פעם שתודעה קולקטיבית פלנטרית עוברת טרנספורמציה, הדבר כרוך באי נוחות, שאין מטרתה להכאיב או להכעיס, ואין מקורה בעמדה כי "אדם לסבל יולד" אלא, מבקשת להראות היא שדרך ההתמודדות עם פחדי ראשית ההתחלות אתם יכולים לדלג לשלב הבא"