ווירוס הקורונה: שלב חדש במוטיב "ההתהפכות" של הפלנטה

 

שלום רב,

הרבה שמעתם על "לידה אנרגטית", וכי מדובר בשינויים דרסטיים לפרט ולכלל.

אנו נאיר היבט חדש לאור כך שמערך עולמי מתפרק, מנסה להתגבש ושוב מתפרק. כמו אור כבה ונדלק לסירוגין.

לידה נשמתית מובנת לרוב, כמצב שבו ניצוץ נשמתי בפעם הראשונה עוזב, כביכול את אנרגיית האם האלוהית. לראייתנו זו אינה לידה זו פריצה; פריצת המשמעות של מה שאנרגיית האל מכירה ויודעת על עצמה ברגע נתון- ורוצה להתרחב דרך הניצוץ.

היבט אחד מכל ה"אין" (שמכיל את כל ה"יש" האפשרי) פורץ את חיבוריו (לא מנתק!) תוך שהוא מותח אותם ויוצא למרחבים, בהם הוא בונה, תוך כדי תנועה את חיבוריו החדשים. בלידה פרט אחד נולד מתוך אחר ומשייט נפרד במרחב. התודעה לעולם אחת היא.

פריצה של אחיזת התנועה, של גבולותיה, פריצה של משמעויות, שהחזיקו, עטפו והותירו על כנם היבטי תנודה מתמשכים. כל היש, פיסי או לא,  הן תנועות של התודעה.

והנה אתם מתייצבים על פני פריצה מחודשת. להבדיל מהפריצה הראשונית, בה ניצוצות בנו תוך כדי תנועת החיים את היבטי החיבור ליקום במערכת פיסית- כעת קורה ההיפך. שוב יוצא הניצוץ לפרוץ את גבולות מרחב תנועתו, אלא שאתם מתעוררים כל הדרך חזרה אל הכרת ה"אחד" שאין בלתו. אין מחוץ לו, אין חריג ממנו, אין טוב או רע ממנו.

ניצוץ הנשמה מעמם את אורו עד למינימום מסוים ואז שוב מתעורר ומתאורר (מלשון אור). מתלהב ומתלהט ומתכונן לדרך חדשה.

עמעום, טשטוש, בלבול… ודליקה חדשה וחוזר חלילה. כמו מנורה מהבהבת שבאופן שגרתי הייתם סבורים שמקצרת היא את ימיה: בהבנה אנושית זהו סיום וכיבוי.

ההתנסויות של התקופה האחרונה, המשברים, הפחדים שגואים ומתמוססים, ושוב צפים וחוזר חלילה. התחושות, שהחיים דומים ושונים בו זמנית. תחושות שנעות בין שמחה ותקווה על ראיית החדש, ולפתע שוב, תחושת נסיגה, מלנכוליה, סיטואציות שבהן האמונה מתאתגרת עד קצה.

על הכל הסברנו והובלנו אתכם ערים ומודעים, כדי שלא תהיו פוסעים באפלה.

איך שייכת לכאן התפרצות אפידמית זו (קורונה)?  ההתפרקות של מערכות כלכליות והשפעתן על הכלל ועל הפרט היא ההיבט שהבאנו בפעם הקודמת ועינכם הרואות את המתרחש בנושא זה.

הפעם נוסיף היבטים פסיכו – רוחניים: בולטים היבטי הצטמצמות:  אדם דואג לבריאותו לכלכלתו, לשפיות דעתו בבידוד. אדם שואל: מי רואה אותו? במי ניתן להיעזר? האם יוכל לכלכל עצמו? האם יצטרך להיאבק על ההישרדות שלו? האם ייפגע באופן כזה או אחר?

שאלות ומחשבות, חלקן מודע וחלק גם לא, שמנסחות מחדש את תפישת הפיצול ולכן גם את ההישרדות הפרטית. הצורך ההישרדותי העתיק כיוון אתכם לדאוג לשלכם, להתכנס ולקחת בחשבון שמדובר בהישרדות. היבטי ההישרדות מהזיכרון הקולקטיבי הקדום מתעוררים לחיים, או אז אשליית הפיצול כמו מבקשת שוב להתנסות בשימור האחד הפרטי כנגד כל הסיכויים.

הווירוס עושה זאת כשהוא נוגע בחלקי התא שזקוקים לחמצן, שדורשים מאבק על הנשימה, שדורשים מבן האדם להתגייס להישרדות פיסית כשבעצם המשמעויות הנשמתיות תודעתיות הן עצומות.

אלו שנשמתם בוחרת לעזוב את הגוף אינם קורבנות של מחלה נגיפית; זו דרך הנשמה להצית מחדש את הניצוץ ולברוא מציאות בספרה אחרת. יש בריאה חדשה פה יש מעבר לקשת.

אתם קוראים לזה מוות, אך בשפת התודעה הדבר אינו אפשרי. ניצוצות מצאו דרך לפרוץ את גבולות מרחב התנועה שלהם, כמתבקש כעת, ויצאו להמשך דרכם כשמושג הקיומיות והחיים ממשיכים להתקיים במימד אחר.

עצמו את עיניכם לכמה דקות, וראו מרחב זרוע ניצוצות של אור, תוך שהם כבים, שוהים ונדלקים, ואז שוב. ראו ערב רב של פריצות, וראו איך לא כולם פורצים באותו האופן או באותו הכיוון.

חלק פורצים באופן משותף, חלק יוצאים מטווח הראייה ואתם תצטרכו להרחיב מבפנים כדי לעקוב אחר תנועתם. תרחיבו את מבטכם, וראו אותם ממשיכים הלאה להתחדשות חדשה.

הפלנטה עוברת בחדשים אלו למצב ספיגה אנרגטי כמוהו לא היה. אנו נעודד אתכם לשמור על אמונתכם, כי לא קורים לכם דברים רעים, אלא מתרחשות תמורות שהאישיות מתקשה להכיל.

המפתח לאבולוציה התודעתית הזו, הוא, כפי שכבר נאמר, השתחררות מאחיזת הפיצול, מהתפישה הפיסית ומהגמוניית החושים, המתווכת לכם עולם ליניארי מוגבל. של חולי ובריאות חיים ומוות, שכן למעשה מבקש הוירוס ללכד ולאחד את האנושי.

הפנמת ההיבטים הללו תאפשר הבנה טובה של המתרחש כאן, והדמיון הוא כלי מצוין להשתמש בו. השתעשעו עם דימוי הניצוצות שמתעמעמים ונדלקים שוב ושוב, וברגע מסוים פורצים לדרך חדשה.

אתם תוכלו בהמשך למקם ולארגן את החיים החדשים שיפרצו כמעיין זך וישנו דברים. הלא ידוע והבלבול הנוכחיים, ממקדים את תשומת הלב על מה שקורס וחולה או מקצין, מה שלא מאפשר לכם לראות את שמחת החיים המתארגנים מחדש.

סמכו על המתקשרים שלכם, שמובילים אתכם בדרך מודעת לאורך זמן- הם רואים רבדים מגוונים של המציאות ומדגימים לכם כיצד פועלת תודעה שאינה אחוזה בראייה חושית.

סמכו על כך שהמידע מתאר היבטי מציאות לא נראית לעין שחשוב לכם להכיר כעת כדי להתחזק באמונתכם, כי מוטיב ההתהפכות, עליו אנו מדברים כבר שנים, מצוי בשלב חדש.

אין זמן טוב מזה להשתתף באלמנט האיחוד וההתלכדות דרך ההדמיה הזו (ישיבה שקטה תוך הדמיה שתיארנו קודם) ולהשאיר את החלטת הפריצה לנשמה שלכם. היא יודעת בדיוק מה עליה לעשות. היא מבינה מתי היא מתעוררת, מתי היא מתעמעמת (שימו לב לרגשות שלכם שימו לב למצבי הרוח), היא מצוידת בנדרש לה כדי להיות מסוגלת לעבור שלב זה בדרך הנכונה.

אל תפחדו, שימו מבטחכם במקור האל – הוא מקור שלווה . המדריכים האנרגטיים שלכם כעת בפעולה אינטנסיבית סביבכם כדי לאפשר לכל הפלנטה למצוא את מקומה החדש.

ובפעם הבאה: כמה מילים המכוונות למצויים בבידוד