שני הקטבים: מלנכוליה ואופוריה, הם ביטויים לחוסר היכולת להכיל ארגון חדש בין נשמה לאישיות.

"אתם נעצרים כאילו הזמן נעצר והכל מתקיים בעכשיו.

כמו דלתות מסתובבות שמאפשרות מצד אחד רגע ארוך של חסד, שאוצר בתוכו שלל הזדמנויות בזמן עכשיו, מלווה בתחושת עצירה עד מחצית מרץ.

רגע של עצמה, למסיימי מעגל אומר, שבתוך המציאות נדחסות הרבה אופציות, גם אם אינכם רואים זאת כי מבחינתכם הזמן ליניארי. התחושה עשויה להיות של עומס, של עצירה גם של עצב, מלנכוליה  חוסר יכולת להתמודד עם תחושות פנימיות.

. הבו – זמניות היא התנודה שמגיעה ומשפיעה אליכם. זו תנודת הקסם החדשה שיש להתרגל אליה.  עוד לא הטמעתם לגמרי, אתם בולעים אליכם אנרגיה תובענית ועוד לא יודעים "איך לאכול אותה".

חלק מצוידים בכלים חדשים להבנת המציאות, ומזהים מה כבר מיצה את עצמו.

לאור ההאצה האנרגטית העצומה שהעולם חווה, ישנו מעבר חדש בין המערך הנשמתי למערך האישיותי, מסוג שלא התאפשר קודם. מדובר על "וילון נושם", שהרבה יותר בקלות מאפשר מעבר של מה שקשור לשפת היקום, בעיקר גווני אור ותנודותיהם.

טרם הסתכם לו רעיון הדואליזם, שמבנה את תפישת עולמכם (טוב ורע) טרם התלכד ל"אחד" ולכן אותו מקום מפגש שבין האלוהי (נשמה) והאנושי (אישיות) שעובר כעת הרחבה, מגיב כאילו הוא נמתח בין שתי הפרדיגמות, בין שני קטבים.

הקטבים המוכרים לאישיות הם החיובי והשלילי. הנטייה להמשך לקטבים אנדיוידואלית: בין המלנכוליה, עצב ואף דיכאון, לבין תחושות אופוריות לא בהכרח פסיכוטיות. בשונה ממצבים פסיכוטיים, האופוריה הזו קשורה בהתעלמות מסימני מציאות פנימיים /חיצוניים, שרומזים שהגיע הזמן לעשות שינויים לא שגרתיים. הכחשת ההתעוררות הפנימית וההזכרות במקור האל אינה נדירה ואינה מחלה.

הטענה הפסיכולוגית המוכרת היא, שאתם לא מסוגלים לחיות ללא מנגנוני ההגנה שלכם, כי הייתם מוצפים בפחדים כמו גם בתכנים שעוינים את העצמי. תפקיד המנגנון לווסת ולייצר סביבת מציאות פנימית רציפה, שמאפשרת תפקוד יומיומי תקין.

היום, כשההזכרות התודעתית בעיצומה, יש אנשים שחוסמים את פוטנציאל השינוי שמגיע איתה מטעמים הגנתיים, ולא מודעים לכך. כמו מערכת חיסון שהודפת פולש. לכן אופוריה יכולה להתבטא בהמשך החיים כסדרם, מבלי לחוש שמשהו קורה בפנים או בחוץ, שיש צורך/הזדמנות לרצות או להסכים לשינוי.

שני הקטבים: מלנכוליה ואופוריה, משמשים כמגננה מתוך חוסר היכולת להכיל את הארגון האנרגטי החדש הזה.

אצל לא מעט אנשים, כולל בני נוער, ניכרת כעת גלישה לקוטב המלנכולי. אתם עלולים למצוא עצמכם מותשים ללא סיבה, או חסרי אונים באופן בולט, מתוסכלים, באופן שיוצר כאב פנימי ממה ש"לא קורה" או תחושה שהגעתם לנקודה של קושי לנוע.

דברים שאוביקטיבית כן תוכלו לעשות יושפעו מאיזשהו קול פנימי שיאמר לכם שאתם לא מסוגלים. ככל שיעמיק הארגון החדש בין הנשמה לאישיות, כל אחד ישתמש ביכולות האינטגרציה שלו כדי למצוא איזון חדש.

ינואר 2020 מביא עימו התחלות חדשות; זו שנה שמארגנת מחדש את המערבולת הפנימית כשהבינה האלוהית, האינטואיציה, עוברת לקדמת במה ותנהל את המציאות באמצעים שאינם מבוססי כרוניקה ידועה מראש.

לכן: כל ערב משבע עד תשע ושלושים בערב עוברת קרן אור שסורקת את הגוף הפיסי שלכם. היא עוברת חייכנית, סקרנית, אוהבת ומלטפת, רגישה עד הניואנסים העדינים ביותר כדי לזהות ולגלות פתיחות תאית חדשה ולאפשר הסתגלות שכזו.

היא אינה קרן האור שבחצר בית האסורים, התרה אחר נמלטים. היא אינה קרן האור שדילגה על בתי העברים כדי לסמן את מי שנגזר עליו גורלו. זו אינה קרן האור, שיש בה אפליה, סיווג או שיפוט כזה או אחר, מעבר לחיפוש אחר מוכנות להצטרפות, קרי:  קליטת אפשרויות משנות חיים.

כאשר קרן אור מזהה פתיחות אנרגטית תאית, היא מתבייתת, מתרכבת, יוצרת את המפתח שפותח את הדלת אל הנהרה, אל האין סוף.

דלת זו לא תזרוק אתכם לאינסוף כאוטי חסר סדר, מנגד אין בה הבטחה שתזכו בלוטו רק כי רציתם. הדבר אומר שנפתח פתח עצום לאצילות יכולת שלא הכרתם, שמשתנים מצבים ונוצרים חדשים מעבר למסגרות קודמות.

החומר סר למרות הרוח באופנים חדשים:  אתם ברי בחירה חופשית הרבה יותר בוגרת, שאינה מבקשת את מעמד הר סיני, שם יורדים אליכם עם לוחות של ברית, שם אתם כורעים ברך ביראה, וצועקים כעם אחד: נעשה ונשמע!

העכשיו אומר כי "הכל כלול": זמן ליניארי נעצר והופך לסך כל היש. כלל האפשרויות, כמו בליבת המקור, טרם פריצת הנשמות מהאל, טרם הקריסה לחלקיק מובחן.

כשגל קורס לחלקיק מובחן, חלות עליו מוסכמות של פלנטה פיסית, ואצלכם עדיין קיימות תפישות  הרארכיות שנאבקות על קיומן.

קרן אור זו, מחפשת את אפשרויות ההצטרפות החדשה, זו שמתעלה מעבר למנגנוני המציאות הפיסית, כפי שהובנתה עד כה. דרושים שליחים!

(נמסר ב 23.1.2020) לפניכם שלושה שבועות מיוחדים: רגע של זמן עכשיו מצוי בכל ערב במשך 3 שבועות משעה 1900 ועד2130. בחרו לכם 3 ימים בכל שבוע ובהם כמחצית השעה של ישיבה שקטה.

נבקש רק את נוכחות הבינה שלכם, שמעבר לאוסף הידיעות שמקורן בשכל, בהבנה אינטלקטואלית. השאירו הכל מחוץ לטווח הנוכחות הזו. כדי שקרן אור אלוהית תסרוק ותזהה פתיחות, עליכם להיות בפשטותכם.

אל תנסו להוכיח דבר, אל תהיו קדושים, אל תחפשו את המדיטציה המרשימה ביותר. אל תפנטזו, אל תחפשו, אל תשאלו. שבו בפשטות כדי שתוכלו לגעת ברגע בו נוצרתם אנרגטית.

געו ברגע של היציאה לדרך, עם כל הברכות והמתנות, טרם ההתממשות הפיסית שלכם. געו ברגע המעבר, שנייה לפני שנצרבה תודעת פחד קיומית של הישרדות, שניה לפני פחד הפיצול, ושאר פחדי הנשמה שהובילו דרככם.

שבו ותנו לנוכחות הפשוטה, המקורית שלכם לצוף ולעלות, רגע לפני שהפכתם להיות מי שאתם חושבים שאתם.

תנו למפתח להתהוות. הוא יסרוק ויחפש את הקוד הנשמתי שלכם ויזהה את השינויים שערכתם בהתבוננות שלכם עליו ודרכו. הוא יתאים עצמו ויעבור בחור המנעול בקלות. דלת תהיה מוסטת הצידה כדי לאפשר לכם לעמוד פשוטי ידיים, אל מול נהרת אור אדירת מימדים.

על המשך התהליך ועל השפעתו על אישיותכם, רגשותיכם ועוד, נמשיך ונעדכן דרך הפסיכולוגיה של הנשמה".