"היקום הוא אני ואני הוא היקום"

"היקום הוא אני ואני הוא היקום."

"כל ניצוץ אלוהי יכול ואמור לומר אותו דבר בימים אלו של התעלות התודעה אל מעבר לתפישה פרסונאלית. אין קיום אחד חשוב מאחר, אין "מלכות" ערכית יותר מאחרת. זו פרדיגמה שנקלטת עדיין בשכל אך בהוויה הפנימית דרכה איטית. ההפנמה של לגיטימיות הקיום כשווה ערך באשר הוא, עדיין לא יציבה דייה בקרב כל.

קיום אנושי, במעברי חיים רבים, הוא רק פן אחד, דרכו אוספת הנשמה את אותה התפעמות פנימית, עד שהאנושי מגלה בסופו של דבר מי הוא באמת.

ההכרה, שאתם יכולים להביט על המציאות שלכם אחרת, והיא תיענה בשמחה כי דילגתם לשלב מפותח יותר, הכרה זו מצויה אצל רבים כעת.

איך נכון להבין את השינויים המתרחשים בפלנטה חומרית פיסית? מבינים אתם כי מדובר במהפכה תודעתית קולוסאלית. אצלכם- מתחלפת לה תוכנה מוחית.

יש לכם חלקים מוכרים במוח, אשר את פעילותם אתם מבינים על פי המדע, אבל אנחנו משתמשים ברוח ההשראה, הנישאת בין האלוה לבין בריאתו,  כדי להפוך חלק מסוים מן המוח שלכם לרגיש יותר, שרואה וחש ניואנסים רבים יותר של מציאות.

מדובר בחלק המחבר בין עמוד השדרה שלכם – למוח, לגולגולת.

המוח העתיק, המוח הוותיק, (מצוי בגזע המוח- ליאורה), מוח שמרחיב את תנודותיו ואת רטטיו ואיננו מגביל עוד את פעילותו המגוונת והענפה, כך שתתקשר בעיקר עם חלקים פיסיים, עליהם נשענת היציבות האנושית – עמוד השדרה.

מֵעֵבֶר לחלק מוח ימני השראתי – אותו אתם מכירים, חלק מוח זה, המחבר בין עמוד השדרה לשאר חלקי הגולגולת, לומד לרטוט אחרת.

כשהוויברציה של המוח הזה משתנה, היא מפיצה תנודות, שמעלות הולוגרמות-מציאות שונות, חוץ-גופיות – כלומר: היתכנות למציאות אחרת.

כמו אדים העולים מן המים, אשר יש ביכולתם להפוך שוב לטיפות מים דרך תהליך מסוים.

זה המעורפל וזה שנמצא במצב צבירה לא ברור כמו אד, שיכול להתפוגג אל האוויר, יכול להפוך למובחנות ולהפוך שוב למים, זו רק מטפורה.

אנחנו אומרים שוב, שוויברציה ברטט אולטרה-סגול, היוצאת מבסיס המוח אותו תיארנו, ושולחת קרניים אין-סופיות אל מישורי זמן-מרחב, מעלה, כמו מן האד, אפשרויות שונות ומרובות, שהיו מגולמות כפוטנציאל, אך לא נקבע גורלן בממשות והן כעת נכנסות למשחק המציאות, מה שלא יכול היה להתקיים קודם.

קרינה אוּלְטְרָה סגולה, היא קרינה אלקטרומגנטית בעלת אורך גל קצר מזה של האור הנראה; האולטרה סגול מעמיק ביכולת יצירת הקשר עם עולמות- חוץ, מבחינתכם. מדובר בפוטונים של אור שהמבנה הנוכחי שלהם מאפשר ראייה לטווח ארוך ורחב, ובכך הופך את הצעיפים המכסים, כביכול, את עיני האנושי לשקופים.

לכך כל נשמה מסוגלת יותר, על פי דרכה. פירוש הדבר לוותר על הסכמים ועל דפוסים שהאופציות הוגבלו אליהן, ויותר מכך. מדובר באותה הכלה אנרגטית, פסיכו-רוחנית, שאנחנו מדברים עליה הרבה זמן, כאילו העצמי הלא-אישיותי – מרחיב את עצמו ואומר:

"אה! אני לא רק מכיל תוכניות א', ב', ג', עבור הארצי. אני עכשיו ספריה זיכרונית הרבה יותר גדולה." מתוך ספרית האפשרויות המתרחבת – נבראת כעת מציאות.

את זאת יש להבין עד תום.

נשימת אפו החדשה של הכדור יוצאת לדרך כאשר כל הנושמים עוברים עדכון שראשיתו במוח וסופו בעדכון מערכת חיסון. זו אמורה לסנן מה נכנס וייטמע ומה ייהדף.

אנו מעדכנים את המוח שלכם מזה זמן רב. הדבר משפיע גם על התהודה המגנטית התאית על המערכת החיסונית, ואתם חליתם והבראתם והתמודדתם עם וירוסים.

הפעם יש משמעות מיוחדת לעדכון, כיוון שכדי שאתם, בנשימה החדשה, תהיו מסוגלים לזהות, להכיר, לשדרג ולהוציא לפועל אופציות חדשות שנפתחות לפניכם. לא תוכלו להמשיך עם אותה "אפליקציית סינון". כמו המחשב או הסלולרי שלכם: ללא עדכון חלק מהיישומים כושל.

הרבה מכם עוברים את העדכון והדבר עלול להכביד אצל חלק על מערכות הגוף.

מערכת חיסונית תתעדכן על מנת להרחיב את טווח ההכלה של מה שיכול לחיות בשלום עם שאר המערכות וכדי שתוכלו  להפיק תועלת מאותה הכלה אנרגטית שאנו מדברים עליה מזמן.

אמנם זהו מהלך עולמי טרנס-פרסונלי אבל גם מאוד פרסונלי. רוב האנשים לא יזהו את זה כך, אבל ירגישו את עדכון התוכנה שהעברנו בכם דרך אלמנטים פיסיולוגיים כאלה ואחרים.

הרבה מאוד מאוכלוסיית העולם קשורה באיזה שהוא אופן לתהליך של מודעות, ובכך מתעלה פלנטה שלמה וכפי שאמרנו יותר מפעם אחת, בסיומם של חגים אלו, נושמת הפלנטה את נשימת אפה הראשונה- כאילו נולדה היא מחדש.

אין רגב אדמה שיישאר באותו מקום ככול שתהליך הלידה הזה, יצא לפועל ויתפוס תאוצה