לשייט בין שתי מציאויות

 

ברוכים הבאים

" ברכות הן מעצם מהותו של הזמן הזה. מבורך היקום כולו כאשר הוא מביט בעיניים חדשות על ההתארגנות שמאחורי הקלעים של קבוצת שחקנים, שעומדת להעלות הצגה חדשה, אחרי חדשים רבים של חזרות, תיקונים, כוראוגרפיה ומוסיקה.

התכונה רבה והאולם מלא כבר מפה לפה, וההתרגשות גדולה שבעתיים, לא רק בשל ערב הבכורה, אלא מפני שאף אחד מן השחקנים שעסוקים בתזזית הזו מאחורי הקלעים, אף אחד מימיו לא שיחק את התפקיד הזה.

לא רק שלא שיחק את התפקיד הזה, אף אחד לא שיחק אף תפקיד דומה לו. ביקש המחזאי בפעם הזו ליצור תיאטרון, שבו הוא בוחר בעבור כל דמות תכונה אחת משמעותית, ועל הציר הזה של התכונה המשמעותית נבנה התפקיד.

אך האמנות של התסריטאי המחונן היא, שלמרות שעמוד השדרה של הדמות מוכר הוא ויציב עדיין שאר חלקי הדמות שונים.

כלומר האופן שבו תכונות המשנה: הנטיות, הביטויים, המלל, האינטראקציות עם האחרים משיקים לתכונת הבסיס, כלומר אל עמוד השדרה הזה, הכל קורה מזויות חדשות לגמרי. מכך יוצא שגם אותו עמוד שדרה כבר אינו אותו עמוד שדרה.

זו החוויה המבורכת שיקום שלם עוסק בהטמעתה, כשפלנטה מתעגנת בתוך מערך כוכבי חדש. לא תוכלו לראות זאת בעיניים עוד הרבה זמן, ולא מדובר בכך שלפתע תמצאו את עצמכם בגלקסיה אחרת.

זה לא- זה חלק מעמוד השדרה שלכם. אבל האופנים בהם פלנטות אחרות מביטות בכם, סוג האנרגיה שהן מסוגלות לעבד בתוכן ולהחצין אליכם משתנה.

כתוצאה מזה כל המערך הפלנטרי משתנה.

זו חגיגה ברמה יקומית: לא בלי מהמורות, לא בלי אתגרים כפי שאתם מבינים.  אינכם שומעים בפעם הראשונה על המעבר לפרדיגמה החדשה, אבל זו חגיגה.

 ההטמעה החדשה הזו עוברת דרך תופעות, שאתם מתקשים לראות את החיוב שבהן, כמו סערות על פני הפלנטה, רעש אדמה, הרי געש, תאונות דרכים מרובות הרוגים מהלכים שגובים את חייהם של אנשים רבים.  רוצה לומר שנשמות רבות שבות הביתה ובוחרות שלא להמשיך במסע הנוכחי של לידה אנרגטית מחודשת תוך כדי החיים עצמם, כפי שרבים מכם עושים.

זה מפואר, זה מכובד והן מתקבלות בתשואות ובהערכה. שורות שורות של מדריכים שמלווים, אורותיהן של יישויות רבות מנצנצים מעבר לראייתכם, עת שבות הנשמות הללו לאחר סיומה של מערכה מסוג זה.

כן זה מפואר וכן זה מכובד. אין אנו מקלים ראש בכאב הנפשי שנגרם לאחרים כאשר כך קורה. האנושי תמיד ישאל: "מה טוב בכך"? "בעבור מה"?  האנושי ימשיך ויקשה וישאל : "ומה טוב בכך שאנשים מאבדים את יקיריהם?" , ובעיקר ישאל האנושי: "מה לומדים בני האדם שכך עוברת בחייהם התנסות שכזו?"

ובעוד לא נוכל לתת תשובה קולקטיבית מאחר שכל נשמה והסכמותיה, כן נוכל לומר לכם כי כאשר נשמות מראש כורכות את מעבר החיים מהפיסי ללא פיסי בשלב כה מיוחד של ההתפתחות הפלנטרית הדבר הוא מפואר מאוד.

כל נשמה משיגה הישג וכורכת את המעבר שלה בכך שהיא מאפשרת דרכו את התעלות הכדור באופנים שלא ניתן להמחיש לכם. אך כך הוא.

מתוך כך נותרו חדשי נובמבר ודצמבר כעכבות מצד אחד" וכפוטנציאל אדיר מימדים מן הצד השני אין להקל בכך ראש.

יש האומרים: " שרק תעבור לה שנת 2018 ".  "שרק תסתיים ותסתכם לה". יגידו האסטרולוגים כי נסיגות הכוכבים מקשה על כל מה שיש לעבור עד אשר מתקדשת לה שנה קלנדרית חדשה.

ואנו אומרים: אל נא תאוצו לסיים את זו השנה, מפני שעם כל קשייה זו שנה מיוחדת במינה והסברנו זאת יותר מפעם אחת. נאמר שוב כי במקביל לכל מה שמסתכם תוך קושי, גם נפתח פתח לפוטנציאל אדיר מימדים, בעבור נשמות אשר יוצרות את תנועת החלקיק במרחב, כשפניהן אל התרחבות ולא אל הצטמצמות.

אלו הנשמות הפועלות במרץ, כדי לנוע בין שתי מציאויות בדרכים חדשות.  אלו הנשמות שבשנת 2019 תזדמן להן ההזדמנות והאפשרות לשהות, לפעול ולהדהד הרבה יותר מתוך המציאות הטראנספרסונאלית מאשר מתוך המציאות הארצית -הפרסונלית המוכרת.

רוצה לומר שמרחב היצירה, שמקדים את ההתממשות הפיסית, שמקדים את קריסת הגל לחלקיק מובחן, מרחב זה הוא המרחב התודעתי עתיר האפשרויות בעבורן.

נשמות שפותחות את תנועתן במרחב זה, עקב עבודתן ההתפתחותית עד כה, משייטות בין שתי המציאויות הללו: הנראית לעין והסמויה, ובני האדם לומדים לא רק להכיל מציאות רחבה ולא ליניארית, אלא גם לדעת איך אותו תפקיד חדש בתיאטרון, כלומר איך אותו מבנה אנרגטי מחודש יכול לנוע באפנים חדשים במציאות הארצית.

זו למידה שלא היתה כדוגמתה. אין להכחיש כי מאז ומעולם עסקו בני האדם בלמידה איזוטרית, אם דרך כתבי קודש, כתבים מיסטיים, תורות נסת,ר מטאפיסיקה, אלכימיה, כל מה שיכול היה לשפוך אור על המתרחש מאחורי הקלעים . אבל- היכולת לממש, להגשים, לכלכל צעדים באופנים חדשים, לשהות במציאות זו ולהיות חלק אינטגראלי של המבט, דרכו קורסת המציאות התודעתית למובחנות פיסית, האופציה הזו לא התקיימה באופן האינטנסיבי הזה בתולדות עולמכם.

גם כאשר הפלנטה הגיעה בעבר למצבי התעלות קודמים ושבה הביתה, לא היתה תנועת החלקיק במרחב רחבה ופרושה כשם שהיא היום. זו מהפיכה תודעתית ראשונה במעלה, שאין להכחיש את היותה סוג של "בראשית ברא".

מתוך כך מתייצבות הנשמות על פני התנועה הפרטית שלהן, בין שתי המציאויות, מקבלות החלטות, מתייעצות, שואלות ואף מעבירות דרך הפיסי מיני רעיונות שהם שאריות של פעימות קודמות, ולו רק כדי לאפשר מרחב חדש ,שאינו טעון, קשור או כרוך בגורלות עבר.

  אירוע פיסי, מחלה או התרחשות שקשורה לאנשים אחרים ופירותיה לא רצויים…

"שאריות" אלו לא תמיד מבקשות להפוך ל "שיעור", שיש להבינו או לחפש דרכו דרך חדשה. לא תמיד.  בשנה החדשה הזו 2019, ישנם אירועים יותר ויותר שהם סוג של "ניקיונות" של שאריות אנרגטיות, של רעיונות, שאלות, החלטות וגם פחדים מן העבר הקרמתי והם נשטפים מכם החוצה, וכשהם מגיעים מן התודעה אל הרוח ומן הרוח אל החומר הם באים לידי ביטוי בדרך כזו או אחרת.

תנו להם לבוא תנו להם ללכת.

אתם כבר תדעו. כאשר ההתרחשות אינה משפיעה עליכם באופן הרי אסון כאשר האירוע או האינטראקציה לא הותירו חוויה טראומתית, כאשר יכולתם לקום, לשפשף ידיים וברכיים להתעשת ולהמשיך הלאה תבינו שמדובר באירוע נקודתי שהוא "הכרחי" אך לא צריך להשתקע בו יותר מדי. מה רצתה הנשמה?

היא רצתה לעשות נקיון. נקודה.

המדריכים שלכם יכולים תמיד לעזור לכם להבין מה מתוך אירועי חייכם אכן הוא אבן דרך שכדאי להתעכב עליו, ומה ראוי שימשיך יישטף החוצה אל הים הגדול. אתם תוכלו להישאר במקום שלכם

יש צורך להזהיר באדיבות, בעדינות וכמובן באהבה גדולה את כל מי שמתכנן בשנת 2019 לצאת לאיזשהם מסעות, שקשורים בחומר: בכסף בהון בכלכלה בהשקעה. השנה אינה יציבה אינה אמורה

להיות כזו ויש בה מן אלמנט הטלטלה, שיעטוף ויאפוף את שווקי ההון את היבשת הגדולה ואולי גם תוך הקרנה על יבשות אחרות. הדבר חלקו צפוי חלקו גם לא לכן יש צורך לנקוט זהירות איטיות ומחשבה תחילה".