הפריה אנרגטית קשורה ליחסי אלים ואלוהויות חוץ פלנטריים, שביקרו על אדמתכם

שלום רב,

הצטרפו אלי בפייסבוק לקבוצת "הפסיכולוגיה של הנשמה". עדכונים, תרגול ושיתוף על בסיס יומיומי. אנחנו שם.

"הימים ימים, שבהם כוחות אימתניים נלחמו על הפריית הפלנטה. מידע זה אינו מופיע בספרי ההיסטוריה שלכם או בכתבי מסורת אחרת. רמזים למה שהתרחש פה בין כוחות קוסמיים אדירים מצויים בסיפורי המיתולוגיה, המייחסים לאלים ולאלות כוחות ספציפיים, שמסוגלים לשלוט בבני האדם, לתכנן ולנווט את חיי הפלנטה על פי רצונותיהם.

 פנים אנושיות יש לאלים, בסיפורים הללו: יש להם כוחות וגם חולשות. הם מסוגלים להתאהב בבני אדם והתוצר הוא חלקו אל וחלקו אדם. מדובר בהפריה אנרגטית.

כאשר הפלנטה קיבלה רשות מן היקום הרחב להפוך אנושית, היתה תקופת מאבק בין כוחות  שביקשו לנכס לעצמם את הבריאה, ואת השלטת היכולות והתפישות שלהם, על פיהן תראה הפלנטה. כוחות אלו ערכו כאן הפריה אנרגטית ובני האדם הם חלק מתוצריה.

מה שאתם מכירים הוא כבר הסיפור המוגמר, שארוז בשבעת ימי בריאה. לפי סיפור זה הכדור נתון למרותה של אלוהות פטריארכלית, בעלת קול ברור, שמנחילה צדק ומוסר, ומבקשת מבני האדם כי יעשו את הישר בעיניה.

אלו הן גרסאות מאוד מאוחרות של סיפור ההפריה האנרגטית שבאמצעותה קמה הפלנטה והפכה למה שהיא. שימו לב כי גם האל המוכר לכם מסיפור התנ"ך -אף הוא אינו מושלם. חרון אפו וכעסו גוברים עליו לעיתים תכופות. תחושת בגידה וחוסר עמידה בתנאיו מפעילה אצלו כעס בל יתואר. הקרב הניטש בינו ובין בני האדם הוא על גדלות, נאמנות, ועל הכרת הפער הבלתי מצטמצם לכל אורך הספרים הקדושים, בינו לבין בני האדם.

מעבר לבשורות הטובות, של חלב ודבש, שיכול האל להבטיח לבני האדם אם ישמרו את חוקותיו, מצויה גם ההבטחה לדם, אש ותימרות עשן, אם יבגדו ברצונותיו, בדרכיו או בראייתו איך לחיות את החיים. כמו גבר מסורתי גאה שגילה כי רעייתו בוגדת בו.

סיפור בריאת העולם (ובעקבותיו סיפורי התורה), מקסים אתכם ובצדק, מתוך היותו סיפור מוסרי המנחיל לבני האדם את עשר הדיברות, את לוחות הברית, את הארץ המובטחת, את חציית ים סוף ועוד רעיונות שהם אתיים, מוסריים, חברתיים והוגנים –ובעיקר רוחניים. בהיותם כאלו הם כובשים את הלבבות.

אנו חושפים בפניכם את המאבק האימתני שהתחולל על פני האדמה, מכיוון שהיקום שאל שאלה, שאינכם מכירים אותה כשאלה פילוסופית. אתם מכירים אותה כשאלה אנושית: מי יפרה את האדמה?

עד היום אתם מזהים שאלה זו עם התנהגות גברית לא מובנת (בעיקר לנשים), בדמות הצורך הגברי ברדיפה אחר נשים או נטיית הזכרי לנכס את הנשי לצרכיו.

מי יפרה את הנקבה? האדמה הבתולה עשירה היא באוצרות אנרגטיים כמו רחם אחת גדולה המייחלת לפרי בטן.

האדמה אוצרת בתוכה זרעים אנרגטים ראשוניים, פרי כוחות של יקום ופרי כוחה של תודעה הטמונה במעמקיה, אשר רק חלקים ממנה אתם מכירים. ישנם מקדשים אנרגטיים הטמונים במעבי האדמה והם משחררים על פי קוד ורצייה מודעות, בדמות מידע שנקלט על ידי המתקשרים שלכם בזמן מושלם.  כמו תינוק שיודע בדיוק מתי לפרוץ כשהוא יוצר ריתמוס משותף עם הרחם האנושית.

כשמגיעים כוחות קוסמיים אלו אל האדמה המלאה כל טוב, רבים ומתקוטטים הם על היכולת להפרות אותה להשאיר חותם, כי כך תיראה הפלנטה בכוח מרותם. זהו תהליך המוכר לכם מתוך התבוננות על התנהגות הזכר מול נקבה, של חיות בטבע.

שני טעמים לנו בעבור מסירת הסיפור הזה לכם:

1 . זהו השלב הבא בעקבות איסוף רסיסי הנשמה. כאשר אתם תהפכו להיות שותפים להפריה  החדשה, תהיו מסוגלים להדביר גם את הרסיסים העקשניים שנותרו בעברכם הקרמתי ומסרבים להיאסף. ומדוע הם מסרבים להיאסף?

ישנן מערבולות אנרגטיות שנותרו במרחבי זמן, שחוסמות את יכולתכם להשלים את פאזל ההכלה שיאפשר לכם את הפריצה הגדולה. עוד תצרו כאן את העולם החדש, והוא לא יוכל לפרוח עד שלא תמגרו את אותן מערבולות עיקשות.

בהיותכם קשורים אל האדמה, חלק מן הקשר (המערבולות האנרגטיות) הפך בן ערובה בידיו של זיכרון המאבק, לו הפכתם שותפים בעל כורחכם. השחרור הקרמתי הוא קולוסאלי ואינו קשור רק לאנרגיית הנשמה אלא לכל מה שמצוי במעבה האדמה: בלעדיה אינכם יכולים לחיות.

2. כשתלמדו את תהליך הבריאה החדשה ותכניסו אותו לסדר יומכם, תצפו בקסמים מתחוללים בחייכם, כי תעבדו בשני היבטים במקביל, כמו קוסמים. מצד אחד תמשיכו לערוך סיכום קרמתי ,ובכך תפעילו את הזיכרון הקדום של האדמה, ותעודדו אותה להמשיך לדחוף וללחוץ…מצד שני אתם כבר פועלים לטובת העולם החדש שמבקש להיוולד.

על מנת להפוך את הפלנטה למה שהיא תוכל להיות ולהאיץ תהליכים קיימים, עליכם להסכים כי מה שקרה, ועוד יקרה, הרבה יותר ענק, רחב וגדול מהתפישה האנושית שלכם. אל לכם לצמצם את השכלתכם הרוחנית למה שכבר ידוע.

אנו מרחיבים את היריעה כי כך אתם מתעוררים ונזכרים, גם אם לא במודע. מה שמסרנו הוא הפתיח לדרך המשתלבת בפרדיגמה החדשה, בה אתם הבוראים והיוצרים, לאחר שאתם משתחררים מן הכבלים שאזקו אתכם פה על פני האדמה .

מבחינת הפסיכולוגיה המוכרת לכם- אוזקים אתכם פחדים, עכבות מערכות יחסים, וכל מה שאתם ערים לו במודע. מבחינת הפסיכולוגיה של הנשמה, זו ההזכרות העתיקה, שאינה אפשרית בדרך אחרת.

נשמות מתעוררות דרך המידע הזה בדרכן שלהן, משפשפות עיניים ואומרות: באמת? מותר כבר לחשוף את הסיפור הזה לבני האדם? על המאבק הקדום? על השבי שנלכדנו בו..?

התשובה היא כן! ולכן תהיו ערים ומתעוררים ומאמינים כי אתם ממשיכים כעת להאמין ביכולתכם להיות הבוראים. אתם האלים החדשים אתם המיתולוגיה החדשה, אתם הסיפורים שעוד יסופרו בעתיד הפלנטה- בדיעבד.

הפריה אנרגטית היא עבודה שקשורה לחיבור בין שלוש צ'קרות עליונות לבין האדמה. את זאת נרצה ללמד אתכם ככוח עצום, שיכול לסייע לכם עם הזמן לשנות את המציאות שלכם. מדובר בצ'קרת כתר בצ'קרת העין השלישית ובצ'קרת הביטוי.

הדבר עלול להישמע לחלק מכם כבלתי אפשרי: אך אלו הם הקסמים של העידן החדש. מדובר בעבודת אור המוכרת כגיאומטריה מקודשת, שאינה זרה למיסטיקנים שלכם ואשר עליה עוד נרחיב בהמשך.

היה צורך ליצור תצורות גיאומטריות בעלות זוויות מסוימות, אשר יוקרנו כלפי האדמה באופנים שונים. או אז אתם מאירים הישר מהזיכרון הקדום את יכולות הבריאה שלכם שנותרו כבויות. מי שמצוי בעמדה זו יוכל להתחיל ולתרגל אט אט בעזרתנו.

לכל הצועדים בשביל החדש, לכל מי שמתאסף בדרך… שמציץ…מסתקרן…או שוקל את צעדיו: ככל שהזמנים מואצים כך תתרחקו אתם מהשכל החושב ומתבניות ההיגיון ותצטרפו אל כוחות הרוח שאינם פועלים על פי תבניות לוגיות ראציונליות.

עד לשלב זה כל שמסרנו הוכל על ידי השכל, הגם כי הרבה מתקשים להכיל תהליכים מטאפיסיים.  כשהם מוסברים בצמוד לתהליכים שכבר דובר בהם, השכל עורך חיבורים ומצליח להעביר זאת דרך מסננות ההיגיון. ברגע שעוברים לפאזת "השלם" שנוגעת בהצטרפות ל"אחד" אתם מתרחקים מהשיקולים השכלתניים הארציים ופתוחים לאמונה ולעבודה בניסים ופלאות, כלומר, בהתרחשויות וביטויי מציאות שהם בבחינת "יש מאין" או "כנגד כל הסיכויים" או בבחינת נס או פלא.

הרבה מכם מוכנים לקבל נס רפואי: אתם מבינים החלמה כנגד כל הסיכויים והתחזיות. אתם מוכנים לקבל נס כלכלי: אדם שהיה במצוקה נוראית ודווקא הוא זכה בלוטו. זהו פלא ניתן להכלה. אבל ליזום את הפלא באמצעות כוחות הרוח? כאן יש מגבלה ליכולת של הרבה לשאת ולהכיר במידע כזה כקביל לא כל שכן להשתמש בו.

פניכם אל האלוהי, אל הפלאי, אל מה שבני האדם מוכנים להתפלל אליו בין אבני הכותל או בין דפי ספר התפילה, אך כשהוא מתייצב כאפשרות לאנושי- הספק שוב חוזר לנקר.

בהמשך נעביר טיפין טיפין את שאפשר למסור בלוויית תרגול הולם, על מנת שלא להכביד על מערכת העיכול שלכם כדי שההבשלה הפנימית תאפשר להצטרף אל השביל הנסלל כאן שקשור בבריאה החדשה".

לקורסים חדשים