העולם ,כפי שנהג עד כה בעניין פירמידת רכוש וכסף יחווה טלטלה גדולה מאוד

החל משנת 2011 נמסר לנו כי חילופי הפרדיגמה העולמית מתאפשרים משום שהכוחות הקוסמיים שאמונים על "ניהול הפלנטה שלנו" מתחלפים גם הם. חילופי ראש ממשלה מוכרים לנו, חילופי דיקאן בפקולטה מוכרים גם הם. מאיפה שאוב המודל הזה?

אנו עוברים דרך תקופת כאוס מלאת תהפוכות כי אנרגיות אלוהיות מחליפות משמרת סביבינו והדבר מאפשר לעולמינו "להתהפך". על יהווה ומסעו ביחס אלינו תוכלו לקרוא בפוסטים משנים קודמות. גם על האנרגיה האלוהית בעלת הגוון הנקבי תוכלו לקרוא. לפניכם העדכון האחרון.

שלום רב,

"משק כנפיה של אלה רבת עצמה, נשמע, עם כל צבעיה החדים, הברורים והצלולים. אין אפילו גוון אחד של עמימות סמויה. לא עוד כבודה של בת מלך פנימה. כבודה בראש חוצות!

 מתקרבת היא בעוצמה ענקית לפלנטה; משק כנפיה המהדהד גורם הוא לתהפוכות ולקריסת העמדות הפאטריאכליות וההרארכיות בעולמכם, מה שעוד ימשיך לקרות בשנתיים הקרובות באופן דרמטי.

יש, במשק כנפיה של האלה חוסן, שנחוץ להמשך ההתפרקות של ערכים גבריים, כמו ערך מוניטרי של כסף ורכוש:  רכוש כשווה ערך לעצמה ומעמד זהו ערך גברי. בעוד נשים ראו את החוסן בפנימיות, ברגש, באינטואיציה, ביכולת לחבור אל הכלל ולארגן את כוחו של הקולקטיב -כמו במשפחה.

מתקרבת האלה העוצמתית הזו וחגה כמו דרקון מלא הוד מעל הפלנטה, אך היא עדיין לא נחתה כאן. היא מתקרבת ועושה את עבודתה דרך הלבבות ודרך התודעה. מעוררת היא שוב את כל מי שיש לו יד ורגל בתודעה החדשה . ראשית היא עושה עבודת הכנה עצומה דרך התהפוכה הרוחנית  תודעתית, דרך הקולקטיב, שינוי המדרגים, דרך עצמת הרגש והאינטואיציה, קירוב הלבבות, הבנת השלמות והאחדות במובן השלם הבלתי מפוצל.

 עורכת היא את עבודת ההכנה הזו והשלב הבא הוא שלב הפירוק. פרוק של מבנים, שבסיסם פיננסי, שהיו תשתית ויסוד לסחר חילופין, לכוח ומעמד אך גם לעושק ולגזל דרך כך. היא תתחיל בפירוקם של מבנים פיננסיים, שיגרום לנוגעים בדבר לחפש ולמצוא שותפויות ועוגנים אחרים לביטוי רכוש וממון, ובכלל זה ערכי החיים באופנים יותר קולקטיביים ושיתופיים. העולם ,כפי שנהג עד כה בעניין פירמידת רכוש וכסף יחווה טלטלה גדולה מאוד -וזה קרוב.

 משב רוחה יפרק זאת, בלי אש ותמרות עשן, בעצמת משק הכנפיים, בעצם המחשבה החדשה יתפרקו להם מבנים אלו.

בשלב השני יתעוררו לבבות ערלים, לבבות הרוסים, כבויים, מהוססים, וכשהם יתעוררו הם יחפשו בבהלה במי להיאחז. על מי ניתן לסמוך?  איפה העוגן החדש?
הרבה יתעוררו אל החלקים החדשים שלהם שהם לא מכירים -כל אחד בדרכו. לא  דרך התגלות נבואית אלא דרך אירועי החיים הארציים. יתרחש בהם משהו, שיגרום לזעזוע ולהתפכחות. אז ירימו אנשים ראש ויגידו: איך יכולתי לראות, לחשוב באופן זה?  איך יכולתי להמשיך לעשות את הדבר הזה או לתמוך באדם זה?

אך עד שהם יגלו מהו הדבר החדש בעבורם הם יחפשו.. כמו פליטים שמחפשים מקלט לשהות בו עד להתארגנות מחודשת. זה בדיוק השלב, שבו כל הערים והמוארים צריכים להיות מאוד בטוחים בעצמם, מאוד נוכחים ומאוד מושיטי ידיים, כדי לקלוט לחיקם, לחבק וללטף, להרגיע ולאפשר עגינה בטוחה לכל המתעוררים החדשים.

את זה מעוררת האלה וזה חדש- כי במהפכות קודמות, כשהיתה אלוהות בעלת אנרגיה גברית שניהלה את הפרדיגמה שלכם, לא היה מי שיקלוט ויאסוף את המתעוררים. הייתם צריכים למצוא לעצמכם פתרונות, שהיו בבחינת "עוד מאותו הדבר" מהותית רק בדרך אחרת.

האלה אינה מפרקת את הקיים מתוך כוחניות, רק  כי היא יכולה לעמוד בראש המגדל הגבוה ביותר ולקרוא בקול גדול : הנה אני!  ראו כמה חזקה אני!  היא עושה זאת כי היא כבר מכינה את הלבבות ואת התודעה לשלב הבא, של התקשרות והצטרפות, והיאחזות בערכים החדשים של אהדה לכל וראיית האלוהי המצוי בכל יצור נברא.

לכן חשוב שכל מי שעושה את הדרך המוארת, יגיע לשלב זה של שלמות פנימית, שאומר כי החולשות והטעויות שלכם לא יפילו אתכם יותר. זה כבר לא "או שאתם טובים או שאתם לא טובים".

השלמות הזו מכילה את כל-כולכם, וכשהיא מתחזקת על ידי העקרונות אותם תארנו לאחרונה, של פעולה ועשייה, הרחבת מעגלים אנושיים קיימים לכיוון חדשים, וגילוי וחשיפת סודות פנימיים – אתם בדרך הנכונה.

פעולה, פרושה זיהוי הזדמנויות חדשות. כשמגיע משהו חדש לעולמכם יש לקרקע אותו על ידי פעולה במציאות החיים, ולא לאפשר לו להתפוגג אל המרחב. אנו עושים זאת כדי שאלו שערים יתחזקו יותר כי נכון להם תפקיד חשוב: להושיט יד ולאסוף לחיקם את הגל הבא של המתעוררים.

  במציאות הגלויה, כשיש רעש אדמה, משלחות יוצאות כדי סייע, לחלץ, לספק מזון ומחסה ולרפא. במציאות הסמויה, הפנימית,  אינכם צריכים לחפש רעש אדמה כדי להתגייס אליו. כשאתם במיטבכם  אתם פשוט תמגנטו אליכם את המתעוררים החדשים, והם יחפשו ויריחו עם ה"אף העל חושי" שלהם לאן אפשר ללכת ולמי ניתן לפנות. אז, כדאי שתעמדו בפתח בזרועות פתוחות, זוהרים גם אתם בצבעיכם החדשים, ותאותתו להם: בואו".