צבע הכסף והתודעה החדשה

שלום רב,

"אתם עוברים בליבת אש. צורפות קוראים לזה. הצורפות אומרת שאתם עוברים בתוך כבשן שבו הכל מותך, נצרף לכדי נוזל אחד. כשהכל מאבד את צורתו המקורית, אפשרי יותר לצרוף ממנו חדש. מתרקמת ומתחדשת הצורה החדשה.

בליבת הלבה הזו נצרפים הזיכרונות העתיקים, ובתוך כך מהדהדים בקול רם בפעימות עזות, בין אם דרך המציאות החיצונית, ובין אם דרך רגשות עזים, דרכם פועמים נושאי הליבה.

שלושת החדשים הקרובים הם החדשים בהם נשמות יעברו דרך הצורפות הזו, שבה שלושה נושאים עיקריים שמסכמים תקופה ירצו להיצרף ולהצטרף .בתוך כך יכול להיות שתחושו המציאות החיצונית מקשה,  מביסה את הרצונות וההזדמנויות החדשות. כמו מתקוממת ואומרת: לא! לא אפשרי!

שלושת החדשים מזמינים ניהול יומן מסע . יומן של רגשות שדרכם אתם עוברים במסע הזה. תוכלו לזהות מהם הרגשות העיקריים שפועמים אצלכם? מהם המרכיבים שמבקשים להצרף.

הצורפות אומרת שהאופן בו תרגישו, תתמודדו במערכות יחסים או תפנו לאופציות חדשות, אלו יגדירו אם אכן לא תפחדו לגלות שמתוך הליבה הנצרפת יכול להתגלות תכשיט חדש יפהפה מנצנץ למרחוק. תסמנו דרך חדשה.

דרך חדשה שיעדה העיקרי הוא תודעת האינסוף- ה"אחד". אתם עוברים מהפכים אלו על מנת תודעתכם תתרכב מחדש באמצעות חלקיקים כסופים, כפי שתואר כבר, אל האינסוף. יכולת חלקיקי אנרגיה כסופה ליצור זאת הוסברה.

חשוב למסור לכם כי מה שקורה לכם עם אנרגיה כסופה אינו נפרד ממה שמתרחש ועוד יתרחש בעולם הרחב. שמנו דגש על עניני כסף, שיעברו עוד מהפכים בעולם, מלשון ערך מוניטרי. אתם כולכם מייחסים לכסף ערך רב. על פיו מודדים אתם לא רק שווי חפצים: למדתם להצמיד אותו לערך אנושי חברתי. האופן בו הוא נוכח בחייכם סימנה ועדיין מסמנת לכם את ערכם של חלקים נרחבים בהם.

לא סתמית היא החשיפה, המעמיקה והולכת, של מעשי השחיתות הכלכלית: היא אמורה לעצב מחדש בעבורכם את המשמעויות של דמויות, תהליכים ומצבים ש"ערכם": היה ברור וידוע. הדגש כעת הוא על האנרגיה הכסופה מבפנים. זהו אותו הרעיון שמשנה את עולמכם.

ערך הכסף הזין את תחושת השווי הפרטי- אנרגיה כסופה צורפת את תחושת הערך האינסופי שלכם כערך קולקטיבי שלא יסולא בפז.

נהלו יומן מסע- מה קורה לכם בשלושת החדשים הללו? מהם הרגשות שפועמים בעוצמה? עם מי? באלו מערכות יחסים? מהן התנודות בתפישה שלכם את עצמכם? שלושה חדשים שבעבור הרבה מכם מקפלים אפשרויות חדשות במסגרת מסעה של נשמה".

אם אתם לקוחות gmail ורשומים לרשימת התפוצה שלי,יש מצב שהניוזלטר נוחת בתיקיית promotion שלכם. הצטרפו אלי לקבוצת "הפסיכולוגיה של הנשמה" בפייסבוק ותוכלו להשתתף בתכנים חדשים, שאלות ותשובות בנושאי הכתיבה שלי וליטול חלק בקבוצה שעוסקת בתודעה החדשה.