כלכלת העולם ואנחנו

אתם מצויים בעיבורה של תקופה חדשה שמבקשת מכם השתדלות יתר, הסכמה חדשה ואורך רוח. אתם רואים כיצד עולמכם משתנה אל מול עיניכם. אתם צועדים בדרכים החלטיות כי החומר מתיצב מחדש מאחורי רצונותיה של הרוח.

נכון, לא בלי הפיכות וחשיפות. כל שנחשף- הכרחי הוא למען אחדותה של הרוח שאינה מסכימה עוד לפיצול.

הכלכלה בעולמכם עומדת לפני משבר. המשבר לא יפסח עליכם אך הוא לא יקרקע אתכם, לא ישסע אתכם ולא יהפוך אתכם לשוק משווע לנדבה. העולם עומד לפני משבר מפני שחלק מהתודעות טרם הבינו, כי כדי לסלול דרך לעידן החדש, בו בחרתם, עליכם להניח חלק מתפישותכם לגבי החומר מאחור.

 החומר מתנהג כמו חומר: הוא אינו יכול להתנהג כרוח. הרוח יכולה להיות קלילה, לעוף מצמרת לצמרת. כשמפנים אליה אצבע מורה, מרמזת, אצבע אלוהים, היא מסתובבת ופונה לכיוונים הראויים, ועושה זאת בקלילות ומתוך שיתוף פעולה.

 כאשר מבקשים מן החומר לנוע, להסתובב, להתגבש בדרכים אחרות, כלומר לגבש מבנים, תאגידים ומוסדות שמבוססים על תפישות אחרות: הוא נע לאיטו.

 כשאתם מבקשים את ההאצה- לעיתים קרובות אתם בעצמכם מבקשים את המשבר, את הביקוע את היכולת הגרעינית מפני שזו הדרך המהירה ביותר לחולל שינוי.

 לכן, הביטו על המשבר המתקרב בעין זהירה ובודקת את שישנו בין ידכם, ובעין שניה שאננה מפוחדת. זו העין הפנימית, זו שיודעת כי כדי להאיץ מהלכים לעיתים יש לבקע וליצור משבר.

 יתייצב לו העולם על פני משבר, אך גם אם תאגידים יצטרכו לשנות באופן דרסטי את אופן פעולתם ואת ההרכב האנושי שלהם, היבט זה של המשבר על מדינתכם יפסח.

 המשבר שלכם מתבטא בכך שאתם מאיטים.  מאחר שהרוח נושבת ראשית דבר דרך השבשבת שלכם, אתם חייבים להאיט, מפני שאתם מובילים את תנועת הרוח בעולם ביחס לחומר. זוכרים?

 אתם רואים עצמכם כמי שמגיבים למתרחש בשווקים הבינלאומיים, אך אתם בעצם היוזמים ורוחכם היא זו שמעכבת מהלכים, כדי לאפשר את המשבר במקומות אחרים בעולם.

 אתם לא תישברו ולא תינזקו, אלא תסתכלו טוב ותדעו, שאתם עוצרים, ממתינים ומחכים, שהעולם יעשה אי אלו מהלכים נוספים, כדי שאפשר יהיה להניע מחדש.

 אנו אומרים זאת כדי שלא תפחדו, למרות שזהו משק בהמתנה. הוא ממתין להוראת אותה אצבע אלוהים, שמורה כי ניתן לשוב ולסנכרן את תנועתכם עם תנועת העולם, כלומר את תנועת הרוח בחומר.

 לא מוטלת עליכם עבודה מעבר ל-להמשיך ולהיות קשובים ללבכם. אתם מצויים באמצע מערכת בחירות, אתם עדיין בוחרים…את זאת כבר מסרנו.

מתי תשחרר הרוח את המיצערות שלה? כשתסימו לבחור. בחרו טוב: בחרו בלב וביושר, באתיקה ובמוסר, מכיון שאלו הם ערכיה של התקופה החדשה.

 לקבוצות מסוימות ערכים אלו אינם נוחים: חבריהן רגילים לנהל את עולמם באמצעות תפישות ישנות, לפיהן הם מחליטים מה "מותר" או "נכון" לקהל ש"אננו בשל" לדעת. אתם עדיין מנקים תפישות אלו, ומשהרוח מחישה את פעמיה, ומבקשת לעבור דרכיכם בדרך חדשה- אתם עוצרים, מתבוננים ובוחרים.

 אז דעו לכם, שאתם הם אלו שמובילים את מהלך ההאטה – אינכם מגיבים לו, אלא שהפוליטיקאים הנוכחיים שלכם אינם מחוברים מספיק לרוח האמיתית כדי להבין כיצד היא נושבת…

 כשאתם תבחרו שוב-שימו לב טוב יותר לאן אתם הולכים ולאן הולכת רוחכם מפני שהכיוון שתבחרו הוא שיחליט לאן ואיך יתנהל לו החומר.        .