הדיכאון: בין נפש לרוח ; שינויים במבנה התא גוררים שינויים בחברה ובמדינה

האם תוכלו להאיר את תופעת הדיכאון מזוית חדשה?

תופעת הדיכאון מתעצמת בעולמכם והיא קשורה לכך שאנשים מרגישים שנסיבות חייהם הוקשחו, או שהם מגלים פחות תקווה לגבי יכולתם לשרוד נסיבות אלו, אך לא רק…

האדם הקדמון חי בנסיבות חיים קשות יותר, והשתמש בכל יכולותיו השכליות, הפיזיות , וההישרדותיות כדי לחיות- והאובדנות לא היתה כה מפותחת.

הפכתם מפונקים וראוותנים יותר, כך שהאגו שלכם הופך מקור עיקרי  ליכולת ההישרדות שלכם. הרבה מהמתאבדים עושים זאת מכיון שאינם מוכנים להיתפס במצבים מסוימים מפני יראת הכלל…

ככל שהחיים מתפתחים, היכולת להשתמש במדע לטובת איכות החיים עולה ויש לכם יותר מה להפסיד. לכן הסיבות ללקות בדיכאון מתרחבות והולכות. על כך תקראו במגזינים לבריאות הנפש.

לו היה לכם מגזין לעניני נשמה, הייתם יודעים כי הנטיה לדיכאון נצרבת בתודעת התא של נשמה, שעברה מספר מהפכים, מתיצבת אל מול מדריכיה ונשאלת האם היא מעונינת להפעיל אופציה זו בחיים אלו?  

נסביר- הדיכאון, פירושו פער מתרחב והולך בין הרצוי למצוי. כשמעמיק הפער ונפש האדם אינה רואה אור או תקווה, מתרחש תהליך במבנה האנרגטי של הנשמה. אחת ממטרותיה של נשמה במפגש עם הנפש, היא ליצור רציפות והמשכיות. אתם, כחומר אנושי, אינכם יכולים לחיות אם נשמה אינה מפעמת בכם. כלומר, אנרגיית הנשמה היא זו שמשאירה את כל המערכות שלכם פועלות, ללא קשר לרמת התפקוד שלהן.

מערכת נפשית, פיזיולוגית וכמובן קשריכם עם היקום. כל אלו באחריות תפקודי הנשמה. כאשר בתוך הנפש מתפצל פיצול שכזה, כפי שתארנו , נשמה צריכה "למתוח" את עצמה ואת יכולותיה כדי להמשיך את הרציפות הזו. ככל שהאדם שוקע יותר בדיכאון, רואה פחות תיקווה ופחות מאמין שיוכל לגשר בין הרצוי למצוי, כך צריכה הנשמה למתוח את יכולותיה יותר כדי להותיר את המקשה הזו, שהיא אתם, בלא שיפערו בה "חללים".

לא לכל נשמה יש את היכולות הללו. זו הסיבה שנשמה צריכה לקבל אישור מקדים לגבי אופציה של דיכאון ואובדנות מפני שהדבר מאתגר מאוד את הרטט שלה.

נסביר: החומר (האישיות) זקוק לרציפות במרחב, וככל שנוצרים בו חללים, כך אותו רטט צריך להיות דק ועדין מפני שאז הוא יכול לנוע מהר יותר ולהתפרש למרחבים גדולים יותר, ובכך לקשר ולחבר בין החללים.

ככל שהרטט דחוס ,קישח ואיטי, לא יוכל לנוע, להתפרש ולגשר על פני החללים. לכן, אנשים שעל פניו נראים כאילו הם נופלים לבור של הדיכאון,הם אנשים שהנשמות שלהם בחרו בדרך זו כדי ליצור את הריווח ואת עדינות הרטט.

כשנשמות מצליחות לעשות זאת הן בעצם יוצרות איזושהי "גבורה פנימית", מסוגלות, שתעמוד להם בהמשך חייהן. היכולת לרטוט בעדינות רציפה זו ,לאורך זמן, ללא שיפערו חללים, קשורה לאנשים שהצליחו לצאת מדיכאון קשה ולהמשיך בחייהם. זו מסוגלות נשמתית ולא רק נפשית.

יכולות כאלו מזכות נשמות ב"נקודות זכות". משמסתיים מעגל החיים הנוכחי, עומדת להן הזכות לבחור תפקידים מיוחדים בפעימה הבאה בזכות התנסות זו.

מה קורה כשנשמה נכשלת לפתח רטט זה? נוצרים "חללים" כמו "קרעים" באנרגיית הנשמה, שמתאפשרים מפני שתנודתה בכם מורכבת מרטטים כבדים של חומר ומרטטים מהירים של יקום. אז, תפקודיה (תפקודי האדם) יורדים למינימום. בני האדם בעת הדיכאון מתכנסים, הם פחות עצמאיים, נסוגים מבחינת קשר עם הסביבה ויכולות תפקוד שונות כדי שלא להרחיב את החללים הללו.

 אם החללים מתרחבים, התחושה הנפשית של מסוגלות מתמעטת והופכת לתחושת חוסר אונים ואזלת יד ואף חוסר תקווה, לגבי היכולת להמשיך לחיות.

 מה הקשר בין השינויים המתחוללים בתודעת התא למציאות החיים פה?

בתקופה הנוכחית דפנות התא שלכם נמתחים. תהודה מגנטית משתנה בעצמות גדולות כדי לאפשר למבנה התדרי שלכם להתרחב ולהתגמש ולהיות מסוגל להסתנכרן עם האנרגיה החדשה שמגיעה לכאן.

 כולכם תעברו תהליך זה והתהודה המגנטית בתאי כולכם מוכרחה לנוע, מכיון שאתם אינכם כתמול שלשום, ועולמכם אינו כימול שלשום . המגנטיקה מקבלת תהודה יותר עצמתית לכן אתם מרגישים לעיתים שהחיים נושאים אתכם למקומות לא מוכרים ועדיין לא יודעים לאן אתם הולכים.

דעו לכם כי התהודה החדשה היא לטובתכם גם אם אתם מרגישים מבולבלים, עצובים או אפילו באופוריה. כל זאת מכיון שמשתנה בתוככם אחד הפרמטרים הבסיסיים שאחראי לפעולתכם: תהודה מגנטית. כשהיא משתנה- אתם משתנים. זהו חלק עיקרי מהטרנספורמציה שאתם עוברים.

האביב המתקרב יפשיר מצבי חיים שונים, כולל המערכת הפוליטית שלכם, אשר כאילו מבקשת ליצור חדש על פני ישן. אמנם הנבחרים נושאים דגלים חדשים, אך בעצם סובבים הם על מקומם, מחפשים דרך להשתלב עם אותם הרעיונות המוכרים…

 חדש וישן לא יוכלו להתערבב עוד…תהודה מגנטית בתוך הממשלה שלכם פורצת גם גבולות של ה"תא המדיני" שלכם, ואתם תראו שכחדשי האביב יגיעו המהפכות יחזרו והצורך להראות כי מה שנסגר והוסכם כביכול בעת בחירות אחרונות, יש לחדש אותו.

תרצו לחדש: לא אותה גברת בשינוי אדרת אלא גברת בעלת מלבושים חדשים אשר החייט שקד עליהם במשך תקופה ארוכה.

גברת יפה היא ודקת גזרה, שיודעת את דרכה, מפני שאין היא חיה באותו עולם של שובניזם שהביט עליה במבט צרכני וביקורתי.  זו גברת שצועדת מעדנות ובטוחות אל כסאה. זו הנהגה ומשילות שיודעת לשתף את נתיניה, לאהוב אותם וללטפם. בתוך תוכה יודעת היא את הפשטות ואת העממיות גם אם כלפי חוץ נראית היא כעליונה.

המתינו עוד מעט… דברים אלו נועדו להגיע ללבבות שלכם… וכשאתם קוראים ומגלגלים אותם הלאה, שעוד אנשים וחברים סביבכם יוכלו להבין מה מגיע אליכם…כל זאת מביא לכך שאותה תהודה תאית מקבלת משנה תוקף.

כשאתם משתפים במידע -התהודה גוברת בתוככם. מה פרוש תהודה? יצירת קולקטיביות, הרחבת המרחב ובכך אתם שותפים. לכן אתם אמורים להעביר מידע זה הלאה ולאפשר לעצמכם להיות שותפים למהלכים הללו, כדי שתדעו שכשתתיצב גברת זו על מקומה, לא עוד היא תבקש מכם כי תביטו עליה מלמטה למעלה. היא תבקש כי תתנו ידיים, תרקעו ברגלים, ויותר מכל היא תבקש כי החלטות חשובות תהינה בהסכמתכם ועם שיתוף הפעולה שלכם, כיון שברגע שהיא תבגוד בהסכמה הזו ותמעל בשליחות הזו היא תתפוגג תתפזר ותהיה לעפר ואפר.

וכך אתם בונים לכם מנהיגות חדשה שלא תוכל יותר לתת לכם ידיים מצד אחד ולנפץ את תקוותיכם מן הצד השני. הדבר לא יתאפשר עוד. כל זה לא לפני שאתם עוברים תקופת ביניים לא נעימה: מספרים לכם כי ערך כספכם נשחק וכי המחירים יעלו. מספרים לכם על הצורך להתפשר כדי להקים ממשלה אולם אתם לכל זאת לא תאמינו.

אתם לא תרכינו ראש ותדעו כי לא לשווא עברתם מהפך.

לא נדמה לנו : אתם מבינים מהי תהודה אנרגטית, אתם קוראים לזה "לייק" …המתינו לא עוד הרבה, המשיכו לשתף בשמחות ובפלאות וגם במידע מחזק ידיים ולבבות. הקפידו להביט לסובבים בעיניים כדי לגעת ברגשותיהם ולא רק במחשבותיהם. הקפידו להביט לעצמכם בעיניים מידי בוקר כדי לדעת שאתם צועדים עם- ולא נגד.