מהי ההסתברות שלא תשובו לפלנטת ארץ?

שלום רב,

בשנה האחרונה נמסרו מספר תקשורים, (שמצויים באתר) שמתייחסים למודל של כדור הארץ שלנו ביחס לפלנטות אחרות.  אני מביאה פה את האחרון שבהם, שנמסר ב-27 בינואר 2013. 

כדאי לשים לב לכתבה שפורסמה בעיתון ה"ארץ" מיום 8.2.13 על גילויים מדעיים, בדבר "…עולמות הדומים לשלנו המצויים יותר קרוב משחשבנו…" ובמיוחד כוכב לכת הדומה לנו "…ממש בחצר האחרות שלנו, מחכה שנגלה אותו".  ("הכפיל של כדור הארץ קרוב משחשבנו"- עמ' 20)

"ערב טוב ערב מבורך, אנחנו המועצה.

מועצה רחבת ידיים מוארת ומאירה אנו.  וניג אחד לנו המופיע בכל פעם כשאבוקה זוהרת, מורמת, נישאת אל על בין שתי ידיים. או אז אנו מתקבצים, או אז אנו מתכנסים, או אז מתעממים האורות ומתנקזים יחדיו לכלל אור גדול אחד.

זו האפשרות להאמין, כי כל אשר נראה, נשמע ונחווה, כל זה הוא רק אפס קצהו של ים רחב ידיים של ידיעות שמופיעות משאתם פותחים את תודעתכם אל שמים זרועי כוכבים.

זו מועצה אשר מכוננת פלנטות נוספות אשר נוצקות ונוצרות בדמותכם , מפני שזהו כדור ארץ לא רק של בחירה וניסוי אלא כדור ארץ אשר חמישה כדורים נוספים, חמש פלנטות נוספות- שנוצקות בדמותו.

אכן שש פלנטות נוצרות בדמותו של כדור ארץ בבריאות נוספות, כדי שאפשר יהיה להבין איך כל פלנטה בדמותכם תראה, תשמע, תחווה, תפעל, תשתף פעולה- מזווית אחרת.

יבוא יום וניתן לכם את המיקוד הספציפי של כל פלנטה, ואולם הכלים הבסיסיים הנהוגים בפלנטה שלכם הם גם הכלים אשר יאפשרו לאחרות לשאת את הקארמה הפלנטרית שלה אל על ,וליצור את הקשרים החדשים  עם היקום.

אתם -שבע פעמים הייתם כאן. זוהי תרבותכם השמינית, זוהי הפעימה הפלנטרית השמינית. ויודעים אתם? – שבע פעמים לא הצלחתם להגיע לתדר אחד קולקטיבי  שלם, שממנו והלאה פורצות הפלנטות הנוספות. 

כל פעם הגעתם כמעט, וכל פעם הושטתם יד, ובכל פעם התאמצנו אנחנו לאסוף את החלקיקים, לאסוף את האנרגיה, את המשמעויות וכל מה שקשור בהקמתן של פלנטות חדשות. אך מה שהיה בידינו –כל מה שאספנו, גיבשנו והרחבנו- לא היה מספק.

הפעם חגיגה גדולה לעיניים לאוזניים וללבבות! והפעם שמחה גדולה, כשהמועצה מתכנסת ומתווספות ישויות אלוהיות בכל פעם. חלק בוחנות וחלק מתבוננות, חלק דוברות וחלק שולחות קרניים אדירות ממדים לאסוף את המידע אשר אתם מבקשים.

באמתחתנו מתנה משמעותית להעניק לכם: כל נשמה שעורכת את עבודתה המואצת – סיכוי רב כי תשאל היא, כמה שנים לפני סיום חייה הנוכחיים, האם היא מבקשת לממש את זכותה לסיים את חייה על פני האדמה.  נשמה הצועדת באופנים הללו: שמתעכבת, פותחת , מאתגרת,נחבטת, לפעמים נפגעת ובוכה אוספת חלקיה ומתייצבת מחדש, נשמה שמסכימה לפעימה המואצת בעת חילופי הזמנים, מסכימה שהדברים יהדהדו בנבכי התדרים העמוקים ביותר בתודעת התא שלה- נשאלת לרצונה.

 אלו מכם אשר הופכים והופכים בעצמכם ולא מותירים אבן על אבן –  תזכו כי חמש שנים לפני היום שבו תעזבו את גופכם  – תשאלו  שאלה קרדינאלית: האם מבקשים אתם לסיים חייכם על פני האדמה? מפני שחמש השנים האחרונות בפעימת חיים זו, מרגע מתן התשובה יראו אחרת לגמרי.

נשמות אשר יגידו: " רב לנו" ,  שיגידו כי אכן הן חותמות פעימה, חותמות גלגול, חותמות מהלך- חמש השנים האחרונות לחייהן יראו אחרת. ואלו אשר הנשמה תחתום על הסכם התגלגלות נמשך בפלנטה- חמש השנים האחרונות לחייהם תיראנה אחרת.

הנה מסרנו מתנה בידיכם.  דעו לכם כי אנו מקשיבים לכם ועובדים אתכם בשיתוף פעולה. כל מה שאתם עושים, כל מה שאתם מפתחים בתוככם כל כך תורם להתפתחות הכללית הרבתית של היקום, אפילו באופן שבו מתאתגרים החיים בפלנטות חדשות,.

אין לכם מושג מה רבים התפקידים שממתינים לכם. עתה משחלקי היקום מתכווצים שוב ומתרחבים, מתחלקים ומתפרדים ושוב מתכנסים, עורכים הסכמים חדשים ביניהם ובעיקר יוצרים גשרים חדשים-, כל הללו לא יאפשרו לכם להתנתק יתר על המידה מן העבודה אשר אתם עושים.

גם אם תסכימו להעתק מפה- להינתק מפה- לעוף ולפרוש כנפיים, הרי שתמשיכו לעשות עבודה אחרת, מבורכת לא פחות, במקומות אחרים הקשורים אל תחומי המחויבות הנשמתיים שלכם. זו  דרך מבורכת שנכתבה ונחתמה רוב רובה לפני שהגעתם לכאן. חלק זה ייחתם רק כאשר תגיע הנשמה לכלל ידיעה והכרה כי חמש שנים- והיא איננה עוד פה.