סוד האתר ותפקידו ביקום

 הרבה מכם שאלו, (לאחר התקשור האחרון שעסק בתפקידם של פרוטונים ואלקטרונים במציאות הרגשית שלנו) מהו תפקידו של האתר ומה ניתן לדעת עליו. לפניכם מה שנמסר היום על האתר ותפקידיו. מי שמעוניין לחקור עוד את הנושא מוזמן לשלוח שאלות למייל שלי או דרך האתר ואני אשתדל להתייחס לכך בעתיד הקרוב.

נמסר מאת קבוצת מדענים:

"בטרם נקרצו בתוכו פלנטות וגלקסיות ,היה האתר מקור כל התנהלות. אנו לא יכולים להסביר את האתר במונחים של יצירה או בריאה ראשוניים אלא במונחים של ערש התפתחותם שלרעיונות שהובילו להיות מה שהם. לאתר עצמו אין כל רעיונות משל עצמו…

האתר מורכב מחלקיקי חומר אשר חלקם אתם מכירים וחלקם קיימים בתצורה אחרת בעולמות שונים. באתר יש שני שליש מימן ושליש אחד של חלקיק לא מוכר. התרכובת של שני שליש מימן עם אותו חלקיק, שהוא קל ואורירי יותר מן המימן יוצר את האתר כמצע שבתוכו אפשר לטבוע דברים.

כאשר אתר משרת עולמות,  יש לעדכן או להמיר אותו כך שיוכל לשמש בתפקידו על פני אותו עולם. לכן שני שליש מימן נותרים על כנם, והשליש האחר, בעולמכם מורכב מפרוטונים ומאלקטרונים.

יש צורך ליצור מצע שיכול להכיל גם מחשבה, גם רגש, גם אינטואיציה וגם יכול ליצור חומר. לכן יש צורך בפרודות של מימן שיתרכבו עם אלקטרונים ופרוטונים. משמעות המימן היא משמעות יצירת החומר אשר תנועתו היא אפשרית. אין הכוונה לתנועת החומר מנקודה א' ל ב' אלא שאפשר יהיה להעביר אותו ממצב של חומר אחד לחומר אחר.

 השינויים והתנועה של מצבי חומר שונים,  והיכולת להפוך אותם מפשוטים למורכבים ואח"כ ממורכבים לאיון, ע"י שריפה, המסה, אידוי או כל תהליך אחר, דורשת את ההתרכבות עם הרבה מאוד מולקולות של מימן. כמו שתוספת מים לחמרים מסוימים יכולה לשנותם.

 המימן הוא זה שמאפשר את תנועת החומר ממצב אחד לאחר. כאשר אנו מדברים על אתר ביקום כולו, וכאשר נבראים עולמות, אלוהויות יודעות היכן הוא מצוי בסגסוגת, במצב שבו הן יכולות לפעול בתוכו. לפעמים אלוהויות משוטטות במקומות שונים ביקום עד שהן מוצאות את המקום שבו הן יכולות להטביע את עצמן וליצור.

הדבר דומה למצב שבו אתם מוצאים לכם מקום מגורים. לא כולם יכולים לגור בכל מקום. יש מי שמוצא את עצמו יותר בשפלה ויש מי שבהרים, יש מי שזקוק לים וכיוצ"ב.  היכולת ליצור חיים מעניינים ושלמים במקום מסוים מאפיין אתכם ואת האלוהויות, שגם הן תרות אחר מקום, שבו תרכובת האתר היא כזו שהן יכולות להשקיע בהן את היכולות שלהן וליצור או לברוא את מה שמיועדות הן לברוא.

האתר בנוי כך שהוא נכנע לכל רצון. אין לו יומרות וכוונות משל עצמו אין לו רצונות והוא לא אמור להפריע או להתנגד. הוא אמור לקבל, הוא הקבלה במהותה, והוא יצירה פאסיבית מוטבעת, הוא גם האפשרות שהדברים יקבלו סוג של גושפנקה ונוכחות.

הדבר דומה ליצירת צורה בבצק באמצעות שבלונה. כדי שהשבלונה תעבור לצורה ממשית צריך להטביע אותה בבצק או בפלסטלינה. המשמעות של אתר היא משמעות מרוממת וגבוהה: הוא מאפשר שעולם של חומר יוכל לצאת לדרך עם גושפנקה, עם הטבעה והוא צריך שהפועלים בתוכו יסכימו להבין את התנועה שהופכת את הרעיוני והאוורירי למוצק ומהמוצק חזרה אל האיון.

האתר הוא המתווך, שמאפשר לכם גם פיסית וגם מטאפיסית (רעיונית) להבין שקיימת תנועה מעגלית בין יש ואין, בין "קיים ולא קיים", אלא שזו פנטזיה: היש ישנו אך גם האין ישנו. כאשר אתם עושים את הדרך ההפוכה ושורפים חומר כביכול, הרי האנרגיה איננה יכולה ללכת לאיבוד.

 כך הגלוי והסמוי, הנחזה לעין והנעלם ממנה, כמו גם היצירה והאיון שלה, כל אלו  עומדים מאחורי השימוש באתר, ומאחורי המהפך שבין רצון וכוונת הרוח ובין מימוש בחומר. כל אלו הם הכרחיים. אין מקום ביקום שאין בו אתר. האתר הוא חזות הכל, האתר הוא מקום משכנן של אלוהויות.

 האתר הוא יכולת השינוי הגדולה ביותר כי הוא יכול להתנהג בכל עולם ובכל ספירה על פי המאפיינים שלהם. האתר הוא החמצן של הקיום היקומי כשם שאתם צריכים חמצן בריאותיכם כדי להתקיים ואינכם יכולים בלעדיו."