על הרעידה ועל הצורך להתכונן

ידידי,

ימים של מעברים, סיומים והתחלות ובחירה במסלול עולמי חדש. מהות השינויים היא חיובית: הדרך, לעיתים נשפטת על ידינו כשלילית ומפחידה. את זאת התבקשתי להעביר לכם.

לפני כשנה וחצי תקשרתי את המחאה החברתית שיצאה לדרך חדשים מספר לאחר מכן. לפני שבועות ספורים, העברתי תקשור על הצורך לצאת לרחובות כנגד התקיפה באיראן, בשל חסרונו של קונצנזוס לאומי. קוראים רבים הגיבו בתמהון לגבי "מעורבותו של העם בקבלת החלטות מדיניות- ביטחוניות שכאלו" וטענו כי "בשביל זה יש לנו מנהיגים". ובכן, מחאה כזו יצאה לדרך ובשבת הקרובה, בשבע בערב, יצאו אנשים לרחובות מכיכר הבימה בתל אביב כדי למחות בדיוק על כך: על שקומץ אנשים יחליט על גורלינו בלעדינו.

הנה קישור לדף פייסבוק שהוקם במיוחד לצורך קידום הנושא הזה- והעבר אלי בשביל כולם: אנא אל תשארו אדישים.

התקשור האחרון שהעליתי כאן דן בפוטנציאל הקרמתי- עתידי שלנו המאופסן בליבת האדמה. הנה מידע נוסף  והוא מצטרף לדברי מלפני כשנה על הצורך להתכונן לרעידת אדמה.

אנחנו שש אלוהויות, 

ליבת האדמה יודעת, כשם שהסמוגרף הרגיש ביותר יודע, מפני שעתידן של נשמות מצוי בה.

 מפקידות הנשמות בידיה של הליבה את העתיד הקרמתי שלהן, על מה שהוא אוצר בתוכו, ועל הפוטנציאל המגולם בו.

הליבה מבקשת לרעוד. לטלטל. לטשטש, וליצור מרחבים חדשים, שבתוכם יהיה מקום לבנייה מחודשת.

 בני אדם חווים רעש אדמה כמכת אלוהות, או כחוסר הצלחה אנושי- תודעתי לשמור על איזון, ואילו אנו אומרים, כי ישנם רעשי אדמה שהם מבניים: הם בנויים בתוך תכנית קרמתית, שפונה אל דרך חדשה ואל ההצלחה המשוערת של האלוהות, המפעמת באמצעותכם בכדור ארץ זה.

 אתם מכירים את מוטיב ההרס מכל מקום אפשרי- בספרות ובאמנות, בקלפים המיסטיים, בארכיטיפים הלא נודעים של הקולקטיב האנושי. אתם יודעים כי ההרס אננו בהכרח עונש או נקמה. ההרס הוא מצב טרום התחלתי: כאשר ההתחלה המבקשת לפרוץ אינה יכולה עוד לשאת את ההדרגתיות אשר נקטה היא עד לרגע נתון.

 כאשר בגופכם מתמוטטות לפעמים מערכות או נהרסים תאים, הדבר מעיד על כך כי תאים חדשים מבקשים לקום במקומם. המערכת שקרסה מתבקשת לשפץ את עצמה, וליצור איזון מחודש עם שאר המערכות בגוף, לטובת המשך חיים מאוזן.

 הליבה אוצרת בתוכה את שלל וכלל המסלולים העתידיים הפוטנציאליים, אך כדי לממש אחד מהם על פני האחרים לא די להסכים, לפעמים יש צורך לדחוף את המסלול הנבחר בכל הכוח קדימה כמו תינוק הנדחף בתעלת הלידה.

 הכוח המופעל על התנועה קדימה, לעיתים יוצר תחילה הרס אשר ממנו תבנה תשתית חדשה.

רעש אדמה יפקוד את איזורכם בסביבות מאי 2012. עליכם להתכונן: לבטח את בתיכם ואת תכולתם, עליכם להחזיק כל מה שקשור לעזרה ראשונה במכוניות שלכם ובדירות שלכם. עליכם להשתדל שלא להתרחק יתר על המידה מבתיכם.

 לפעמים ישנם מסלולים חלופיים שמאפשרים לעקוף את הצורך ברעד ואולם רעד זה בוא יבוא הוא מכיון שכך הסכמתם. אתם זקוקים לו ואתם הסכמתם לעבור דרכו בדרך לבנייה המחודשת.

 הפריפריה של הצפון והדרום הם איזורים מסוכנים יותר ואתם מוזמנים לקחת זאת בחשבון.

יחד עם זאת- אנא מכם אל תשנו מאורחות חייכם באופן דרסטי. כל אחד מכם יודע בתוכו ברמה הנשמתית המעמיקה ביותר היכן עליו להיות ומה עליו לעשות בכל רגע נתון של תקופה זו.

 אתם מוזמנים לשאול אותנו שאלות אשר באמצעותן נבהיר יותר את מטרותיו של הרעש.

אנחנו שש אלוהויות