הפסיכולוגיה של הנשמה- קורס לא למטפלים בלבד

"הפסיכולוגיה של הנשמה"    קורס חדשני, מרץ 2019

האישיות היא קצה החוויה של תנועת התודעה

שנים שאני חוקרת במסגרת עבודתי הטיפולית, מידע שמתאר את תהליכי הרוח לפני, ותוך כדי מעברה באנושי.  בעולם משתנה במהירות דרושה פסיכולוגיה חדשה, שמסוגלת לחבר בין תהליכי התפתחות גלויים ומוכרים לתהליכים סמויים, ששופכים אור חדש על מושג הנפש.

קסם הידע החדשני הזה, עונה באופן לא שגרתי לשאלות כמו -מי אני? או -מה מניע אותי לפעולה בחיי? איךמתהווה האישיות? האמנם רק תורשה וסביבה?

בקורס זה, אדבר על הפסיכולוגיה החדשה : אתאר את תפישת העולם שמהווה לה בסיס, את תכניה, ואת גישת עבודתי.

החדשנות, בתיאוריה/פרקטיקה הזו, היא בהיותה מחברת ומקשרת כל העת בין תהליכים מוכרים אוניברסאליים וניתנים לניבוי של המציאות הנראית לעין, לבין המתרחש במציאות הסמויה שהיא דינאמית ואקראית ואינה שיטתית או ניתנת לניבוי. חווית החיים היא תוצר של האינטגרציה הזו.

"הכל קשור לכל, הכל מתייחס לכל, הכל תלוי בכל" זו אמירה שלקוחה מהפילוסופיה הבודהיסטית אבל גם מפיזיקת הקוונטים שחוקיה מלווים את הקורס החדשני הזה כדי להדגים איך חוקי הטבע פועלים על כל תחומי החיים ובכלל זה הנפש וצפונותיה.

קושי או דילמה, טלטלה או סתם מצב רוח ירוד- עולם הטיפול רגיל להבין את אלו לאור המתרחש במציאות החושית. זהו מבט אחד, חשוב, שיודע להתבונן על החיים דרך עדשה אחת. אבל אנו זקוקים לאינטגרציה בין המציאויות כדי להניע טרנספורמציה.

המידע המתוקשר שופך אור על ההקשר הרחב יותר. תחושה של תקיעות? צומת דרכים? רצון לשינוי שנותר עמום וגם- קשיים, טלטלות בעבודה או במסגרת מערכות יחסים. את כל אלו יש להבין לאור מה שמתרחש לא רק במציאות הנשמתית של כל פרט ופרט אלא גם בהקשר של תהליכים גלובליים ואף קוסמיים.

מתוך כך נחשפים תהליכים שלא מוכרים כלל לספרות הפסיכולוגית: פיצול גרעין הנשמה, נפרדות מדמויות קרמתיות, איסוף רסיסי נשמה, תנועה בין יקומים מקבילים, טרנספורציה של האנרגיה הנשית, מרכיב התהפוכה, אקראיות שמחליפה ליניאריות ועוד הרבה. לא תוכלו למצוא הסברים על המושגים הללו באף ספרייה ארצית ועם זאת, אלו כוחות שפועלים על כולנו ומשפיעים על חיינו. זמן להסיר צעיפים לא?

איך מתנהל הקורס- זהו קורס במתכונת אקדמית, שפתוח לקהל הרחב שוחר ידע, שתר אחר הרחבת התודעה.  נציג נושאים חדשים ומרתקים, שקשורים בהתפתחות הנפש, יחד עם הדגמות חיות בהשתתפות הנוכחים.  כמו כן מוזמנים הנוכחים להעלות שאלות כמוקד לחקירה חדשה תוך כדי המפגש.

חושבים שבחרתם במטפל מסויים בגלל המלצות? תחשבו שוב…

על פי אלו חוקים פועלת הפסיכולוגיה של הנשמה, איך פיזיקה קשורה לזה ומה בעצם ההבדל בין שתי הפסיכולוגיות?

   איך מניעים את הנשמה בכיוונים הרצויים לה?

מהו הפרדוכס שבין תנועת הנשמה לתנועת האישיות?

איך מושפעת הנפש מתהליכים גלובליים או יקומיים?

פסיכופתולוגיה: מה באמת מסתתר מאחורי ה"סמפטומים" שמתוארים בפסיכיאטריה?

מחלות פסיכוטיות, הפרעות נוירוטיות, קוגנטיביות…זו שפה מוכרת. האם יש לרוח "פתולוגיה" ?

האם יש נשמה "לא נורמטיבית"?

וגם-איך להבין תקשור באופן מדעי ואיך כדאי לחשוב על אתיקה מקצועית חדשה

  ועוד…

הקוסמיים ואני נשמח לקראתכם,

הקורס יפתח ב14 במרץ 2019- אורכו 12 מפגשים בני שעתיים

2100-1900  במכון "מופת" קריית החינוך, תא".

עלות – 2950 שח כולל המעמ  ניתן לחלק ל-עד 6 תשלומים

להרשמה לקורס

לוח מפגשים לקורס הוא לוח אקדמי ולוקח בחשבון את החגים

14.3.19
28.3.19
4.4.19
11.4.19
2.5.19
16.5.19
23.5.19
30.5.19
6.6.19
13.6.19
20.6.19
4.7.19