זה סוד הקסם: גלי מוח ויצירת קסמים

אתם כל כך קרובים להבין את סוד הקסם- והוא אינו מצוי רק בהפיכת האגדה למציאות. לא רק כשהרגל מחליקה לסנדל הזכוכית, כשהנסיך נושק לשפתיים וצפרדע הופכת לבן דמות בשר ודם.

הקסם אומר כי יש הסכמה, שברואים במקום מסויים יוכלו לשלוח קרני גמא חוצבות, חודרות פלדה ושריון כדי ליצור תהפוכה במקום אחר ביקום. הן יוצרות כמו "מנהרה" שהמעבר בה מכווץ בין יקומים וזמנים.

 היכולת לכווץ מימדים ופרמטרים שונים משחקת בין קיום לחוסר קיום- של מציאות שנחווית על ידי החושים הפיזיים- אך לא של רגשות!!

 בקסם, אתם מצליחים (את מה שמתקשרים עושים באופן הדרגתי, ככל שהם מתפתחים)- ליצור במוחכם קרני גמא, שיעילים לכם היכן שיש צורך לפוצץ ולחדור שריונים. כשכך אתם עושים עם כוחה של אמונה ורצון עז, אתם למספר שניות הופכים ל"בלתי נראים" בעבור עצמיכם. אתם "מאבדים את עצמכם" הפיזי לדעת, כמו עיוורון ושכחה פתאומית של המוחשי. זו הסכמה להשאר במצב הוויה אלוהית, שלשניות מאבדת את תבנית הגוף כולל התפישות שקשורות בפיזי (כמו בעת שנת חלום).

 אז פורצות הקרניים, בולטות ממרכז הגולגולת, עוברות כחץ מקשת דרך צ'קרת הכתר, חוצות עולמות ויקומים, ומוצאות מתוך כוונה והנחיה פנימית את המקום ביקום שם מצויה החלופה.

 לפתע פתאום- מתכווצים הזמנים, מתכווצים היקומים, והכל הופך להיות נוכח בתוך גרגר אחד קטן של מציאות, בתוכו הכל נגיש ואפשרי. כאילו לא מתקיימת פיזיקה בעלת תבניות מגבילות.

 ברגעים אלו אתם מחוללי קסם, והבלתי אפשרי הופך לאפשרי. ברגעים הללו מגיעה התשובה ואתם מוצאים את שחיפשתם ולא מצאתם. ברגעם הללו מתדפק על דלתכם משהו לו יחלתם ואליו התפללתם.

 ברגעם הללו אתם נותרים עם עצמיכם, המומים והלומים ושוב משליכים החוצה את כוחכם כשאתם אומרים: "איזה מזל, אלוהים אוהב אותי… גורלי שפר עלי"..

אז מתפוגג לו הקסם כי אינכם מבינים שכל המתרחש באופן הזה בחייכם הוא פרי עבודתכם.

כיצד תפתחו את הקסם בחייכם? אתם זקוקים רק לדרך האמונית שלכם אותה אתם עוברים בשנים האחרונות, לאט ובהתמדה.

 הלומדים לפתח את תודעתם יודעים לצוד את אותן קרני גמא חמקמקות וככל שהן צומחות במוחכם, הן נגישות ובעלות יכולת שהיה. אז, יכולתכם לחולל קסמים בחייכם מתפתחת.

 קרני גמא הן קרניים שבכוחן לצמצם את הפערים בין העולמות ובין היקומים והן מאפשרות חיבורים חדשים בין רוח וחומר.