כאב ליבו של אלוהים

"כדור הארץ מפזר באופן חדש את האנרגיה הסולארית שנקלטת בו, בהתאם להסכמותיו החדשות עם פלנטות נוספות. הפיזור הוא אחר בשל התעוררותם של מטענים האנרגטיים- קרמתיים שלכם המצויים במעבה האדמה בעיקר מתחת לאגמים והרים מסוימים. התרבות שפיתחתם טמונה ביכולות שלכם לחוש. מה שאתם עושים מכוון בעיקר אל חמשת החושים המוכרים לכם. אך זה גם מה שכאב לאותה אלוהות מיוחדת, יהווה, שקיבלה על עצמה לטפח את הקרמה הפלנטרית. הוא הכאב שכואבים אלו שמרגישים נטושים בעולמכם. גם אלו אשר אינם יודעים לבאר לעצמם מהיכן מגיע הכאב.

בעולם הישן יש עשיר ועני- בחדש יש מתקשר ולא מתקשר

בעת תקשור, גלי גמא יוצרים תשתית נאמנה שבין תודעה אנושית והיקום. הם מתפצלים לגלי משנה כך שרטט הגל מאיץ מהלכים, ואז שוב מתפצל הוא ומאיץ, וכך הלאה עד שהופך הוא לראש חץ, שמפלח את שבכת התודעה ומסוגל להגיע לעולמות נסתרים.

שואה של עם- תקומה של עולם

כשמסרו אנשים אלו את נפשם השתחררה אנרגיה אלוהית בכמויות עצומות כך, שהיה בכוחה לשנות את מסלול תנועת הפלנטה. זו היתה שואה שתקומה בצידה, כפי שיודעים אתם. כאשר פלנטה מחליטה על פעימת כדור חדשה יש צורך שכלל הנשמות יחזרו הביתה. כך קרה מספר פעמים. כדור הארץ לעיתים סוטה ממסלולו המיועד בשל מעשיהם של בני האדם, כך בסיפור אטלנטיס, בסיפור המבול ועוד.