מה נמסר ב21.12.12?

וכעת לאחר חציה עמוקה שכזו, משוכפל לו גרעין נשמתי והופך ל- 2 גרעינים. מדוע יש צורך לשכפל את גרעין הנשמה בעת מעבר ממימד של אחד למימד של רבים?- גרעין אחד אוחז בתוכו את כל זיכרונותיה, את ניסיונותיה, רצונותיה של נשמה, את סך החוויות שלה וכל מה שבאה היא לעשות ע"פ תבונתה וע"פ האופן בן השכילה לעבור דרך חומר. והגרעין השני- הוא מכיל את הזרז. הוא מכיל את הפולס החשמלי, את המניע , את הקטליזטור.

הקשר בין תופעת האפילפסיה ותנועת כדור הארץ ממימד למימד

לפעמים המוח שלכם מייצר "קצר חשמלי" שמתבטא בהתקף אפילפטי. האונה הימינית היא זו שמסמנת למוח כי "יש צורך בקצר". מכיון שזוהי אונה השראתית, "חסרת זמנים", חסרת תכלית, סדר וארגון מובנים. היא מעגלית ומאפשרת, ויכולתה להחליף אנרגיה עם היקום שונה מהאונה השמאלית. לאור אלו, היא היחידה שיכולה לסמן על קצר אפשרי.

רוחות חזקות מנשבות וטורפות את הקלפים

אנחנו אמרנו כי הדבר מתיישב עם תמורות ושינויים ברחבי היקום, אשר סוללים את הדרך להתפתחות שלכם וההפך. אמרנו כי לראשונה אנו חושפים בפניכם כי גם אצלינו ישנן בחירות מסוימות.. כריתת בריתות חדשות לקראת הסכמות חדשות. אנחנו חושפים בפניכם מועצות אנרגטיות רבות ושונות, אשר ככל שהזמנים מואצים ומביאים לכך שחלקי יקום מנוכרים מתקרבים כך הצורך לשתף פעולה בדרכים חדשות עולה, ולא ניתן להניחו בצד כפי שהיה עד כה.

אחד מאיתנו פורש לדרכו: שאלות ותשובות

בעקבות התקשור האחרון על פרישתו של יהווה (שאינה חדשה, אגב, ) הרבה ביקשו לשאול: מה יעשה ולאן הוא הולך? התשובה מצויה בתקשור שלפניכם, בכל זאת ביקשתי את מילותיו האישיות: "מבקש הוא להיאסף כדי להתארגן ולנוח. הוא וותיק, עייף וכבד, כדבריו, ומבקש לאפשר למשב רוח רענן יותר להמשיך ולשאת את הדרך עימנו.אין חלק ביקום שמנוהל על ידי אותו כוח אנרגטי, יוצר ובורא לעולמי עולמים ולנצח נצחים. הדבר נוגד את כוח התנועה, את ההתפרשות, ההתפשטות, את הוויברציה, אשר מצד אחד אוספת, מכילה ומארגנת את הכל, ובמקביל ממשיכה להתעלות, מוסיפה עוד נדבך ועוד נדבך…