אני אדוני, אלוהי צבאות- מוסר את צוואתי

אני אדוני , אלוהי צבאות מוסר בזאת את זו הצוואה אשר אני בוחר למסור בעבור תושבי כל הפלנטה .אלוהות נוצרת בידי שכינה, ומקור גדול בדיוק כמוכם- עם שלל איכויות ועם דופי אחד קטן. החיים על פני האדמה: הפעימות על פני פלנטת ארץ הם הניסיונות שלי, יהווה, להשלים את החתיכה החסרה.. בכל פעם ששבתם- בשמי שבתם. כל ידיעה הנובעת משכלכם -חכמה היא, וכל מה שמלמדים אתכם רגשותיכם והאינטואיציה הגבוהה שלכם, בינה היא. אין מעל לבינה אלא בינה נוספת. היא כורכת בתוכה את החכמה אך לא ההפך. הפעם אני פונה אליכם בפעם האחרונה ואומר לכם שכדור הארץ רכש לו את בינתו: לפניכם כ20- 25 שנות מעבר המתחילות בעוד חדשים ספורים.

12.12.12.: יום העצמאות לכדור הארץ

מרכבה של כוכבים נעה במהירות וחוצה את שדה אנרגטי, המצוי מימין לשביל החלב המוכר לכם. זו מרכבה אשר כשהיא חוצה את השדה האנרגטי היא מחוללת בו תמורה ותמורה זו היא שתוכננה במהלך עידנים.

חלקיקי התודעה, עליהם אנו משוחחים אתכם טיפין טיפין בשנים האחרונות, משנים את כיווני ההסתברות שלהם. הם משנים את האופן בו הם סבים אחד סביב השני ואת האופן בו הם מתרכבים זה עם זה.(חלקיקי התודעה, חלקיקי תודעה ב')אתם תחושו בתוככם שינויים בלתי ניתנים לשליטה. בתוככי הד.נ.א הנשמתי שלכם יחולו שינויים, אותם לא תוכלו לנווט, ואת תוצאותיהם תוכלו רק להרגיש, בכך שתבינו הרבה יותר טוב לאן אתם צועדים: המציאות תראה לכם צלולה וברורה הרבה יותר.