לא יהיו אלו המנהיגים הנוכחיים שלכם

אולם לא יהיו אלו המנהיגים הנוכחיים שלכם. לא אלו מסוגלים להוביל תפישה עולמית חדשה. מנהיגכם החדשים אינם מוכרים לכם: אתם צריכים לגלות אותם. זה הזמן לחירות הזו: החירות לומר כי כל מה שהיה עד כה, וכל הדרך שבה ניהלתם ונוהלתם היא כעת סוג של מזכרת בשבילכם, אותה תמסגרו ותתלו יום אחד על קיר לצורך זיכרונות יפים.

לא תוכלו להמשיך ולנהל את חייכם כפי שהורגלתם עד עכשיו

לא רק אמצעי התקשורת יודעים לדבר על החלטות ותהליכים שמתרחשים כעת במסגרת פוליטית. אנו מנחים אתכם: לאלו שעיניים בראשם ושכל בקודקודם, לפרוץ עם המחאה שלכם בדרישה שהחלטות מהסוג הזה לא יתקבלו ללא שותפות נציגותית של העם שבחייו מדובר.

הפלנטה בסכנה- חלק ב'

המהפך התודעתי הזה מבקש, שאתם תבינו כי אם אתם תפעלו כעת דרך של תוקפנות, הגם כי היא תהיה מוצדקת רציונאלית, ההובלה שנטלתם והמשמעות הקרמתית יקומית שמתייצבת בימים אלו מאחורי עמכם, עלולה לגרום לכך, שרצף של פוגענויות ותוקפנויות עולמי יחריד את הפלנטה.

עליכם להבין שהפלנטה שלכם בסכנה

מה שעליכם לעשות ראשית דבר הוא להבין שהפלנטה שלכם כן נמצאת בסכנה ואף שאנו מוסרים כי הדברים אינם ברורים או חד משמעיים אנו רוצים להפוך אתכם ערים. אפילו במחיר הכעס שלכם על כי הדברים שנמסרים לכם עלולים לעורר בכם תרעומת, חרדה, כעס על מתקשרים שמוסרים את הדברים… אולם למתקשר אין יכולת לבחור את התוכן שאנו מעבירים דרכו, יש לו יכולת לומר: "אני גונז את המסר הזה איני מוכן לעמוד מאחוריו".