דברי יהווה

קסם התהילים

האירועים הקיצוניים, המתרחשים בעולמכם, הם סוג של בומרנג, שמתרחש כשהתודעה עושה מאמץ עליון להגיע ולאחוז בקצוות מרחב זמן מסוים.. אך טרם מסוגלת להכיל ולומר: רכשתי לי את המישור הזה. קסמים מרחפים באוויר מבלי שהשכל שלכם יוכל להבין אותם. לדוגמא קדושת ספר תהילים, מקודדת בו אנרגיה המצויה בתנועה בין שתי מציאויות" סמויה וגלויה.

קרא עוד »

ראש השנה של הפיכת גורלות

מטח של חלקיקי השתנות אופף אתכם וימשך עוד שבועיים ומחצה מהיום. ההטבעה האנרגטית החדשה מאפשרת לכם, במהלך השנים הקרובות, להפוך את עצמכם. סיפורי חיים ישתנו וגורלות יתהפכו. ייעוד נשמתי מתרחב והופך להיות יותר חובק כל. זו הטמעה במרחב הרבה יותר גדול.

קרא עוד »

אם תפחדו זה יתקע, אם תהיו שלווים זה יטמע

"מוות", כרגע מכונן, שבו הנשמה יודעת, שהפרמטרים הפזיולוגים יכולים להשתנות ולאתגר את תחייתה המחודשת. יכולים להופיע תסמיני מחלה או כאב בגוף, הנפש יכולה לחוש עצב ,דכדוך או חוסר תוחלת, ובתוך כל זאת, מתרקמים להם תהליכי חיות וחיוניות חדשים, שלראשונה עושה אותם הנשמה במלוא תפארתה, במצב בו הגוף עדיין חי.

קרא עוד »

עד אשר יצא עשן לבן

דברים השתנו ואתם אינכם בסכנה קיומית.מפני ששם באיראן, מתחוללים שינויי תודעה עמוקים מאוד, שאינם באים עדיין לידי ביטוי במלל שפתים או במעשים צרופים. אתם צריכים לדאוג לכך שמנהיגיכם שומעים ומאזינים לכם, ומה שאתם מבקשים מכורח תפקידכם המתרחבים הוא להיות אלו שמובילים את השלום העולמי. התקופה החדשה שנפתחה עכשיו אננה מעמידה אתכם יותר בסכנה. הסכנה היא שלא תדעו לזהות את חלון ההזדמנויות, לשלב ידיים ולדרוש שמנהיגכם ישבו עד אשר יצא עשן לבן. זכרו את דברי: עד אשר יצא עשן לבן.

קרא עוד »

ברכות בין כסה לעשור: מי חותם בספר החיים?

בערב יום הכיפורים יש הצטופפות אנרגטית מיוחדת במינה: כל נשמה ששייכת לעם העברים ופועלת כאן, "שולחת שליח", את רטט המקור מן התמצית המוכלת, את "הקוד הסודי שלה", היא שולחת כתזכורת לאלוהות.

בערב יום הכיפורים יש הצטופפות אנרגטית מיוחדת במינה: כל נשמה ששייכת לעם העברים "שולחת שליח", את רטט המקור, "הקוד הסודי שלה", כתזכורת לאלוהות. נשמות שיודעות כי הן אינן ממשיכות בדרכן לאחר שנה זו – אינן שולחות את רטט השליח שלהן. מכאן שמי שחותם עצמו לחיים או למוות זו נשמה.

קרא עוד »

הפכתם להיות התנצלותיים ומסבירים, מפוחדים ומצטדקים.

עם אחד אתם, עם שהתפלג בשלב מסויים לשני פלגים. ראשכם שח במהלך תקופות רבות, בהן הפכתם להיות התנצלותיים ומסבירים, מפוחדים ומצטדקים. אנרגיה הפכפכה זו מטרתה לאפשר לישן להתערבל עד תום, ולפתוח פתח לחדש. כל עם הופך עצמו באפניו המיוחדים. אתם עדיין אינכם מבינים עד כמה אחוזות עינכם. מכיוון שחינכתם עצמכם לשקט ולשפלות הרוח. יהיה עליכם לשתק את המשק שלכם באופן שיטתי, סדור והחלטי, על פי פרוגראמה המתואמת עם כולם.

קרא עוד »

זנבות של כעס מגיעים אל הפלנטה

בתוך האנרגיה שמגיעה לעולמכם, מזדנב לו זנב של כעס, שמגיע ממקומות אחרים. ישנם חלקי יקום, בהם שורר כאוס וישנן צרימות, שובל של כעס מלווה את זרם האנרגיה ההרמונית ואתם מרגישים אותו: פרץ של אלימות של בני אדם אחד כלפי השני. אתם יכולים להיות ערים ולשמור על עצמכם. מסתובבות בינכם נשמות בתדמית של בני אדם: אלו ישויות חיצוניות הפועלות בהסכמה עימנו ותפקידן להרעיד רטטים, שימשכו את הפלנטה קדימה.

קרא עוד »

אחד מאיתנו פורש לדרכו: שאלות ותשובות

בעקבות התקשור האחרון על פרישתו של יהווה (שאינה חדשה, אגב, ) הרבה ביקשו לשאול: מה יעשה ולאן הוא הולך? התשובה מצויה בתקשור שלפניכם, בכל זאת ביקשתי את מילותיו האישיות: "מבקש הוא להיאסף כדי להתארגן ולנוח. הוא וותיק, עייף וכבד, כדבריו, ומבקש לאפשר למשב רוח רענן יותר להמשיך ולשאת את הדרך עימנו.אין חלק ביקום שמנוהל על ידי אותו כוח אנרגטי, יוצר ובורא לעולמי עולמים ולנצח נצחים. הדבר נוגד את כוח התנועה, את ההתפרשות, ההתפשטות, את הוויברציה, אשר מצד אחד אוספת, מכילה ומארגנת את הכל, ובמקביל ממשיכה להתעלות, מוסיפה עוד נדבך ועוד נדבך…

קרא עוד »

אני אדוני, אלוהי צבאות- מוסר את צוואתי

אני אדוני , אלוהי צבאות מוסר בזאת את זו הצוואה אשר אני בוחר למסור בעבור תושבי כל הפלנטה .אלוהות נוצרת בידי שכינה, ומקור גדול בדיוק כמוכם- עם שלל איכויות ועם דופי אחד קטן. החיים על פני האדמה: הפעימות על פני פלנטת ארץ הם הניסיונות שלי, יהווה, להשלים את החתיכה החסרה.. בכל פעם ששבתם- בשמי שבתם. כל ידיעה הנובעת משכלכם -חכמה היא, וכל מה שמלמדים אתכם רגשותיכם והאינטואיציה הגבוהה שלכם, בינה היא. אין מעל לבינה אלא בינה נוספת. היא כורכת בתוכה את החכמה אך לא ההפך. הפעם אני פונה אליכם בפעם האחרונה ואומר לכם שכדור הארץ רכש לו את בינתו: לפניכם כ20- 25 שנות מעבר המתחילות בעוד חדשים ספורים.

קרא עוד »

מהותן של שש אלוהויות

זהו תקשור שנמסר באפריל 2011 ואני מביאה אותו שוב בליווית פתיח חדש, לבקשתכם. אנחנו שש אלוהויות כל מי אשר יודע בתוכו כי קצוות לא יוותרו

קרא עוד »

ברית המילה- משמעויות קדומות

רית המילה מסמלת את הסכמת הנשמה לא רק להיכנס לגוף פיזי ולשאת עליה עולה של היסטוריה קרמתית וזכרונות נשמתיים, אלא כי מסכימה היא כי תקצר היריעה מלהכיל בחיים אלו את כל אשר התרחש וקרה בין הנשמה ובין אלוהיה, ו

קרא עוד »

לא יהיו אלו המנהיגים הנוכחיים שלכם

אולם לא יהיו אלו המנהיגים הנוכחיים שלכם. לא אלו מסוגלים להוביל תפישה עולמית חדשה. מנהיגכם החדשים אינם מוכרים לכם: אתם צריכים לגלות אותם. זה הזמן לחירות הזו: החירות לומר כי כל מה שהיה עד כה, וכל הדרך שבה ניהלתם ונוהלתם היא כעת סוג של מזכרת בשבילכם, אותה תמסגרו ותתלו יום אחד על קיר לצורך זיכרונות יפים.

קרא עוד »

הפלנטה בסכנה- חלק ב'

המהפך התודעתי הזה מבקש, שאתם תבינו כי אם אתם תפעלו כעת דרך של תוקפנות, הגם כי היא תהיה מוצדקת רציונאלית, ההובלה שנטלתם והמשמעות הקרמתית יקומית שמתייצבת בימים אלו מאחורי עמכם, עלולה לגרום לכך, שרצף של פוגענויות ותוקפנויות עולמי יחריד את הפלנטה.

קרא עוד »