מדע וחקר היקום

מי מפחד מתקשור? מבט אינטגרטיבי על יכולת התודעה לשוחח עם היקום

מאמר זה מהווה ניסיון חלוץ להסביר את התופעה, בה התודעה האנושית משמשת כלי לחקירת טבע המציאות הטראנספרסונלית, שמצויה מעבר לתפישת החושים, ולהציגה ככישור אנושי זמין לכל. הוא דן בקשיי הממסד המדעי והאקדמי להתמודד עם התופעה, ומביא עדויות לכך שהמדעים השונים (פילוסופיה, פיזיקה, פסיכולוגיה) בדרכם תומכים בקיומה של מציאות טראנסדנטאלית המצויה עימנו בקשר.

קרא עוד »

קסם התהילים

האירועים הקיצוניים, המתרחשים בעולמכם, הם סוג של בומרנג, שמתרחש כשהתודעה עושה מאמץ עליון להגיע ולאחוז בקצוות מרחב זמן מסוים.. אך טרם מסוגלת להכיל ולומר: רכשתי לי את המישור הזה. קסמים מרחפים באוויר מבלי שהשכל שלכם יוכל להבין אותם. לדוגמא קדושת ספר תהילים, מקודדת בו אנרגיה המצויה בתנועה בין שתי מציאויות" סמויה וגלויה.

קרא עוד »

הפעם אני זקוקה לעזרת כולכם

מסתמנת אפשרות להניע מחקר בארץ לגבי תהליכים במוח בעת תקשור, כפי שנעשה (ועדיין) לגבי מדיטציית מיינדפולנס. אם אתם בעצמכם, או מישהו שאתם מכירים, הנכם/הינם בעל עניין ובעיקר רקע והכשרה לעריכת סוג כזה של מחקר מוח, כחלק מלימודים לתואר שני או שלישי או פוסט דוקטורט, אנא צרו עימי קשר.

קרא עוד »

התנועה החדשה של זמן, מרחב וחומר

כשזמן עוצר מלכת- חומר נעצר. רבים משתתפים בתחושת "קורבנות סביבתית " לפיה הדברים אינם מתרחשים לפי הצפי, יש תחושה של הפרת האיזון בין השקעה, מאמץ ותגמול. תחושה מטרידה שאין תגמול חמרי הולם למאמציהם, להשכלתם או יכולותיהם ולאופן שבו בנו עצמם עד כה.

קרא עוד »

אתם יכולים לקום מחר בבוקר ולהחליט שאתם פועלים ללא הפחדים שלכם.

הירח פיתח יכולת הכלה יותר גדולה כי הוא נושא בתוכו את אוסף הרטטים הסמויים, ה"סודיים" של הפעילות המוחית והרגשית של תושבי הפלנטה.

כאשר הירח מכיל את עצמו טוב יותר, אתם מפתחים תהליכי מודעות בקצב מואץ יותר כי הרי מה היא התפתחות מודעת אם לא חשיפת הלא מודע,והפיכתו למודע, גלוי ואפשרי?

השמש איננה אותה שמש, מכיוון שהעומס של החלקיקים, שהופכים את הקרניים שלה מרכות ומלטפות לשורפות, הופך גדול יותר, ולכן היא יכולה להאיץ תהליכים בתוככם ועל פני הפלנטה שלכם מהר יותר.

קרא עוד »

מטאפיזיקה של שינוי דפוסי מציאות

איפה שהרוח מצליחה לשנות את המגנטיקה הארצית המוכרת, ויוצרת תהודה מגנטית אחרת, שם נוצרת האופציה לשינוי מציאות. זו פיזיקה חדשה ישנה.כך עובר עולמכם מהפאזה המוצקה והפיזית שלו לפאזה האלוהית רוחנית שמאפשר את ראיית האל חושי על פני החושי תהליך שיקח עוד הרבה זמן שכן מדובר במיצוי החוויה החושית.

קרא עוד »

מחלת הגוף- קריאה לעזרה או שירות ליקום?

מחלה היא פגיעה בשלמותה של רקמה אנרגטית שרוטטת על פי מטריצה מסוימת. המחלה פורצת כשנשבר השלם והנשמה אינה מצליחה לפרוש את האנרגיה שלה כך, שישמרו קשרים עם השלם סביבה. לבחירה באיבר או מערכת בגוף כנושאי המחלה, יש סממנים ברורים שמעבירים מסר ליקום: איפה זקוקה הנשמה לעזרה? נשמות שמסכימות לתת שירות, אם בני האדם לא עושים את השינויים הנדרשים כדי להתעדכן, הם עלולים לפתח תסמינים שונים: הנשמה תקרא לעזרה, היא תרצה ליצור הסתנכרנות חדשה באמצעות היקום, שתאפשר לה להישאר בשלם.

קרא עוד »

תודעות מפותחות שנמצאות ביניכם מהוות זרז אלקטרומגנטי ל- DNA שלכם להתפתח

יש לנו קשר כבר עכשיו עם תודעות חיצוניות בדמות אנשים שמסתובבים ביננו . יש להם תפקיד, ויש להם מטרה: תפקידם הוא לגרות אתכם לפעולה, לסנכרון, לתהודה מגנטית חדשה ולחיבור למקורות האלקטרו מגנטיים שמאפשרים לכם יצירתן של צ'קרות פלנטאריות חדשות. שינויים פיזיולוגיים כמו תחושת העור, משמע אזניים וראיה פנימית מתחוללים, וסלילי ד.נ.א ממשיכים להתפתח.

קרא עוד »

כאב ליבו של אלוהים

"כדור הארץ מפזר באופן חדש את האנרגיה הסולארית שנקלטת בו, בהתאם להסכמותיו החדשות עם פלנטות נוספות. הפיזור הוא אחר בשל התעוררותם של מטענים האנרגטיים- קרמתיים שלכם המצויים במעבה האדמה בעיקר מתחת לאגמים והרים מסוימים. התרבות שפיתחתם טמונה ביכולות שלכם לחוש. מה שאתם עושים מכוון בעיקר אל חמשת החושים המוכרים לכם. אך זה גם מה שכאב לאותה אלוהות מיוחדת, יהווה, שקיבלה על עצמה לטפח את הקרמה הפלנטרית. הוא הכאב שכואבים אלו שמרגישים נטושים בעולמכם. גם אלו אשר אינם יודעים לבאר לעצמם מהיכן מגיע הכאב.

קרא עוד »

בעולם הישן יש עשיר ועני- בחדש יש מתקשר ולא מתקשר

בעת תקשור, גלי גמא יוצרים תשתית נאמנה שבין תודעה אנושית והיקום. הם מתפצלים לגלי משנה כך שרטט הגל מאיץ מהלכים, ואז שוב מתפצל הוא ומאיץ, וכך הלאה עד שהופך הוא לראש חץ, שמפלח את שבכת התודעה ומסוגל להגיע לעולמות נסתרים.

קרא עוד »

מהי ההסתברות שלא תשובו לפלנטת ארץ?

תקשור ומדע צועדים ביחד ביחס להתהוות עולמות דומים נוספים. איך אנו משפיעים על היווצרות עולמות נוספים? אלו מאיתנו שהסכימו הפעם לפעימת חיים מואצת- יבחרו אם לשוב לכאן. איך ומתי זה יקרה?

קרא עוד »

בריאת האדם- קיבוץ גלויות אלוהי

בני האדם הם תופעה יפהפיה, שמבטאה חיבור בין חלקי יקום שונים. חלקיקים אלו נאספו והתמצקו ברחבי היקום, ויצרו הקשרים בינהם ונוצר האדם. לא נולד האדם לא מן האדמה ולא מן האפר. האשה, בת האדם, לא נולדה מצלעו של איש. כל אלוהות שמה את ידה ושלחה שליח בדמות חלקיה האנרגטייםלמה הדבר דומה? לאופן שבו אתם מנהלים את גופכם שלכם- הטריטוריה בה אתם מושלים. היה זה תהליך אבולוציוני אותו אתם מכירים בחלקו.

קרא עוד »