טיפול וייעוץ

באמתחתי כשלושים שנות טיפול הוראה והדרכה, ושנים רבות של חקירה והוראה אקדמית. את הללו אני רותמת לטובת ההתפתחות שלכם.

טיפול/ייעוץ בשיטת בירנבאום מכוון, בין השאר, אל היכרות עם חלקים נוספים וגבוהים של ה"עצמי" על מנת ליצור קשר רציף בין חלקיו השונים, את חלקם אין אנו זוכרים… כתוצאה מכך מתרחבת ומשתנה תפישת האדם את עצמו (מי אני?) ובהמשך משתנה גם יכולתו ליצור לו את מציאות חייו בהתאם. ההתפתחות הרגשית של הנשמה -הוא תחום החקירה העיקרי שלי ומשתלב עם נסיוני העשיר בפסיכולוגיה האנושית.

גישת העבודה,אותה פיתחתי, משלבת בין עולם הרגש האנושי –אישיותי המוכר, לבין עולם הרגש הנשמתי הרחב ביותר. הקשר שלי עם הישויות המסייעות בידי מאפשר לי ראייה ממוקדת מחד ורחבה מאידך של אופיה ותולדותיה של הנשמה, ופיתחתי שיטת התבוננות וטיפול שמקשרת בין שלושה רבדים של ה"עצמי" : העצמי האלוהי, העצמי הנשמתי והעצמי האישיותי.  המידע שנמסר ב"מפת דרכים " זו הוא בהיר, ממוקד ומדויק.

פגישת הערכה ראשונה: אפשרות לקבל מענה לשאלות או סוגיות עכשוויות. מעבר לכך מוסרים הקוסמיים מידע נוסף על פי ראייתם. מידע זה לא ניתן לנבא אותו והוא מבטא את מה שחשוב ונכון לאדם להיחשף אליו ברגע נתון. המידע מחבר בין נשמה ואישיות ובין תהליכי התפתחות של הפרט לבין תהליכים קולקטיביים של הפלנטה ובכלל. 

ליאורה בפעולה

לקרוא עוד על עבודתי מפגשי טיפול בהמשך, על פי צורך, הם בני שעה אחת. "לפני שנה וחצי בעקבות לחץ מנטלי ורגשי בלתי נסבל ממש על גבול איבוד שפיות הגעתי לליאורה : בעבודה אינטנסיבית של שנה וחצי, שבהם התוודעתי לפחד הנשמה ולהשפעות שיש לה על כל תחומי החיים החל ביחסים חברתיים , מערכות יחסים ועד פרנסה הבנתי שאין לי ברירה אלא להתמודד עם זה או לחדול . ניתן לתאר את זה כקפיצה מצוק בחושך כשאתה צריך למצוא בעצמך את האמונה שלמטה מישהו יתפוס אותך ולא ייתן לך להתרסק והמישהו הזה בצורה פרדוקסלית הוא – אתה . זה תמצית התיקון כמובן שאי אפשר לעשות את זה לבד . העבודה הפרטנית במידה ואנחנו פתוחים ומוכנים לקחת אחריות ובמיוחד לא לשפוט את עצמנו עם ליאורה היא יחידה במינה כי השילוב של כלים פסיכולוגיים שעובדים ברמת האישיות ותקשורים שבעצם המסירה שלהם והשמיעה שלהם משפיעים ישירות על ניצוץ הנשמה, מעוררים אותה מתרדמת ארוכה אל הדרך או החוזה שהיא חתמה עליו כדי לתקן קארמה ולפתוח דף חלק . השילוב הזה הוא לא יסולא בפז ויש לנו מזל גדול לפגוש מורה דרך כמוה שמאפשר את זה . כמו שאני רואה את זה הנשמה של ליאורה ושל כולנו עברו אינספור גלגולים ובחירות שהביאו אותם לנקודה הזאת שהיא חד פעמית . זה לא יחזור על עצמו .לפחות לא ככה . לכן מי שמרגיש שדוחף אותו איזשהוא כוח, רצון בלתי נשלט לשינוי שהרבה פעמים מתחפש כדיכאון כי זו דרכה של הנשמה לצעוק לנו באוזן יש לו פה ממש כרטיס חיש גד עם זכייה בטוחה . צריך רק לא לפחד לגרד ולגלות מה כתוב שם . ומה שכתוב שם זה תמיד לטובתנו בסופו של יום . היום אחרי שנה וחצי של עבודה אינטנסיבית שעדיין נמשכת חיי החברה שלי השתפרו פלאים , אני מנהל זוגיות מעצימה, היצירתיות שלי פורחת והיחסים עם הבן שלי הולכים ומשתפרים . נכון , עדיין יש קשיים , מהמורות בדרך ותמיד יהיו . אבל הפחד להתמודד איתם נעלם כי אני יודע שלא משנה מה יקרה היקום תמיד שולח לנו עזרה . צריך רק לבקש . זה פשוט עד כדי כך . אמר פעם מישהו חכם : " אלוהים שם את הדברים הכי טובים בצד השני של הפחד" . אז תלכו עם הדחף לצד השני , לגדה השנייה ותפגשו את עצמכם מחייכים שם".    בני שמש.    לקביעת פגישה יש להתקשר ל- 052-4495666, המפגשים מתקיימים בהוד השרון, אפשרות לעבודה בסקייפ במקרה הצורך.