הון ושלטון אמרתם? אין לכם מושג עד כמה!

אנחנו שש אלוהיות ומועצות נילוות,

שלום רב,

"אל תהיו מתבוננים, אל תהיו מבקשי עצה מבחוץ, אל תהיו החלק שאינו יודע ופושט ידיים בתחינה, כאילו אין לכם יכולת לדעת מה לעשות..כאילו האנטיביוטיקה שלכם עובדת רק אם יזריקו אותה מבחוץ.

עולם ארץ המבקש לרפא את עצמו, ראשית ירפא את מחלת הכוח והכוחניות ואת התאווה של קבוצות כוח דיקטטוריות לתאוות כוח בלתי נלאית, שאומרת לעצמה, שהעולם במהלכיו החדשים, המשתנים הוא "לא עולם שראוי לחיות בו".

אתם, עד היום, נתונים לחסותה של קבוצת צמרת עולמית, הלוחצת ורוחצת את ידי חבריה, בעוד ממון מועבר בשם הקבוצה ממקום למקום, על מנת לארגן סדרי עולם, על פי סדרי העדיפויות של אותה קבוצה.

הון ושלטון אמרתם? אין לכם מושג עד כמה.

זוהי קבוצה המורכבת בחלקה מראשי מדינות, וחלקה מאנשי בצע עתירי מליארדים. כוח מביא איתו יכולת לסחור בידע, עצמה והפחדה הופכים למנווטים של הידע, שאמור לפתח את הפלנטה שלכם.

 אלו אנשים שהתרגלו משחר הולדתם להחצין את היכולות שלהם ולא לסמוך על הפנימיות. אלו נשמות שאיבדו כיוון, הסתאבו והתרשלו במסגרת החבירה לחומר, הסתנוורו מיופיו של הנוצץ ומן היכולת להגדיל להרחיב את הזהב, את אבני האודם היפות.  עוד ועוד גדלה החמדנות, עוד גדלות עיניים, עוד ועוד יודע הכסף ליצור את עצמו, לשלוח זרועות ולהשיג גם את מה שלא צמח בערוגת הבית.

אלו נשמות שמרוב שסוגדות הן לעגל הזהב נוצרה הריקנות מבפנים. תאוות כוח, שררה ושלטון מייצרת התקה של תשומת הלב מן הפנים אל החוץ. חוויה שהיא נרקסיסטית בבסיסה, בשל היכולת להיות נוכח, בולט, שולט ומנהל, וכדי שלא לאפשר לחוויה הריקנית, משוללת התוכן ,חוויה שהתוכן האלוהי הפנימי נעזבו בה- להיות נוכחת.

 נותרו אנשים אלו כאחוזי אמוק בנוצץ ,בפיזי, באשליה, במה שבא והולך ומתפרק ונותר באדמה, וככל שתחושת הכוח מתעצמת כך מאבדת הנשמה מתחושת המודעות העירנית לאלוהות וליקום. מסתכסכים ומסתאבים הם בינם לבינם עד אשר בן האדם כל כולו מזדהה בתוכו עם החומר, עם התבנית והצורה, מאבד את פנימיותו ואינו ער למהות האלוהית.

הפיזי, שהופך לחזות הכל, מאבד את הקשר עם הרוח עצמה, עם התבונה הגדולה ועם השותפות. האחיזה רק מתחזקת והולכת ונוצר חלל מפוחד מבפנים, וככל שהעולם הופך למודע יותר והטרנספורמציה הפסיכו רוחנית מתרחבת כך אותו חלק מגובש, מפוחד ויבש נאחז הוא. בימים אלו ובחדשים הקרובים יעשה חלק זה של העולם ככל שביכולתו כדי שלא לאפשר את האבולוציה שמרעידה אמות סיפים.

עולמות של מעלה זעים כשאתם מתעוררים, תנודות אדירות מימדים משברות גלים אנרגטיים ברחבי היקום מתרחשים, זוהי טרנספורמציה של מעלה שמביאה בכנפיה את זו של מטה.

עולמכם, עוד הרבה לפני שהתמצק והתגבש, הינו מהות אלוהית, בדמותינו ובצלמינו. יודע העולם לרפא את עצמו ולגדל את מה שנחוץ וצריך בכל מקום. יודע העולם אטמוספרה מהי, כבידה מהי, יודע הוא את יחסיו עם פלנטות אחרות, מלא בינה הוא, כשם שאתם בתוככם כאלו.

אותם חסרי תוכן פנימי -ידעו במי לגעת. נגעו הם בראש החץ, בבינה הפלנטרית, בשכל החוקר המטווה את ההתפתחות המדעית שלכם ; המדע חובק הכל ואמור לסייע לכם לפתח ולרפא את עצמכם, כי כך רוצה הכדור שלכם, כי כך נכון שכל מהות תעשה במצב של צרה וצוקה.

 כשמדענים הולכים אחר צו הלב כדי לרפא ולקדם אתם יכולים לפתח דגן חדש שיפתור בעיות רעב, ולתת מענה לתחלואים שגובים חיים ברחבי העולם.

אך משכוחניות, או כניעה לה, ותאוות בצע מעוורים את עיני החוקרים, משמדע הופך בחלקו להיות מובל על ידי אותה קבוצת צמרת, עולמכם מתנדנד ומתכדרר, ונדרש למהפכות מהסוג שאת חווים כדי להתייצב על דרך של מלך.

כשאין אתם מתערבים בעזרת הכוחניות הפנימית שלכם אתם יודעים יפה לרפא את עצמכם ואת סביבותיכם. זו מהות אינהרנטית בכם ובעולמכם. כשהמדענים חוטאים לתפקידם ומסכימים לשלב ידיים עם כוחות בעלי הון, ורצון להשאיר את המצב כמות שהוא, אזי תרופות פשוטות הופכות סמויות, מתייבשות ומאבדות תוקף על מדפים, כדי שאוכלוסיות רבות לא תוכלנה להירפא, בעוד תרופות יקרות מייצרות מחלות שווא כדי שתרכשו אותן. אלו שיכולים להיות בריאים הם אלו שכיסם עמוק ושיח ושיג להם עם הכסף…

המדע הוא "התפרצות גלובאלית" שאמור ליצור את החיבור והקישור בין כולכם. את יכולת התנועה שתגיע לכל מקום כי המצאות מדעיות יגיעו לכל מקום בעולם. המדע אמור להיות החלק שיוצר קואורדינטות משותפות ברחבי העולם בשל ההתעוררות הרוחנית.

המדע אמור להיות אינטואיטיבי ואלוהי, הוא אמור לשלב ידיים באופן טבעי עם מי שאתם. אך מסתאב לו המדע, אנשים בתוכו פנו עורף למטרות האלוהיות בעבור הרצון לשלוט, ולארגן סדרי עולם כהבנתם.

אלו דברים שנמסרים היום, בסיום חודש ינואר, מפני שהחדשים הקרובים הם חדשים של תהפוכות אפשריות. סודות מתדפקים על דלתות, ועליכם לדעת שעוצרים ומטשטשים אתכם, ומסממים אתכם כדי שתהיו חולים, תלויים וכדי שתהיו עניים.

זוהי המטרה מאחורי הדברים ואתם הופכים ערים לה יותר ויותר.

השיח הנשמתי הפלנטרי הוא כעת בעבור נאמנות. גם אלו שנשארים נאמנים לקיים, לנוכח ולמה שמנהל אתכם כבר תקופה ארוכה, בסתר ליבם יודעים את הפרודיה, יודעים את הפארסה וכי המסכות מתקלפות ולא ניתן יותר לשפץ את מראית העין.

התהליך הוא גם פרטי של כל אחד מכם, וגם גלובאלי, לכן תהיו מטפחים את הנאמנות הפנימית שלכם למה שחשוב ונכון באמת. הדבר דורש התבוננות יומיומית שלכם: תהו כנים, חדים עם עצמכם, שאלו את עצמכם היכן אתם עוסקים בטפל ובלא רלוונטי, היכן אתם משתמשים בכוח כלשהו כדי לברוח מאמת פנימית?  כדי להסתיר מעצמכם את העיסוק באמת על כל גווניה?

עמדו כאילו אתן סופקים כפיים, צמודי רגליים, מישירים מבט נועז, חוקר, מבט שואל שאננו מחכה בהכרח לתשובה חיצונית כדי לדעת מה הוא רואה.

נאמנות לראייה שצברתם ושמנחה אתכם טוב מרע, היא זו שתראה לכם היכן מתקיים הטוב בסביבתכם ותסייע לכם להתרחק מכל מה שמדלג על הנאמנות לכם ונשאר נאמן לעצמו.

כשכך תעשו תתבהר לכם גם הדרך הרחבה יותר. בכל שלב אתם תדעו, בין חברים או משפחה, בעמדה פוליטית…אתם תדעו מה להשליך אלי צד ולמה להישאר נאמנים כי הדבר מייצג ערכים פנימיים שלכם.

הפלנטה שלכם נאבקת כדי להתיר עצמה מאסוריה: סייעו לה להפוך את עצמה, ולמצוא מרכז כובד של נאמנות למהותה.

הנושא מעניין אתכם? מוזמנים להאזין לתקשור חי זה